Šta je novo?

Microsoft's Surface Phone Vesti,glasine,zvanicno,nezvanicno...

kjager

Slavan
Učlanjen(a)
06.05.2006
Poruke
1,433
Poena
350
Microsoft's Surface Phone


microsoft_surface_phone_render_concept_01a-970x647-c.jpg\

It is fairly undeniable how ambitious the Surface devices are. The Surface Pro 4 and the Surface Book from last season both got generally good reviews from their users. Although these devices are priced way higher than their competitors, it's hard to deny how much heftier their specs are compared to others. With that said, it is also easy to assume that the much rumored Microsoft Surface Phone will also come with specs as top-notch as what the previous Surface devices have.

Knowing that Surface devices never fall short when it comes to specs, the Surface Phone is probably very ambitious as well. Basing on all the rumors that have circulated, here are the Top 4 reasons why the Surface Phone will probably bethe best phone to be released:


Top 4 Reasons The Microsoft Surface Phone Will Be The Best Phone To Enter The Market

http://www.itechpost.com/articles/2...soft-surface-phone-will-best-enter-market.htm


The Display

The alleged 5.2-inch AMOLED 2K display of the upcoming Surface Phone is enough to make every business person's job a whole lot easier. Windows Phones and Surface products are known for their smooth touchscreens and user-friendly navigation, making the Surface Phone a top choice for people who are always on the go. If the Surface Phone comes with Surface Pen integration, this would make the phone a lighter option for business people who are currently relying on tablets.


The Internal Specs

The Surface Phone is expected to come with specs that might have never been seen in other smartphones. The phone might come in three variants: one with 8 GB RAM, another with 6 GB RAM, and the lowest variant with 3 GB RAM. The Surface Phone is expected to run Windows 10 Redstone and use either Intel's Kaby Lake processor or the Snapdragon 821 SoC.


Microsoft Continuum

One of the things that other smartphones may not easily copy is the Surface Phone's possible Continuum feature. Microsoft Continuum can basically turn your portable device into desktops, with the device acting as your processor. This feature has been showcased in Microsoft's event last year.


Cameras

To make everything perfect, with as minor flaws as possible, the Microsoft Surface Phone is also expected to come with uncompromising cameras. A 21 MP rear camera and an 8 MP front camera with triple flash are rumored to be sported by the Surface Phone

With all of these rumored info at hand, it could make is easier for people to know that the speculated $1099 value of the Surface Phone is pretty much worth it. However, even though there have been tweets showing people's excitement towards the phone, the company has not given any announcement about the dveice yet. Rumor has it though that the newest addition to come to the Surface family will be launched next year


Dok sam pravi temu Cortana mi izbacuje sledeci naslov i link :d Juce je izbacila ovo iznad danas ovo u dva dana po link,nista nisam podesavao u njoj sem klasicne IT vest.

http://mspoweruser.com/microsofts-rumoured-surface-phone-may-not-arrive-next-fall/?


Microsoft’s Surface Phone is quite the illusory device. The saviour of the Windows 10 Mobile ecosystem, just around the corner, always on the cusp of release, yet somehow never there.

Today, we got two reports on the status of the Surface Phone, each one seemingly backing up the other.

According to Mary Jo Foley who earlier today revealed that there would be a Microsoft event held this year to announce the new Surface All In One device, the Surface phone isn’t coming soon. It’s also not coming in Spring 2017, but later. “Surface Phone, if it does materialize, could be considerably later, sources say.”

“Surface Phone, if it does materialize, could be considerably later, sources say.”she writes. How much later would the Surface phone be coming? According to German Site Dr. Windows – it could be as early as Fall 2017 or as (catastrophically) late as early 2018.

The site goes on to detail exactly why the Surface Phone may be coming so late, and it seems to be due to another “McLaren” situation.

To recap, Microsoft initially planned to release a flagship for Fall 2014, with the latest internals and future looking technology. Due to some issue with the components, the project was scrapped completely. Microsoft, having no plan B, was caught with their pants down. They then had to recruit an unlikely OEM (HTC) to prepare a powerful flagship for it to show off Windows Phone 8.1.1’s new capabilities.

The issue this year, however, seems to be that Microsoft initially planned to release a flagship for Fall 2016 with powerful internals (Intel x86 as was rumoured previously) and future looking technology, but due to some issue with the components (Intel shutting down all mobile developments earlier) the project was scrapped completely. Microsoft, having no plan B was caught with their pants down. They then had to recruit an unlikely OEM (HP) to prepare a powerful flagship for it to show off Windows 10 Mobile’s Anniversary Update’s new capabilities.

Once is an accident. Twice is either incompetence or displays a lack of care. While Microsoft valiantly declared that they would make Windows 10 Mobile devices, even if no one else makes them, it seems that the firm is not yet proficient in the act of actually successfully manufacturing flagship devices just yet. While manufacturers like HP, Vaio, and Acer can somewhat pick up the slack – their efforts seem doomed to fail due to the limited appeal of their devices and the superiority of alternate offerings. The Windows 10 Mobile ecosystem fragile as it is – is still very much reliant on Microsoft’s hardware. Seeing how Microsoft’s absence from the market decimated the Windows phone market in 2015, it is unknown how much more of the market will be left after yet another two-year absence.


Cortana dva rumora u dva dana,vreme je za temu,udrite...

Jednu stvar sam zaboravio,sve upade koji ce nadam se biti malo sa podbadanjima,prozivkam,it, jednostavno ne rejagujte.Isto Svi vlasnici Androida i iOS uredjaja dodajte i vi po koju vest.I vama je u interesu da ovo uspe.Neka se lepo tri velika igraca nadmecu,nama end-userima ce biti bolje a mozda i jeftinije.:) A vlasnici lumija koji planiraju da ostanu na platformi mislim da je vreme da polako stedite za ovu nadajmose uspesnu zver.:)
 
Poslednja izmena:
Klasican Surface dizajn, 3D touch sa McLaren-a, hologram, WiDi i neki bolestan zvuk uz bateriju od 5Ah. Najbolja kamera se podrazumeva :)
 
Mnogo se ocekuje, mozda po nesto i nerealno.. samo se nadam da ce biti 2-3 modela, i da ce najjeftiniji imati neku razumnu cenu za nase trziste.
 
kjager, pružam ruku za otvaranje teme, neka je imamo iako još dugo vremena nećemo ugledati SF, ili bolje rečeno, on neće ugledati svetlost dana, pa ni krajnje korisnike. :)
Iskreno, nemam ništa protiv kasnijeg izlaska SF, ako to bude značilo da je odnos softver - hardver odličan i da korišćenje neće zadavati glavobolje. Jedino mislim da u tom slučaju nisu smeli da ukinu Lumije, jer će tržište opet ostati bez W10M uređaja dosta dugo, a druge kompanije, kako sada stvari stoje, ne čekaju u redu da prave svoje modele sa ovim OS-om.
A što se tiče "digresija" korisnika drugih sistema - tome nema pomoći, toga će uvek biti. :)
Računam da toga pomalo ima i u temama o telefonima na drugim platformama. :)
PS: pošto nisam prečest gost na forumu, za one koji ne znaju, ja osim L930 svakodnevno koristim i Asus Fonepad Note 6 koji je - zna se - na Androidu, tako da se i moji komentari mogu smatrati kao nekoga ko koristi drugi sistem. :D
 
Poslednja izmena:
Odlična tema nadam se da će pojava ovog telefona konačno stvari što se tiču WP promeniti na bolje. Svakako se puno očekuje od ovog/ih modela.
 
Takođe, bilo bi lepo da jedna, na primer - najjača :D - varijanta bude fablet, bar 5,7" dijagonale. Za nas ljubitelje dvoručnih reketa. :D
 
Bice sigurno, vrlo verovatno sa olovkom kao prava poslovna masina i ako mozemo da budemo malo nerealni da ocekujemo usavrsen 3d touch sa mclaren-a :D na kraju krajeva, sto da ne?
 
Mnogo se ocekuje, mozda po nesto i nerealno.. samo se nadam da ce biti 2-3 modela, i da ce najjeftiniji imati neku razumnu cenu za nase trziste.

Ja sam ubedjen da ce biti tri modela,sam mislim da ce najslabiji kostati kao iPhone.I to kod njih a kod nas,ne smem ni da pomislim,eno pre tri dana predstavljen iPhone7.Moje subjektivno misljenje mada mada koliko citam i pola vlasnika iPhona smatra da je prepakovana 6-tica.Ko sto neko tamo napisa nema od kad su nas je Steve Jobs R.I.P napustio nema inovacija.Sumnjam da bi on ovo dozvolio.

Mislim da je ovo prava prilika da Microsoft predstavi surfice jedno mesec-dva pre no sto Apple predstavi iPhone 8.I time preuzme deo korisnika iOS.Ne znam po ovome sto gore mise a sve su rekla-kazala glasine da je sad moguce kupiti ga ja bih i ako gotivim Apple i ceo njihov fazon pre uzeo ovo nego 7.Isto tako mislim da bi vecina Apple korisnika pre koristila telefon sa W10 nego sa Androidom.Ipak obe platforme "klize". E sad da bi se to ostvarilo Microsoft bi moralo malo da udari po marketingu.(malo vise).Ne znam o ovome sam bas sinoc razmisljao citajuci komentare u iPhone 7 temi.Mozda ja lupetam videcemo.I mene bi sad bilo jako tesko naterati da predjem na drugu platformu,a samo 2 meseca koristim WP.Ne znam kako razmislja iPhone korisnik koji taj telefon koristi samo za telefoniranje,sms,igrice i socialne mreze.A takvih je 90% ostalih 10% su ipak napredniji korisnici i znaju sta sve njihov uredjaj moze,

Opet sa druge strane mozda je Apple izbacio 7-cu cisto da ga izbaci i ceka 10 godina od prvog modela da izbaci pravu sedmicu i razvali trziste.Na mazani su oni.Ali definitivno im fali Steve.:) Da u njegovom stilu protrci jednom nedeljno kroz kompaniju izlupa par packi i uvede red.Skro sam procitao njegovu biografiju(sjajna knjiga) pa tamo pise kao ih je "terorisao":d
 
Znaci,zadovoljan si?Kakvo je tvoje misljenje ,sve u svemu,posle 2 meseca koriscenja?
pa da Android sam koristio godinama,onda me slucajno okrene ortak koji zna da sam se jurio nov fon,naravno Android budjet mi je bio 200e.On je inace par godinama na WP.Kaze mi covek prodaje Lumia 640 Dual Sim nov,neotpakovan za 90eura sa 1 godinom garancije.Ja mu odmah kazem ne ma to je platforma koja polako umire.On mi kaze pazari ako posle mesec dana ne budes zadovoljan,ja cu da otkupim telefon od tebe po istoj ceni.:)

I bi covek upravu,zaista sam progledao.Prvi put sve klizi,nema restarta na par dana i ostale gluposti koje su me nervirale na Androidu.Ne kazem,kad sam imao hi end Android tad sam bio zadovoljan ali ni priblizno ko sada.Mislim oduvek sam hteo Apple,ali nikad nisam kupio polovan fon niti to ikad planiram.Sad sa WP zelja za Applom je maltene nestala.Jedino da imam iMac,onda bi to zahtevalo iPhone.Posto hocu isti sistem.Na svim uredjajima.I tako sam slucajno zavrsio na WP i prezadovoljan sam.Jedina mana mi je sto sad kad god se vidim sa ovim ortakom moram 5 min da slusam prozivke,al dobro zasluzeno.:d Nisam bio dovoljno otvorenog uma.:)


@Evindzer Na vise mesta sam procitao mora se otvori tema,otvarajte temu.I onda sinoc dok sam citao iPhone 7 temu i pominjanje da mozda spremaju zver za 10 godina od izlaska prvog modela,setim se da sam clan foruma 10 godina.Reko sad ces ti tvoju 10-to godisnjicu obeleziti otvaranjem teme o SF.:d Pre sam bio,vrlo aktivan u gaming temama,al omatorilo se vise i ne igram PC igre.Sad samo NBA JAM :d i jos par tako casual igrica.Onda sam jedan period prestao da postujem i ulazim na forum samo po potrebi.Sad od kad sam vlasnik WP ne prodje dan da ne udjem na forum i citam,Najvise sam ovde i u "poslednje odgledane serije" :)
 
Poslednja izmena:
pa da Android sam koristio godinama,onda me slucajno okrene ortak koji zna da sam se jurio nov fon,naravno Android budjet mi je bio 200e.On je inace par godinama na WP.Kaze mi covek prodaje Lumia 640 Dual Sim nov,neotpakovan za 90eura sa 1 godinom garancije.Ja mu odmah kazem ne ma to je platforma koja polako umire.On mi kaze pazari ako posle mesec dana ne budes zadovoljan,ja cu da otkupim telefon od tebe po istoj ceni.:)

I bi covek upravu,zaista sam progledao.Prvi put sve klizi,nema restarta na par dana i ostale gluposti koje su me nervirale na Androidu.Ne kazem,kad sam imao hi end Android tad sam bio zadovoljan ali ni priblizno ko sada.Mislim oduvek sam hteo Apple,ali nikad nisam kupio polovan fon niti to ikad planiram.Sad sa WP zelja za Applom je maltene nestala.Jedino da imam iMac,onda bi to zahtevalo iPhone.Posto hocu isti sistem.Na svim uredjajima.I tako sam slucajno zavrsio na WP i prezadovoljan sam.Jedina mana mi je sto sad kad god se vidim sa ovim ortakom moram 5 min da slusam prozivke,al dobro zasluzeno.:d Nisam bio dovoljno otvorenog uma.:)


@Evindzer Na vise mesta sam procitao mora se otvori tema,otvarajte temu.I onda sinoc dok sam citao iPhone 7 temu i pominjanje da mozda spremaju zver za 10 godina od izlaska prvog modela,setim se da sam clan foruma 10 godina.Reko sad ces ti tvoju 10-to godisnjicu obeleziti otvaranjem teme o SF.:d Pre sam bio,vrlo aktivan u gaming temama,al omatorilo se vise i ne igram PC igre.Sad samo NBA JAM :d i jos par tako casual igrica.Onda sam jedan period prestao da postujem i ulazim na forum samo po potrebi.Sad od kad sam vlasnik WP ne prodje dan da ne udjem na forum i citam,Najvise sam ovde i u "poslednje odgledane serije" :)
Lepo je to cuti :)
 
pa da Android sam koristio godinama,onda me slucajno okrene ortak koji zna da sam se jurio nov fon,naravno Android budjet mi je bio 200e.On je inace par godinama na WP.Kaze mi covek prodaje Lumia 640 Dual Sim nov,neotpakovan za 90eura sa 1 godinom garancije.Ja mu odmah kazem ne ma to je platforma koja polako umire.On mi kaze pazari ako posle mesec dana ne budes zadovoljan,ja cu da otkupim telefon od tebe po istoj ceni.:)

I bi covek upravu,zaista sam progledao.Prvi put sve klizi,nema restarta na par dana i ostale gluposti koje su me nervirale na Androidu.Ne kazem,kad sam imao hi end Android tad sam bio zadovoljan ali ni priblizno ko sada.Mislim oduvek sam hteo Apple,ali nikad nisam kupio polovan fon niti to ikad planiram.Sad sa WP zelja za Applom je maltene nestala.Jedino da imam iMac,onda bi to zahtevalo iPhone.Posto hocu isti sistem.Na svim uredjajima.I tako sam slucajno zavrsio na WP i prezadovoljan sam.Jedina mana mi je sto sad kad god se vidim sa ovim ortakom moram 5 min da slusam prozivke,al dobro zasluzeno.:d Nisam bio dovoljno otvorenog uma.:)


