Šta je novo?

LeEco Le Max 2

Imaš opciju da ih ugasiš ako na to misliš?

Screenshot_20161014-104505.png

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ajde super. Ma u stvari mi ovaj stock radi perfektno, jedina stvar koju bi htio je da mogu shortcut na lockscreenu koristit za pokretanje neke druge kamere, a ne ove originalne. Onda bi zamrznuo ovu original i koristio samo footej i gotovo.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Mene kažem ti nervira što su slike lošije nego na CM i još više, notifikacije. Vidim da se dosta njih na notifikacije žali. Preko toga već ne mogu. Valjda će da srede to.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Kamera je sa telefona z3+ i odlicna je..u nekim testovima je porede da je i bolja od xiaomia mi5
 
"...And again, as stated before, we cannot commit to any timeline at the moment.

Rest assured, we are aware of the demand for kernel sources, and are working towards addressing them. You will be the first to know when we have a concrete development to report."

Kažu da ipak možda i bude nešto na kraju. Čeka se start prodaje u USA.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
To bi bilo odlicno, kuzim filozofiju prodaje telefona uz ekosustav na domacem i indijskom trzistu, ali globalno bi im bilo bolje pustit kernel source

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
To je realno jedina stvar koja ovom telefonu nedostaje da bih rekao da je trenutno najbolja kupovina. Ovako uvek neko može da kaže kako Nexus dobija redovne update-ove. Što i jeste istina i bitna stvar. Ok, imam ja ovde CM koji radi super, meni lično ne treba više ali bilo bi svakako bolje da imam zvanični CM i da uz njega postoje još 53 custom rom-a.

Mada kažem, po ovome što sam pročitao večeras, pitanje je dana kada će pustiti.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Zvanična prodaja u USA. Veliko i bogato tržište sa kupcima koji baš i ne vole Kineske bloat aplikacije, Kineski app store i slične besmislene gluposti koje prolaze (i na koje se lože) samo u Kini.
Ako žele da urade nešto, popustiće.
 
Upravo to. Videćemo sledeće nedelje.

Bshuy je pustio i v4 rom. Ovaj je debloat zvanični 18S. Kaže da nema nikakvih problema sa notifikacijama.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Sta nam tacno donosi otkljucan kernel a sto nemamo sada sem oficijalnog cm13?
 
Stavio sam ovaj 18s kao update.zip
Cini se sve isto kao na 19s, samo sam morao oper rootat

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Mokee official izašao!

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
A u PM sad i to moram probat [emoji83]

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
To je to, ne treba nista vise :)

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Mokee je vrh! Upravo isprobavam

Poslano sa mog Le X820 koristeći Tapatalk
 
@darko1290 jel se može kako postavit kad se puni da onaj led ne blica nego da gori

Poslano sa mog Le X820 koristeći Tapatalk
 
Mislim da ne, tj da nema u opcijama. Verovatno može na neki način ali nisam istraživao. Kada blinka to je fast charging, kada dođe na 90% usporava i tada svetli stalno...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Kakva je situacija sa novim mokee? :) Kako radi, kakva je kamera?
 
A reci jos ima li opcija da ti na ovom njihovom launcheru pise koliko poruka ti je stiglo ili poziva na ikoni direktno. Kao tesla unread recimo na nova launcheru. Probao sam preko exposed staviti neki notification counter ali ne radi. Također ne radi ni counter za trebuchet..

Poslano sa mog Le X820 koristeći Tapatalk
 
X829 se pojavio u listi uređaja za koje može da se downloaduje source na LE sajtu. Trenutno javlja error ali sasvim sigurno znači po lansiranju Le Max 2 dobijamo source za isti. Za ostale modele ne znam, za ovaj će morati da daju source.

Što se ovih sitnica tiče nisam iskreno ništa istraživao jer ne koristim to, ali pročačkaću malo pa javljam. Ima sigurno načina.

Inače, iako nisam kući, za ovo što sam uspeo preko dana, fantastičan ROM. Doduše zeza me CAPPS, moraću da se malo cimam sa time jer hoću truecaller integraciju.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Objavljen source za X829. To je to. Sada možete da kupujete, biće romova :)

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Jeli to neki novi model?

edit:
verzija za US?
 
Poslednja izmena:
Pa da, verzija za US ali su svi modeli ispostavilo se na kraju isti. Razlika u poslednjem broju je samo u tome za koje je tržište.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Znači softver za X829 radiće i na X820?
 
Poslednja izmena:
Apsolutno kao i što X820 ide na X821, X822 i X829. Takođe i onaj leaked 016S X829 ide na ostale modele bez problema. Dakle identični su uređaji.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno