Šta je novo?

Forza Horizon 3

Ne mogu da se setim za PP, ali verovatno jesam probao pa nije htelo.
 
Probao sam ja i nije htelo. Mozda je do mene.
 
Nije. Placanje paypalom je ograniceno na zemlje medju kojoma nije Srbija.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Otkljucano za nas, Singapurcane :).
Grafika je prilicno dobra, na mojoj masini (4670,16gb, 290) ide u 45-55fps.
Po svemu sudecu cu staviti na ultra-high i lockovati na 30.
Inace, igra crashovala posle 10 minuta :D
 
Koliko si cekao na kodove?

Meni je proslo, ali stoji pending... pise da se moze cekati od 4-6 sati. :S

Preko Amazona uvek dobijem odmah... Pritom, na osnovu balansa racuna, obracunao mi je trosak od 50e, umesto 45-46. Ne isplati se cimanja...

edit2: kao proslo je ali sada ne vidim nigde code????
 
Poslednja izmena:
Trebalo bi da dobijes email kada ti stigne code. Meni je stiglo posle 5 minuta.
Inace, probao sam da ostavim dynamic-high i uglavnom ide u 55-60, ali IQ je los.
 
Stiglo! Jel si siguran da je 45e, kako je meni Intesa obracunala 50?
 
Igra se definitivno vezuje za nalog, a ne za store.
I dalje mi Ultimate nudi da kupim u dinarima, a prikazuje mi da posedujem Standard edition.
Znaci, pravi region free, za razliku od konkurencije ;).

Nadam se da je taj sendvic bio bar duplo ukusniji nego sto je ova arkada dobra igra :)

40-50 evra za glorifikovani NFS, mind blown!
 
Dosta nam je bio jedan Boris u ovoj temi, ne treba nam jos jedan.

@padawan
Vidis, nisam obratio paznju. Moguce je da je izaslo i 50.

Skontao sam da voznja unutar automobila donosi makar 10-15fps, ali cak i sa tim prilicno osciluje, tako da cu ja ovo po svemu sudeci igrati u 30.
Osim ako se nesto drasticno ne promeni u sledecih par nedelja.
 
Ovo vise lici na TDU2 nego na NFS, a i u svakom slucaju za 2 koplja je iznad po svemu, vec se sad moze reci.
 
40-50 evra za glorifikovani NFS, mind blown!

Pa dobro, mozes da podelis na 2 dela u XO share varijanti tako da te izadje 24-5e. Btw, kakav bre sendvic? :)
 
Ja sam igrao samo prvi deo i to mi je jedna od omiljenih trkačkih, baš za opuštenciju. + festival onaj, pa mi i muzika odgovarala i lepo mi je legla. Inače, što se trka tiče, 30 fps i udri, više od toga mi ne treba. Probao bih ovo, ali nije mi baš do davanja većih para. Čekaću neki veći sale.
 
Deluje usporeno na 30 fps, i ima mini stuttering, bar kod mene. Za mene trenutno svakako bolja opcija lock na 60, dropuje i do 40 sto nebi bilo frka da igra ne stucne u tim trenutcima.
 
Meni je bolje igrati na zaključanih 30 frejma, nego da mi ide 35-70. Kad igram nešto na kompu, baš osetim kad padne i malo smeta, dok na ps4 cepam u 30 i nemam nikakvih problema.
 
Navodno sve uwp igre do sada imaju stuttering kada se lockuju na 30.
E, da mi je neko rekao da cu morati da upalim motion blur da bih igrao arkadnu voznju :).

 
Ovo je zanimljivo :)



"One might almost get the idea that you have to reserve an entire core for the OS to process all the decryption required because the game is distributed as an encrypted UWP package."

Odigrao sam jedno 2 sata i ok je igra, ali me ne vuce toliko da je igram.
Previse mi ovo lici na FH2.
 
Poslednja izmena:
Meni nikad ne vrate (racun u dolarima) a kada sam zvao korisnicki servis da pitam u cemu je stos, rekli su mi da je to zbog "posrednickih banaka"...

Anyhow, pokrenuo igru jutros, samo je defaultovalo na 4k sve na Ultra 4xMSAA i zakucanih 30fps, medjutim otkljucao sam i stavio na 1440p sa 4xMSAA (posle smanjio na 2) i radi super. Ima poneki pad od 3-4 frejma tu i tamo ali to je retko i u delovima kada verovatno mora da streamuje sledecu oblast, ali generalno radi fluidno i izgleda sjajno. Nikakav stutter nisam primetio pa cak ni u gradovima na koji su se mnogi zalili sa slicnim konfiguracijama.

