Šta je novo?

PCI-e riser card 2u

_/Neo\_

Čuven
Učlanjen(a)
27.01.2002
Poruke
3,929
Poena
710
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel i7 8900k
Matična ploča
MSI Z370 SLI+
RAM
2x8GB DDR4 3200MHz gSkill TridentZ
GPU
Sapphire RX580
Storage
Samsung 970EVO (500gb) + WD750 2tb
Zvuk
Sound Blaster Audigy FX
PSU
Corsair RM650i
Kućište
Cooler Master 690 1st gen
Monitor
Dell U2422H + HL P24 G5
Miš & tastatura
Logiteck Wave (K350) + MX Master 2s
Laptop
Dell Inspiron 15
Mobilni telefon
Nokia 7.2 + Motorola Edge 40 Pro
Pristup internetu
  1. ADSL
Pozdrav ljudi, znam da nema skoro nikakve veze sa kopanjem i sličnim, ali me zanima da li neko zna gde bih u Srbiji mogao kupiti ovaj riser card a da ne prelazi duplu cenu sa alija? :)

U pitanju je riser sa slike :)

P.S. Admini nadam se da neću dobiti delete
 

Prilozi

  • 123.png
    123.png
    226.9 KB · Pregleda: 189
paaa, za montiranje grafike pod 90 stepeni :)
 
Verovatno covek zeli u neko slim kuciste da spakuje grafiku. Padalo je meni to na pamet ranije za custom kuciste.
 
upravo :) da nemaš ideju gde bih ih mogao naći u srbistanu?
 
Tesko da to iko ima a da mu stoji. Rudarima to ne treba, niko nije ni narucivao. Ja sam mislio pre par godina da krenem u neki projekat sa ultra slim kucistem, krajnje neobicnim, takav riser je bio u planu. Posle sam skontao da mogu bilo koji fleksibilni 16x-16x, imao sam par komada ali sam i to dao nekome na kraju.
Ako ti takvi odgovaraju za mod to jos i mozes da nadjes kod nekoga. Ove gore ne verujem. Bolje ga naruci sto pre. Ja ti ipak preporucujem one fleksibilne jer je daleko lakse da nadjes polozaj koji ti odgovara, mozes grafu okrenuti na bilo koju stranu, odaljiti koliko ti treba. Mnogo su ti vece mogucnosti, mozes da kombinujes kako hoces.
 
ma znam i za njih, ali ovo mi treba :) poručiću ipak sa alija pa kad stigne stigne :)
 
upravo :) da nemaš ideju gde bih ih mogao naći u srbistanu?

Kod mene :D Rudarski riseri ne rade u 16X, sa grafičkim kartama iznad GXT960, moras paziti na to, tj. nema protoka za PCI-E 3.0. PCI-E 3.0 su znatno skuplji i kreću se iznad 60e... Ja sam imao sličan problem sa mojom GTX970 i X99 pločom dok nisam poručio pomenuti riser sa pozlacenim vodovima...
 
Nazad
Vrh Dno