»RSS Benchmark sajt

Strana 4 od 30 PrvaPrva 1234567814 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 46 do 60 od ukupno 436

Tema: Microsoft's Surface Phone Vesti,glasine,zvanicno,nezvanicno...

Member
        Na forumu od
        May 2013
        Poruka
        2.240
      2. Moja mašina
      3. Ovo je trebalo da izadje na wp 8.1 sa mclaren modelom medjutim ugasili su projekat nesto im nije stimalo ,sto se tice Surface phone nece oni jos praviti taj telefon ,msm uloziti tolike pare u hardwer koji ce da koristi os koji ne drzi ni 2% trzista je glupo ,morace oni prvo da ispeglaju i doteraju wm pod konac a ne ovako malo malo pa neki bag ,restart...

Sent from mTalk

Member Avatar korisnika DeLarge
        Na forumu od
        Feb 2016
        Poruka
        687
      5. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i5-6500 3.2GHz box kuler
        • MoBo: MSI Z170-A PRO
        • RAM: Corsair Vengeance LPX 16Gb (2x8) 3000MHz
        • VGA: GTX 1060 6Gb Gigabyte Windforce
        • MON: LG Flatron E2240
        • HDD: WD Red 1Tb + Samsung 850 EVO 250Gb
        • Case: MS Industrial Black Widow / Thermaltake Smart SE 630W
        • LAP: Lenovo G570
        • TV: neki LG 42"
        • INET: DSL
        • Ostalo: Razer DeathAdder, 2x Dualshock 3, Lumia 830..
      6. Ma ovo sto je MS objavio je stari klip, to je taj projekat Mclaren.. gledao sam ga i ja, pogledajte samo kakav je UI.
        Ipak, sumnjivo je sto ga MS sada objavljuje.. mozda stvarno hoce da ozive to, bilo bi bas dobro.

edit - eto i SOUTH zna o cemu pricam..
        I Am Jack's Complete Lack of Surprise

Banned
        Na forumu od
        Aug 2015
        Poruka
        2.076
        Citat Citiram korisnika: SOUTH Pogledaj poruku
        Ovo je trebalo da izadje na wp 8.1 sa mclaren modelom medjutim ugasili su projekat nesto im nije stimalo ,sto se tice Surface phone nece oni jos praviti taj telefon ,msm uloziti tolike pare u hardwer koji ce da koristi os koji ne drzi ni 2% trzista je glupo ,morace oni prvo da ispeglaju i doteraju wm pod konac a ne ovako malo malo pa neki bag ,restart...

Sent from mTalk
        Ne bih se slozio s ovom logikom.

Prvo, broj ljudi koji bi kupili Windows telefon nije 2%. Stavise, taj broj uopste nije fiksan, on moze biti 2%, a moze biti 5%, jer neko bas hoce Windows telefon, a neko gleda i Windows i Android, ili sva tri sistema, ili sta god, a ako bismo napravili neku sredinu, ona bi bila oko 3% po meni. Pre svega je na Microsoftu kako ce napraviti svoj sistem, i da li ce ispraviti sitne bubice u vaznim aplikacijama i da li ce otkloniti sve problemcice sa nadogradnjama na noviju verziju. Slazem se, nisam primetio ikoga da je bio zaglavljen na nekoj verziji, a da je koristio l550, l650, ili l950/xl (mozda gresim), to su bili telefoni koji su dosli sa wp8.1, ali takve stvari odvracaju ljude od kupovine (kad cuju da neko ima takve probleme). A takodje je jos tu i problem kako ce Microsoft izreklamirati svoj sistem. Moraju ga reklamirati - kao sto je ono ranije bilo na reklama stalno "kupite Android pametni telefon" (i jeste da nije to Google pravio reklame, to je bilo od mts-a i slicnih, ali zahvaljujuci tome to "Android" je uslo ljudima u glavu). Znaci, da doteraju sistem, i onda da "ture ljudima prst u oko" i kazu "ovo je kul".