Sto se tice igre, ljubitelj sam TDU tako da mi i ovo odgovara, za sad deluje zanimljivo jer nisam igrao prethodne delove a i handling nije los, ocekivao sam da bude malo zahtevniji ali sta je tu je.
 
To sam i ja pomislio, medjutim dosta je velika razlika od skoro 5e, tacnije, 4 i nesto, u odnosu na currency converter koji obracunava SGD u evre. Tako da pretpostavljam da su tu na delu i neke duple konverzije i ko zna sta jos, osim rezervacije sredstava za transakciju :)

Inace, kada vidim ove probleme sa performansama na PC-u, jako mi je drago sto cu igrati na XO. I to jos po najnizoj mogucoj ceni od 24e.

Previse mi ovo lici na FH2.

A to je... lose? :)

FH2 je meni licno najbolja simkada jos od Outrun-a.
 
Sto se tice igre, ljubitelj sam TDU tako da mi i ovo odgovara, za sad deluje zanimljivo jer nisam igrao prethodne delove a i handling nije los, ocekivao sam da bude malo zahtevniji ali sta je tu je.
Obavezno udji u podesavanja i zakomplikuj malo stvari (sto vise pomoci ugasis, vise novca dobijas) :).


A to je... lose? :)

FH2 je meni licno najbolja simkada jos od Outrun-a.
Nije lose, ali prilicno sam igrao FH2, tako da mi je ovo pomalo dosadno.
Cak i delovi mape jako lice.
 
Da, da, sve sam pogasio, jedino mi je AI ostao na above average posto sam tek krenuo igru. :) U sustini je isto kao i Apex sto se tice bonusa kada smanjis pomoc u igri, svakako korisna stvar.
 
Ja jos jednom da pitam ima li nekog ko gura W10 sa KMS ? Samo da znam da me ne ban na acc na duze staze i uzimam.
 
Nema još demo za pc na vindovs store ehhh

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
"One might almost get the idea that you have to reserve an entire core for the OS to process all the decryption required because the game is distributed as an encrypted UWP package."

Bas mi juce u sub listu uleti tutorijal kako dekriptovati igre sa win store. Mene ne tangira ali kome je bitno, nek zna da moze i to. Na kraju kada zazivi win store piraterija, opet ce biti ona situacija gde pirati dobijaju bolju uslugu od legalnih korisnika.
 
@Mazi: ja. Mislim da ne moras da brines oko toga. Aktivirao sam na kompu neki stari nalog, koji je bio na banovanoj xbox 360 konzoli, i sada mi je paralelno aktivan na XO i Windowsu. Nisu tada banovali nalog nego samo konzolu a to svakako ne mogu sa pc-jem da urade. Inace vidim da se prodaju legalni oem windows 10 kljucevi za 15e... Ali nikad nisam cuo da su nekome banovali windows nalog. Zna MS vrlo dobro sta radi i zasto to radi. U najgoren slucaju prestace ti aktivacija i moraces da aktiviras taj Win a nalog verovatno nece dirati.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@Mazi: ja. Mislim da ne moras da brines oko toga. Aktivirao sam na kompu neki stari nalog, koji je bio na banovanoj xbox 360 konzoli, i sada mi je paralelno aktivan na XO i Windowsu. Nisu tada banovali nalog nego samo konzolu a to svakako ne mogu sa pc-jem da urade. Inace vidim da se prodaju legalni oem windows 10 kljucevi za 15e... Ali nikad nisam cuo da su nekome banovali windows nalog. Zna MS vrlo dobro sta radi i zasto to radi. U najgoren slucaju prestace ti aktivacija i moraces da aktiviras taj Win a nalog verovatno nece dirati.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

E hvala, tako sam i ja mislio ali mi je trebalo da neko potvrdi. Vidim i ja OEM kljuceve, uzecu jedan ako budem primoran. Hvala ;)
 
^
To ti nikako ne moze biti glupa kupovina.Jednog dana kada ne budes vise igrao igre,racunar ces koristiti sigurno za nesto drugo,barem za filmove i muziku.Cak i da se pojavi neka druga verzija windowsa,tebi ostaje ova.Ja sam moj kljuc kupio sa ebay-a od nekog svabe za 11 evra,pro verziju!Isao sam na rizik,ali i dan danas radi bez problema!
 
Nazad
Vrh Dno