Šta je novo?

Sličan PS joysticku?

Imas samo ne znam pravi naziv--lakse ti je da pogledas oznaku na njihovim sajtu pa onda da potrazis po firmama....
inace taj jojstick izgleda vrhhh.......
Mada nije los i Geniusov jojstick za igranje iss3-lezi fino u ruci!!!
 
By The Way

Logitech® Dual Action™ Gamepad

2246.jpg
 
M3 je napisao(la):
E to je taj o cemu sam pricao-VrH je!!!!
:sceptic:
Jel probao neko ovo + PES 3??? Jako me zanima dali je to to? Ako je isto kao na PS2 KUPLJENO!!!
P.S. Jel ima neko na forumu da prodaje ovo??? Treba mi 2 kom :)
 
Moj drug ga ima i veli da je VRHUNSKI !!!!!
Pozdrav!!!
 
GoranM je napisao(la):
Jel probao neko ovo + PES 3??? Jako me zanima dali je to to? Ako je isto kao na PS2 KUPLJENO!!!
P.S. Jel ima neko na forumu da prodaje ovo??? Treba mi 2 kom :)

Ja sam bash taj kupio pre nedelju dana, i to bash zbog PES3-a :)
meni radi sasvim zadovoljavajuce, mislim radi onako kako sam ochekivao, mogu svi trikovi da se rade sa ovim analognim dzojsticima i tako to...
nikad nisam igrao na ps2 pes3, tako da ne mogu da uporedim, ali mislim da je super stvarno i da moze da posluzi za josh neke igre...

p.s. kupio sam ga ... aj necu da kazem, ali je poznata firma dvojice drugara (s&b :)) sa bench-a, znacesh sigurno o kome pricham ;), ako ne javi se na pm!
 
Ja sam pre nedelju dana kupio ThrustMaster FireStorm Dual Power 3 (2300 din) najvise zbog PES-a i mogu reci da sam odusevljen. Dobro lezi u ruci, vrhunski rasporedjene kontrole, jedino je mozda d-pad mogao da bude malo precizniji ali se brzo naviknes.
 
Misha je napisao(la):
Ja sam bash taj kupio pre nedelju dana, i to bash zbog PES3-a :)
meni radi sasvim zadovoljavajuce, mislim radi onako kako sam ochekivao, mogu svi trikovi da se rade sa ovim analognim dzojsticima i tako to...
nikad nisam igrao na ps2 pes3, tako da ne mogu da uporedim, ali mislim da je super stvarno i da moze da posluzi za josh neke igre...

p.s. kupio sam ga ... aj necu da kazem, ali je poznata firma dvojice drugara (s&b :)) sa bench-a, znacesh sigurno o kome pricham ;), ako ne javi se na pm!
Hvala, znam o kome je rec :D
 
A sto ne napravis onaj adapter za PSX 2 dzoja
na LPT pa kupis bas PSX dzoje.
Ja uradio i mlogo bolje od bilo kog PC dzoja - dosad...

Igra se TEKKEN 3 po ceo dan...
 
Pa reko sam vam ljudi da je vrhunski dzojstik !!! :)
Definitivno vrijedi te pare....
 
@Misha
Koliko love je taj Logitech Dual Action Gamepad (ako nije tajna) ?
:wave:
 
Poslednja izmena:
da bre, gde ima po toj ceni? svuda je 2000 dinara i vise.

inace odlican je. imao sam ga jedno vreme,ali nesto me je zezao pa sam ga vratio an isu imali drugi da mi daju.

sada bih ga rado uzeo ponovo!
 
I mene jel ima neko ofrlju cenu trenutnu istih uredjaja....

takodje me interesuje koliko bi izasao gamepad isti kao na sony-u uz dodatni kontroler...

ne vidim nigde takve uredjaje na zalost...
 
Konvertor psx na usb 5 do 15 usd, zavisi od sajta do sajta.
 
Dual Action ili Precision? Razlika je ogroooomna.
 
Wingman Precision ima samo sest tastera, neupotrebljiv je za sportske simulacije, eventualno mozda za neku manje zahtevnu arkadu... Pored nedostatka tastera (ajde osam... i to je malo... ali sest!), mana je i ocajan kontrolni deo, previse je krut i jako zamara, a "Precise 8-way D-pad" ne da nije precizan... nikada ne mozes da budes siguran da si pritisnuo gore ili dole, zato sto su D-pad izveli u obliku kruga koji naginje ka X osama, znaci pritisnes gore, on to cesto detektuje kao gore levo/desno, itd. I to nije star navike, jednostavno je tako napravljen - najneprecizniji joypad koji sam video u zivotu i koji je moguce zamisliti. Apsolutno neupotrebljivo za PES, dok NBA Live moze opusteno da se igra (doduse bez pola tastera). Inace platio sam ga 950 u Platou. Bacene pare. Na slici mi se cini da D-pad Dual Action Gamepada opasno lici na ovu bedu sa Wingmana...

PS2 joypad se namece kao jedino resenje. Ima da nadjem taj konvertor, pa makar mi to bilo poslednje. Ako neko zna gde to kod nas moze da se kupi, bio bih zahvalan.
 
M3 je napisao(la):
E to je taj o cemu sam pricao-VrH je!!!!
:sceptic:

Imama ga ja, uzeo sam ga u USA za egzaktno 20$ :d :smoke:
Utisci: nisam odavno koristio PS dzojstik, a PS2 nikad :p , ali sasvim je OK kupovina, s tim sto:
1) razocarah se kad vidjeh da nema vibra-motora (nisam mogao da ga otvorim prije kupovine)
2) D-pad je neprecizan, bas kao sto padawan reche, al do sad ga nisam ni koristio ;)

Za 40$ sam mogao uzet bezicnog Logija sa vibra funkcijom, al ajd sad... :smash:
 
Logitech® Dual Action™ Gamepad
ovaj valja ali gde ga naci i po kojoj ceni hmpf
 
svuda gde sam ga video kosta preko 2000 din... bas sam ga danas video na Banovom Brdu.... computer shop u pozeskoj.
 
ma to mi nesto mnogo... 30e blah...

ipak je interesantnija ona opcija psx2 joypad + adapter za pc
 
Jeste, azdo, ali ti padovi su ipak pravljeni za Final Fantasy i slicne igre. Plus ces tesko prepoznati original od kopije jer su _identicni_, cak i oznake modela. Moraces da ides na osecaj, bukvalno da ih opipavas. :)
ps, mrzi me da se logujem sa mojim userom meca_dobr
pps iscimaj malo onog radosa, molim te, znace on sta treba da uradi :)
 
Nazad
Vrh Dno