Drugo, cak i da jeste broj 2%, ne treba gubiti iz vida da bi oni sa Windows telefonom imali sigurne kupce - svako ko hoce Windows Mobile perjanicu (ili flagship), on bi ga kupio.

Member
        Na forumu od
        May 2013
        Poruka
        2.240
      9. Moja mašina
      10. A malo je takvih sto hoce wm flagship upravo zbog sistema , a cist dokaz su ti l950 i xl ,morali su da im prepolove cene ,cak je u americi bila ona akcija kupis jednu dobijes drugu gratis ,negde sam procitao da su i dock poceli da daju gratis.

Sent from mTalk

Banned
        Na forumu od
        Aug 2015
        Poruka
        2.076
        Citat Citiram korisnika: SOUTH Pogledaj poruku
        A malo je takvih sto hoce wm flagship upravo zbog sistema , a cist dokaz su ti l950 i xl ,morali su da im prepolove cene ,cak je u americi bila ona akcija kupis jednu dobijes drugu gratis ,negde sam procitao da su i dock poceli da daju gratis.

Sent from mTalk
        Iako je taj telefon nama super, bez agresivne reklame neće on postati primamljiv. Pored toga što su mi mnogi zamerali čak i lošiji dizajn. Meni je on lep i takav kakav je, ali šta ja znam, večito koristim jeftine telefone. To što su pravili nekoliko YouTube klipova, to nije reklama, to gledaju oni koje već zanima l950.

I to je bilo u Americi, koliko sam skontao u SAD svakako i nema prevelike baze Windows Phone korisnika u odnosu na Evropu. Sad bi reko "*****, što nisu tako nešto ovde nudili". Sad očigledno ne žele posebno da se bakću povećavanjem udela, znaju i oni sami da ima korisnika kojima sistem ipak još ne radi perfektno.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

Moderator Avatar korisnika yooyo
        Na forumu od
        Jun 2005
        Poruka
        10.861
      13. Moja mašina
        • CPU: i7-4790
        • MoBo: ASUS
        • RAM: 16GB
        • VGA: NVidia GeForce 770GTX
        • MON: Dell U2716D - 27" (2560x1440)
        • HDD: Samsung Evo 840 (500GB) + 2TB HDD
        • SND: Integrisana
        • LAP: Dell XPS 15
      14. Pa taj 950 je u startu bio sa polovičnim wp10. Kakva treba da bude agresivna kampanja za poluproizvod?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
        pro’ gram mer (n.) - An organism that converts caffeine into code.

Member Avatar korisnika Enemoon
        Na forumu od
        Mar 2016
        Poruka
        1.229
      16. Moja mašina
      17. Citat Citiram korisnika: yooyo Pogledaj poruku
        Pa taj 950 je u startu bio sa polovičnim wp10. Kakva treba da bude agresivna kampanja za poluproizvod?

Da,bas poluproizvod,ni jedan do sad nije eksplodirao.
        Menjao Enemoon : 12.09.2016. u 09:25

Banned
        Na forumu od
        Aug 2015
        Poruka
        2.076
        Ali Yooyo jeste u pravu za taj period kad je l950 izašla. I upravo to je i moja poenta. Ako se l950 i nije skroz dobro prodavala (a ipak mislim da se prilično dobro prodavala), taj sledeći telefon bi trebao da se prodaje bolje baš iz razloga što će ga Microsoft smelije reklamirati.

Member Avatar korisnika Dark Magician
        Na forumu od
        Jan 2011
        Poruka
        9.726
      20. Moja mašina
        • CPU: Intel i5-4670K@4.0, CM 212 EVO
        • MoBo: Gigabyte G1.Sniper Z87
        • RAM: Kingston 8GB 1600MHz
        • VGA: ASUS STRIX Radeon R7 370
        • MON: Dell P2317H
        • HDD: Samsung 840 EVO 250GB, WD 320GB, WD 1TB
        • OPT: Pioneer 216D
        • Case: Fractal Design R4 Black Pearl (window), LC Power X Type LC7500 (500W)
        • SND: X-Fi LME49720, ATH-M30x
        • TV: LG 42LM620s
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Logitech G9, TP-Link 1043ND
      21. Jeste poluproizvod. Prvo je izrađen od plastike s lošim dizajnom u odnosu na Lumiu generalno, OS definitivno nije bio gotov, nije ni 64-bit. Trebali su da ih prodaju kao Insajder/developer uređaje. OS je tek sada od 1607 prilično stabilan.

Tako da Surface mora da čeka Redstone 2, da bude 64-bit i da dizajn i izrada bude na nivou ostatka Surface brenda.
        It’s all in the mastering! - Steve Hoffman

Member
        Na forumu od
        May 2006
        Poruka
        1.414
      23. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon X4@ 3.8 GHz stock cooler
        • MoBo: ASUS A68HM-K
        • RAM: 16 GB DDR3 @2400 Mhz
        • VGA: AMD Radeon RX 560 4GB
        • MON: Samsung S22350 povrzan sa HDMI konekcijom
        • HDD: SSD M.2 SATA3 240GB Kingston 550/330MB/s i HDD Toshiba DT01ACA100 1TB 3.5" , Ekserni Maxtor 500 GB
        • OPT: ASUS
        • Case: No name
        • SND: DTS
        • Ostalo: NOKIA 5 DUAL SIM Kingston DataTraveler Ultimate G3 64GB USB 3.0 Read 150MB/s, Write 70MB/s
      24. Citat Citiram korisnika: gari Pogledaj poruku
        Iako je taj telefon nama super, bez agresivne reklame neće on postati primamljiv. Pored toga što su mi mnogi zamerali čak i lošiji dizajn. Meni je on lep i takav kakav je, ali šta ja znam, večito koristim jeftine telefone. To što su pravili nekoliko YouTube klipova, to nije reklama, to gledaju oni koje već zanima l950.

I to je bilo u Americi, koliko sam skontao u SAD svakako i nema prevelike baze Windows Phone korisnika u odnosu na Evropu. Sad bi reko "*****, što nisu tako nešto ovde nudili". Sad očigledno ne žele posebno da se bakću povećavanjem udela, znaju i oni sami da ima korisnika kojima sistem ipak još ne radi perfektno.

Ne znam za buducnost ali znam da mi sinoc bio drugar.Ima iPhone 4 i hoce nov telefon,baterija pocela opasmo da ga zeza itd..Pokazem mu ja ovo moje cudo i posle par odgledanih klipova i procitanih recenzija covek se odluci za 950XL.Okrenem ja drugara sinoc koji se bavi predprodajom,odnosno "uvozom" do petka mu stize 950XL.Njegov glavni komentar je ej covece pa ovo sljaka ko iPhone,nema stucanja,kocenja i ostalih problema koji su prisutni na Androidu,Tako da vrbovao sam novog korisnika WP. Jos kad je video koliko sam igrica natrpao na SD i slike sa ProShot-om.A sve klizi.Plus sam mu pustio par klipova uradjenih sa 950XL.Gotovo covek se odlucio. Inace obozava da se amaterski bavi fotografijom,kada je vieo kvalitet slika i video zapisa koje Lumia 950XL iz bacuje,covek se raspametio.Cak sam i ja sebi porucio 5 zadnjih stranica za moju 640.Da menjam boje,ko gace.

Na forumu od
        Jun 2005
        Poruka
        10.861
      26. Moja mašina
      27. Znaš zbog čega je poluproizvod, ali si ipak rešio da troluješ temu.

Banned
        Na forumu od
        Aug 2015
        Poruka
        2.076
        Citat Citiram korisnika: Dark Magician Pogledaj poruku
        Jeste poluproizvod. Prvo je izrađen od plastike s lošim dizajnom u odnosu na Lumiu generalno, OS definitivno nije bio gotov, nije ni 64-bit. Trebali su da ih prodaju kao Insajder/developer uređaje. OS je tek sada od 1607 prilično stabilan.