@Evindzer Na vise mesta sam procitao mora se otvori tema,otvarajte temu.I onda sinoc dok sam citao iPhone 7 temu i pominjanje da mozda spremaju zver za 10 godina od izlaska prvog modela,setim se da sam clan foruma 10 godina.Reko sad ces ti tvoju 10-to godisnjicu obeleziti otvaranjem teme o SF.:d Pre sam bio,vrlo aktivan u gaming temama,al omatorilo se vise i ne igram PC igre.Sad samo NBA JAM :d i jos par tako casual igrica.Onda sam jedan period prestao da postujem i ulazim na forum samo po potrebi.Sad od kad sam vlasnik WP ne prodje dan da ne udjem na forum i citam,Najvise sam ovde i u "poslednje odgledane serije" :)

Sad će da krene silovanje i ubeđivanje .... 3,2,1

btw neka te lepo služi i da budeš zadovoljan :)
 
Hvala :) Ne zaista za 2 meseca sam ga restarovao samo gad sam instalirao novi Insader build I jednom zbog kupovine aplikacija,jer sam morao da menjam regiju i jezik sa US,US na SRB,SRB i to cu opet morati kad budem opet heto nesto da pazarim.Mada da mislim da i to mogu da izbegnem nego nikako da se skanim i lepo proucim ceo Telenor Banka portal.Pa ni to necu morati.Evo skinuh pre neki dan neku dve igre mislim da su najzahtevnije na Storu ,obe su Xbox.Sta cu kad volim achievement-e :d.Mada ove dve sam cisto radi testairanja fona. Voznja radi kao zver a pucacina tu i tamo malo zakoci.Obe sam obrisao samo sam hteo da vidim kako sljakaju.Za achievement-e je tu NBA JAM. To cu da igram samo tako,to ne moze da mi dosadi,da i imam onaj EA Tetris.To su jedine dve igre koje imam instalirane i koje cu zapravo da igram a da punim SD sa glupostima koje cu da upalim jednom u mesec dana sta ce mi to_Ovako sam narokao 10GB muzike i stoje prazno 16 GB za Video i fotografije. ProShot po minutu 1080p@30 FPS zauzima malo preko 150 mb.Za razliku od defualt kamere koja je zauzimala oko 100 mb na istim podesavanjima.ALi razlika u kvalitetu kad se pusti na dobrom TV je veoma vidljiva.Mogu samo da zamislim sta aplikacija radi na 950XL kakav li je to kvalitet.Mogao bi novi Star Wars da se snima sa njom.:d
 
http://nokiamob.me/2016/09/09/npu-surface-phone-je-aktivnom-razvoju/

Današnja trakavica oko Surface Phonea nastavlja se novom dozom insajderskih informacija o razvoju uređaja. Nakon Mary Jo, Martina i Eldara, izvor Nokiapowerusera tvrdi kako je Surface Phone u aktivnom razvoju. Citiramo izvor:

Ono što čujem jest da je Surface Phone (i njegove verzije) u aktivnom razvoju i da Microsoft gleda na SP kao na idealni premium smartfon za Windows 10 Mobile, baš kao što je Surface Pro premium tablet, a Surface Book laptop. Ali, izgleda kako uređaj neće doći na tržište oko travnja (4. mjeseca) 2017., već oko rujna (9. mjesec) 2017. s Redstone 3 verzijom OS-a.

Jedan od razloga je to što je Redstone 3 puno veća nadogradnja nego Redstone 2, a Windows tim je prioritizirao Windows Mobile za Redstone 3 nadogradnju.

Dodatno, Snapdragon 830 još se testira i vjerojatno neće biti spreman za Redstone 2 nadogradnju. Microsoftov hardverski tim ne želi riskirati i skloniji su odgodi, nego puštanju uređaja s problematičnim procesorom.

Microsoft se veoma trudi spriječiti curenje svih relevantnih informacija vezanih za Surface Phone.

Original (eng.)

What we hear is the Surface Phone (and variants) is well under active development and Microsoft is looking to launch it as the “ideal” Windows 10 Mobile premium smartphone, just like it did with Surface Pro and Surface Book 2-in-1 devices. However, Microsoft may be planning to launch it now with Redstone 3 update cycle which should ideally commence in August – September 2017.

One of the key reasons behind this change of plans is touted to be the Redstone 3 being relatively much bigger update than Redstone 2. For Redstone 3 development cycle Windows team is prioritizing Mobile as Windows 10 development target. Sort of good news – bad news mix!!
Secondly, Snapdragon 830 is still under testing and it may not be ready in time for the Redstone 2 update release. It was one of the apprehensions. Microsoft hardware team doesn’t want to take chances, we hear.

Microsoft is keeping the cards very close to its heart in order to stop leak of any confidential information about the Surface Phone.



Sumirano, Surface Phone je odgođen za kraj 2017., a doći će s Redstone 3 nadogradnjom koja donosi novitete za smartfon OS. Točne razloge odgode vjerojatno nikad nećemo znati, ali za sada je najlogičniji otkazivanje Intleov procesora i zamjenski Snapdragon još u ravoju.
 
Steta.. jos godinu dana do Surface fona.
Ne svidja mi se najvise iz razloga, sto nema ni sada uredjaja sa Win10 sistemom, kamoli za godinu dana..
Ako neko ne uzme da radi W10 telefone u sledecih godinu dana.. bice gadno. Vec se vidi na trzistu sta radi manjak uredjaja, a tad ce udeo Windowsa jos vise pasti.
 
Alcatel idol ili pop razvija fon sa W10. E sad da li je zvanicno ili je jos na nivou glasine,to ne znam. Ima tema mislim da je u Android podforumu. Stavi cu link kad dodjem gajbi.

Sent from mTalk using Lumia 640 DS
 
Alcatel idol ili pop razvija fon sa W10. E sad da li je zvanicno ili je jos na nivou glasine,to ne znam. Ima tema mislim da je u Android podforumu. Stavi cu link kad dodjem gajbi.

Sent from mTalk using Lumia 640 DS

@admini editovao bih ali proslo 60 min,ili sto sam pisao sa mTalk-a pa zato nemam mogucnost.A nTalk mi baguje skrati mi pola onoga sto napisem,pa se trudim da ne pisem vise od 2-3 recenice.A TT nece da mi radi na 14915 build-u. :wall:

evo linka u nasem je podforumu http://forum.benchmark.rs/showthread.php?385161-Alcatel-Idol-4-W10-Mobile-Pro-Mini
 
Poslednja izmena:
Pa ima i onaj Acer Liquid ja msm da se tako zove, pa HP Elite x3. Ali sve samo high klasa... nista za nas smrtnike.
 
Pa ima i onaj Acer Liquid ja msm da se tako zove, pa HP Elite x3. Ali sve samo high klasa... nista za nas smrtnike.

Ja mislim da ih nece ni biti nazalost.Mislim da ce biti samo high-end modeli svih proizvodjaca.A da ce SF biti kao sto skaracenica i kaze science fiction.I da ce ga svi zeleti i da je to i ideja Microsofta.Vi ostali cepajte W10 high-end,a mi cemo najaci.I kraj price,ja se zaista ne salim poceo sam polako da stedim kad god je to moguce za SF.Pa i ako se ne pojavi lako cu kupiti nesto drugo a do tada ce ova Lumija koju sad imam zavrsavati posao samo tako.Jedino cu mozda za jedno 6 meseci u zavisnosti od finansija mozda da uzmem 950XL(naravno ako mu cena padne malo) i onda cekam SF.
 
Poslednja izmena:
Nije tema ali Cortana me obavestila pa reko da postavim posto je ovo jedina ozbiljna konkurencija SF

Shares of Apple AAPL -1.62% fell 2.67% in trading Thursday—the second most dramatic fall of the company’s stock price following an iPhone launch ever—following a muted release of the iPhone 7.

http://fortune.com/2016/09/09/apple-stock-iphone-launches/?
 
Pale im akcije nakon predstavljanja IP7? :O
Loš znak.
 
Kakva konkurencija brate, pa kad izadje Science fiction, tada ce da izadje 7S.
Da ne pominjemo flagshipe sa Androida..
 
Upravo sam gledao na YT da su se u SAD svi Ajfoni u prednaručivanju rasprodali za manje od sata. Možda im i ne ide toliko loše. ;)
 
Zavisi koliko su pustili u prodaju.
 
Ova slika u prvom postu kako bi trebalo da izgleda telefon, jel to necija masta ili ce zaista tako izgledati?
 
Ova slika u prvom postu kako bi trebalo da izgleda telefon, jel to necija masta ili ce zaista tako izgledati?

Masta brate, telefom jos nije ni predstavljen, a nema ni insajderskih slika.
Mada vrlo je moguce da izgleda ovako slicno.. mnogo lici na moju L830.
 
Upravo sam gledao na YT da su se u SAD svi Ajfoni u prednaručivanju rasprodali za manje od sata. Možda im i ne ide toliko loše. ;)

Dobro to su ljudi koji kupuju sve sto na sebi ima Apple logo,u njih spada i moj zet vec juri kombinaciju ko ce da mu donese neko od prijatelja koji u skorije vreme putuju.Apple ima jedno 5% koji kupuje sve njihove proizvode bez i da su pogledali specifikacije istih.Ali to je zasluzeno visegodisnjom tradicijom kvaliteta.A berza je realni pokazatelj.Da je Steve ziv ovo sa berzom ne bi bio slucaj u to sam ubedjen.Covek je spasio muzicku idustriju,stampane medije...takav vizionar i inovator na ovoj planeti vise ne postoji.I mislim da se oni sad dosta provlace na staru slavu.Ni jedan novi Apple proizvod nije imao nista revolucionarno nakon njegove smrti nazalost.To sami Apple korisnici pricaju,kvalitet je i dalje tu ali bez njega nemaju ono sto ih je razdvajalo od svih drugih.:)
 
Poslednja izmena:
Džoe Belfior se vraća u Microsoft baš na vreme za Surface Phone?

Ukoliko ste dugogodišnji korisnik Windows Phone platforme onda se verovatno sećate Džoa Belfiora, momka koji je poznat po pojavljivanju na sceni svaki put kada Microsoft ima nešto novo da najavi u mobilnom svetu. Belfior je međutim u oktobru prošle godine najavio da uzima godišnji odmor u trajanju od jedne godine kako bi proveo više vremena sa svojom porodicom i proputovao svet. Belfior je obećao da će se vratiti u Microsoft i nastaviti da podržava kompanijine napore u oblasti telefona.

U tvitu koji je objavljen juče, Mathijs Hoekstra koji je više program menadžer za Windows Enterprise Developer Platformu, otkrio je da se Belfior vraća u kompaniju, iako nema zvanične najave za tako nešto. Biće interesantno videti koju će ulogu Belfior sada zauzeti u Microsoft-u, jer je kompanija u poslednje vreme prošla značajan proces reorganizacije mobilnog poslovanja. Štaviše, ljudi upoznati sa situacijom poručuju da je sudbina Windows Phone platforme sada u rukama Panosa Paneja, čoveka koji je doneo Surface liniju. Izgleda da je on zadužen i za kreiranje Surface Phone telefona koji se očekuje na proleće sledeće godine, pa se po svemu sudeći Belfior vraća tačno na vreme.
http://www.benchmark.rs/vesti/dzoe_belfior_se_vraca_u_microsoft_bas_na_vreme_za_surface_phone-67116
 
Nazad
Vrh Dno