Šta je novo?

HP Elite x3

Bluetooth mis/tastatura moze da se poveze direktno na telefon, sistem ih prepoznaje kao uredjaje za unos podataka. Bas kao punokrvni windows. Preko docka mogu da se povezu wireless tastature/misevi. U USB slot se zabode risiver i to je to. Takodje, continuum je sposoban da baci sliku na tv/monitor bezicno. Zapravo, continuum kao tehnologija je zrela ali windows 10 mobile treba jos da prosiri spektar svojih mogucnosti kao sto je bolji multitasking i sl. jer se to odmah primecuje prilikom povezivanja na big screen, tj. da na bolji nacin iskoristi ono sto continuum pruza.
 
Bežični transfer slike automatski podrazumeva kašnjenje, taman toliko da bude iritirajuće za rad.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Mora da je greška, treba da je 5.99$.

Mada ga ja ne bi ni štapom.

Kakva smejurija.
 
za te pare se kupi dobar laptop, treba biti genije pa kupiti ovo

Nexus 5X
 
Ovolika m*uda za bubrege ni Apple nije prodao. Jobs mora da se prevrce u grobu.

Za razliku od ovog cirkusa, rahmetli Steva je znao da proda uređaje. Baš me zanima kome će ovi da prodaju bilo šta. Ovdašnji MS gariji već izjaviše da nemaju para za ove igračke.
Puštanje preskupih dodataka za sistem vrlo upitne upotrebljivosti meni ne deluje kao preterano pametna odluka, posebno što japi-biznis korisnici na koji ciljaju svakako neće biti beta testeri za igračke u razvoju.
 
Nije stvar u nemanju para, nego da li je neko toliki papak ovo da kupi. :D Što u Telep kaže, kupiš laptop, pa ako podržava Miracast, imaš s njime sve što bi imao s ovim HP čudom.

Dobro, osim ako neko baš ima para da se bahati...
 
Prelepo :) Deluje mi i da je 100 dolara previse za ovako nesto?
Pitao sam se da li mozda moze da znaci 'jutjuberima', al ne mogu ni oni da edituju ista na zumiranom win 10 mobileu..
Stvarno interesantno, kao da propustamo nesto, ima neka caka..
 
Mislim da je 100€ ok cena ako je lap dock od tako nekog jačeg brenda, i a ovi ostali da budu od po 50€ pa naviše. Mislim da treba uzeti u obzir koliko recimo i bluetooth tastature koštaju. Eto, obe se kreću oko 3-4 hiljade, pa onda mislim da nije nerealno sa tastatura sa ekranom i nešto jačom baterijom košta oko 100€. I to u našim većim prodavnicama.

Koliko koštaju najjeftiniji laptopovi/2in1 koji podržavaju Miracast inače?
 
Njima ciljna grupa nije sirotinja,valjda vam je to jasno.
 
Nije im ciljna grupa sirotinja, ali ko bi kupovao njihov lap dock, kad Windows 10 PC sa Miracast podrškom to sve može. Samo neko neupućen. Ovako bi dobio i Continuum, i ozbiljnije win32 programske pakete.

A kad ga razvijaju 100 godina... Dok su izašli na tržište sa tim svojim čudom, Microsoft omogućio to za sve laptopove. Taj lapdock bi u martu ove godine bio znatno primamljiviji, mada bi današnjeg dana tim ljudima bilo krivo da su ga kupili (taj lapdock). :)
 
Poslednja izmena:
WC objavio celu recenziju Windows smartfona HP Elite X3

Daniel Rubino s portala Windows Central obajvio je cijelu recenziju HP Elite X3 smartfona s “finalnom” verzijom softvera. Rubino, kao i u članku o prvim dojmovima, hvali kvalitetu izrade, specifikacije i bateriju, dok je kamera osrednja i poslije Anniversary nadogradnje. Uređaj je dobio ocijenu 4.5/5.

Kod ovog uređaja potrebno je istaknuti, u čemu se svi slažemo s Rubinom, da je ovo prvi uređaj koji je zapravo građen oko značajke Continuum i HP je trenutno jedini proizvođač koji vidi potencijala u ovoj opciji. Navodno se HP uvrijedi ako se Elite X3 nazove smartfonom jer je on mnogo više.

Celu recenziju možete pročitati :
http://www.windowscentral.com/hp-elite-x3?utm_medium=slider&utm_campaign=navigation&utm_source=wp
 
Cinjenica je da je iskoriscenost windows 10 mobile sistema daleko od njegovog punog potencijala.
 
To je i poenta. ;)
 
Pa to pre svega zavisi od namene i navika. Meni recimo windows odgovara i ne osećam se na gubitku ali istovremeno znam da mnogima koji nisu navikli na ekosistem predstavlja problem prilagođavanje i telefon bi im bio težak za korišćenje bez aplikacija i igara koje su koristili na androidu.
 
Jel bi ovde radio lte(4g)? Mozda imam neku kombinaciju da narucim iz usa, pa sam jos u predomisljanju...
 
Nazad
Vrh Dno