Tako da Surface mora da čeka Redstone 2, da bude 64-bit i da dizajn i izrada bude na nivou ostatka Surface brenda.
        Citat Citiram korisnika: yooyo Pogledaj poruku
        Znaš zbog čega je poluproizvod, ali si ipak rešio da troluješ temu.

Ne znam kome je yooyo ovo uputio, verovatno kjageru, ali sada taj telefon nije poluproizvod osim po dizajnu što je dark pomenuo. Jednostavno, i to je bitno ljudima. Sistem sada radi stabilno.

Member Avatar korisnika Enemoon
        Na forumu od
        Mar 2016
        Poruka
        1.229
      30. Moja mašina
      31. Citat Citiram korisnika: kjager Pogledaj poruku
        Tako da vrbovao sam novog korisnika WP.
        Ja sam do sad njih 7.Sad vise nemaju nikakvih problema ,od kako su me poslusali.Pametni ljudi,bolje da cuju preporuku od osobe u koju imaju poverenja nego da citaju lazi i gluposti po netu .

Na forumu od
        Jun 2005
        Poruka
        10.861
      33. Moja mašina
      34. Odgovorio sam Enemoonu.
        @kjager:
        Kupiti danas telefon koji je prošlogodišnji model i kada svi znaju da se Lumia ukida je pomalo ludost ili neobaveštenost. Tom drugaru si uvalio mačku u džaku.

Member
        Na forumu od
        May 2006
        Poruka
        1.414
      36. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon X4@ 3.8 GHz stock cooler
        • MoBo: ASUS A68HM-K
        • RAM: 16 GB DDR3 @2400 Mhz
        • VGA: AMD Radeon RX 560 4GB
        • MON: Samsung S22350 povrzan sa HDMI konekcijom
        • HDD: SSD M.2 SATA3 240GB Kingston 550/330MB/s i HDD Toshiba DT01ACA100 1TB 3.5" , Ekserni Maxtor 500 GB
        • OPT: ASUS
        • Case: No name
        • SND: DTS
        • Ostalo: NOKIA 5 DUAL SIM Kingston DataTraveler Ultimate G3 64GB USB 3.0 Read 150MB/s, Write 70MB/s
      37. Citat Citiram korisnika: Enemoon Pogledaj poruku
        Ja sam do sad njih 7.Sad vise nemaju nikakvih problema ,od kako su me poslusali.Pametni ljudi,bolje da cuju preporuku od osobe u koju imaju poverenja nego da citaju lazi i gluposti po netu .
        Apsolutno,covek je samo openmindet i nije glup,Cackao jedno 30 min moj 640 par klipova i rezenzija i odlicio se.Vec sam mu saveovao da obavezno pazari ProShot,greota da ne iskoristi pun potencijal one zverine od kamere na 950XL a ostalo je na njemu.Ali komentar "covece pa ovo sljaka ko iPhone" mi je bas ostao urezan. Salje mi poruku castim te poklopce za preporuku,reko fala lepo.Pa ne zaista ja zaista ne bih imao problem da sada kupujem novi telefon to npr bude Android ako sve lepo radi po moim standardima.Samo glup covek ne menja misljenje.But thats just me...

@yooyo Hvala na savetu i sugestiji ali dozvoli da ja i moj drugar radimo ono sto zelimo,niti sam ga terao,niti mu pricao lazi i ne istine.Objasnio sam mu i stanje platforme i ne stabilnu buducnost WP.Niti sam ga ni na bilo koji nacin nagovarao.Upotrebio sam izraz "vrbovao" iz cistog humora.Sam je izabrao.On je postavljao pitanja a ja sam se trudio da budem sto objektivniji.Koliko je to moguce.
        Menjao kjager : 12.09.2016. u 10:31

Strana 4 od 30 PrvaPrva 1234567814 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •