Šta je novo?

LeEco Le Max 2

Mene i to zanima video sam da za otisak prsta dosta hvale cuoco92 rom..ako je neko koristio njega i ovaj bshuy koji je generalno bolji? I koji je Eui najbolji ocisceni za sada rom? Takodje da li ima najave za mokee 19s
 
Ne znam, ja sam na cuoco92 imao problema najvise, i to na zadnjem update-u koji jos nije resio. Mislim nije samo meni, svima je tako. Citac radi neko kratko vreme nakon ugasis ekran, posle toga iskljucivo preko pin-a. pattern-a ili sta si vec podesio mozes da otkljucas. Na drugim EUI romovima nema tog problema, znaci on je nesto zeznuo.

Sto se EUI romova tice, kazem, moj utisak je a probao sam ih stvarno sve da je ovaj bshuy najbolji tj naocisceniji. I jedini je full 019S rom.

Za Mokee to i ja cekam, medjutim nadubudni spanac nema nameru da odgovori na pitanje tako da samo mozemo da cekamo.

P.S. Kupujes li ti to ili...? :)
 
Ovaj tzv. parazite remix 18s 19s i bshuy2003 v3 su vrlo slični. Na parazitu ima jedino stock browser koji uopće nije loš, ostalo je očišćeno. Na bshuy ima myleeco ili tako nešto aplikacija, ostalo isto čisto. Parazite nema multilanguage, ali ima playstore i gapps integrirano. Bshuy su 2 fajla.. Na bshuy možda mrvicu bolje radi otisak prsta..
Cuoco92 sam imao neku staru verziju i maknuo baš zbog problema koje spominje Darko, tj. nisam se odlučio updejtati ga. Inače kod tog roma je dobro što ima OTA upadate- doduše još je zadnja verzija taj problematični 17s i pitanje kad će upadate na 19s

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
OTA kod cuoco92 ce nekih 10-15 dana nakon objave zvanicne verzije. Dakle kada 018 ili 019 ili koja vec zvanicno bude objavljena nakon toga racunamo vreme... Posto su i 018 i 019 sto kruze po internetu beta verzije.
 
Postoji gray(siva) varijanta koja je po meni najlepsa, telefon ima oznaku x822 a razlika u odnosu na x820 je samo u clock-u procesora sa 2.2GHz naspram 2Ghz na X820. Naravno, romovi su kompatibilni i sve moze da se instalira kao i na x820, samo se telefon vise nece zvati x822 nego x820 :)

Golden rose je 198e a gray je 217e trenutno :)

Jel može link ka prodavnici koja prodaje sivi?
 
Ako razmišljate o kupnji ne morate se uopće ustručavati. Do sada sam koristio samo Samsung (note2, S4, S6 edge), Sony Z1 i iPhone (4s, 5 i 6) i ovaj mobitel je vrhunski. Odličan u svakom pogledu.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ja sam prodavnicu pronasao ali ne vidim mogucnost isporuke dhl-om.
Edit: nasao sam al cena raste za 51e :)

Ako zivis u Srbiji a zelis isporuku DHL-om odrace te za carinu, 3500din samo za njihove usluge spedicije i plus carina i PDV.
 
Ako je isporuka bila dhl-om,nema sanse da je prosao sa 0 din. Oni samo za spediciju uzimaju oko 4000 din. Znam da je Coolicool nekad imao osiguranje od carine i pdv-a,pa se tako sa nekom doplatom refundirala carina i pdv...

Послато са K1 Turbo уз помоћ Тапатока
 
Ne, nije isao na opciju sa refundacijom a znam da me ne bi slagao jer lik ima dosta kinte pa cak i da mu je stiglo nesto na naplatu rekao bi mi. Cak sam i video "ambalazu"..kompletno je paket bio obmotan dhl trakom tako da ni tu nema greske. Al da ne spamujemo temu vise nego da se vratimo na max 2 :)
 
Ja ni ne koristim stock launcher jer ne mogu da podnesem taj ios Huawei xiaomi fazon da sve bude na početnom ekranu. Zato je tu nova prime plus tesla unread I to je sve što mi treba.

Ovaj aegis koji spominjes, to je sve glupost poput l-speed-a, greenify-a i slično, ja mogu da ti potpišem da je trajanje baterije bolje na eui nego na cm (provereno)

Tema i fontova imaš u izobilju samo što je meni to totalno nebitno a verujem i većini korisnika smartfona, iznad 30 godina.

File manager i sve ostalo je stvar ukusa, ja recimo koristim es file explorer i svaki drugi mi je bzvz.

Ono što je tek problem je camera koja je daleko lošija na CM-u nego na eui-u

Dalje ne bih dalje objašnjavao, ovako možemo u nedogled ali nije mi to cilj, svako preferira ono što mu prija i to je to, ja sam samo odreagovao na ono tipa eui je bzvz, nikad ne bih uzeo taj tel zbog eui-a i i slično, a zaboravlja se najbitnije, eui je super stabilan, nema lag, ne koči, ne mora da se restartuje telefon svakih 2 dana i sl.
Ono što nikad neću razumeti je zašto ljudi kupuju nešto što nije nexus a onda žele nexus na tim uređajima.

Možeš li malo detaljnije da opises eui , razmišljam da li da uzmem leeco pro 3 ali me taj eui seče . Da li stižu not ,kakav je multitasking , sa kojim kineskim skinom možeš da ga porediš itd itd.
 
Prvi put čujem za tako nešto. Za ove EU varijante ok, tako sam i ja svoj telefon poručio, ali za ovde kod nas... Zanimljivo.

Inače po sadašnjim cenama i da ga procene na cifru koju je stvarno i plaćen ovde je za 260€.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pogledah sada par klipova na youtube. Ništa čekam da vidim da li će gurnuti pro3 u Indiju zbog global eng roma. Do tada će možda izaći i u crnoj boji :)
 
Zašto Pro3? Zbog dimenzija?

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Da. Fascinantno mi da su stavili 4070mah u 74*7.5 mm. Plus sam sada video neki klip i deluje da su mu zvučnici odrađeni kao na htc10 i ip7. Ludi kinezi
 
Neverovatno je koliko kvalitetno deluju kada ih držiš u ruci. Nema teorije da bi pogodio koliko košta sem da unapred ne znaš. I tačno verujem u tu priču da se to prodaje bez zarade a da kasnije kroz servise nadoknađuju razliku. Originalni EUI sa kineskim app je pun toga. TV, video servisi, muzički servisi, njihov store, aplikacije, teme, fontovi, nema šta nema da se kupi. I kao takav EUI mi je super zamišljen iako vizelno ne mogu da ga svarim. Ali šta vredi kad su svi ti servisi izuzmajući LeCloud i ono malo free tema, fontova itd totalno neupotrebljivi...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Pa da ,njima je bitno u Kini da prodaju 500.000 za 5sek.. servisi i njihov store će da prave zaradu :)
 
Nije samo lecloud ima i Music kod koje možeš da skidaš skoro sve džabe pa njihova lestore.

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Meni je za Music dao neki premium do decembra i to je to, posle se plaća. No iskreno nisam ni pogledao šta ima...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ukucaš koga tražiš i to je to.Na srednje dole skidaš pesmu.
609c8474e8b8766962e1a774df5adfa9.jpg


Sent from my x600 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Eto, ima i Music :) Iskreno pored Deezer-a nije mi palo na pamet ni da pogledam.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Pogledah sada par klipova na youtube. Ništa čekam da vidim da li će gurnuti pro3 u Indiju zbog global eng roma. Do tada će možda izaći i u crnoj boji :)
Džaba čekaš jer ne postoji u crnoj boji, postoji u gray varijanti ali trenutno samo sa 128gb interne.
Inače, stock kineski rom pored kineskog, ima i engleski a uskoro će biti i ruski jezik. Dolazi sa 7 ili 8 kineskih aplikacija kojih se lako možeš otarasiti preko titanium backup-a, najbolje ih je zamrznuti pa kad stigne ota update, moraju da se odmrznu da bi update bio uspešan. Naravno root je obavezan.
Inače, telefoni koji se prodaju na Aliju dolaze sa budženim multilanguage softverom, sa Google servisima i bez kineskih aplikacija, takodje i bez ota update-a.
Inače, pitao si za EUI, on je vizuelno neka simbioza IOS-a i androida, nekome lep, nekome ružan, meni skroz ok, u početku čudno, nakon par dana se skroz navikneš. Ono što je bitno i što sam ranije spominjao, eui je jako stabilan, jednostavno mi se telefoni nikad nisu ukočili da moram hardverski da ih restartujem. Najduže vreme uključenja mi je bilo preko 630 sati (oko 26 dana bez restarta!), od 4gb rama, stalno je slobodno ~400mb, multitasking je bolji od bilo kog Xiaomija ili Samsunga, ima dosta klipova i uporednih testova na YouTube-u, sve u svemu, ukoliko si ljubitelj nexus telefona i golog Androida, neće ti se dopasti vizuelno, ako ti odgovara miui onda će i eui. Postoji par iritantnih stvari poput led notifikacija, uvek svetle zeleno za svaku aplikaciju i to ne može da se promeni, ne radi smart lock sa satovima, neka podešavanja nisu lepo prevedena i sl.
Pro 3 je moj sledeći telefon samo što drugar koji je u Kini ne može da nadje da kupi jer ih nema, navodno oko milion uređaja otišlo za 30sec :D
Sačekaću još par dana da mi javi da li je našao i ako ne onda naručujem sa Alija.
 
Ima sivi sa 32gb sad, tj sad ga ima u prodaji. 240-250$.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno