Šta je novo?

LeEco Le Max 2

Može i iz postojećeg. Pico stavi slobodno.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Uspeo sam nekako, instalirao Mokke, Gapps, ispravku za kameru
 
Poslednja izmena:
Javi kako si zadovoljan sa Mokee :)

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Stvarno dobri rezultati
Evo kao što sam ti i obećao za bateriju, nešto pre 10h skinut sa punjača. Na sve ovo na SS ima još oko 10min GPS, 3 slike slikane, i jedno 50 poruka na WA i Viber ukupno plus 4 sms. Ja mislim da je ok. Sve je na auto od podešavanja.

Screenshot_20160929-195443.pngScreenshot_20160929-195454.pngScreenshot_20160929-195505.pngScreenshot_20160929-195514.pngScreenshot_20160929-195523.png

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
I šestu sliku moram odvojeno jer daje max 5 po poruci u att da stavim

Screenshot_20160929-195537.png

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Odlično! Ja sam očekivao manje trajanje baterije.
Ali ono preko čega nisam mogao da pređem je to što nema 3.5mm audio priključak. Oni dodaci mi ne vrede, jer često u kolima istovremeno dopunjujem telefon i koristim taj audio izlaz da ga povežem sa radiom (AUX)...
 
Poslednja izmena:
Jedino to za AUX u kolima. To da. Ovako, bar ja, na slušalice sam stavio ovaj adapter što dolazi uz njega, tako da mi je sa njima sve isto. A za punjenje na drugim mestima da ne bih vukao kabl poručio sam 3 ona micro usb to type c adaptera, pa će jedan u auto, jedan u torbicu a treći u rezervu i to je to. Nije mi to baš toliko strašno uzimajući u obzir ostale prednosti :)

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Odlično vreme,kako si zadovoljan kvalitetom izrade?

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Darko, daj napisi jos molim te jel moze mokee s ovim twrpom s Grossa ili si stavio neki drugi?

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
 
Može sa njim. Ali sada nema razloga da ne staviš ovaj zvanični. Poenta, može Mokee sa oba...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Danas, eventualno za vikend treba da izađe CM13+019S, trebalo bi sve da radi sem slow motion recording.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Da, vidio na XDA. Sreca da mi mob nije stigo danas jer bi vec stavio moki [emoji12] [emoji12]

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
 
Evo izašao. Sad ćemo da vidimo na šta liči i jel bolji od Mokee...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Jel mozes da mi pustis link jer ga ja ne vidim na xda..tj vidim neki drugi cm13
 
Jeste probali? Citam na xda i cini se da je ok, neke sitnice samo javljaju vezano za osvjetljenje tipki

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
 
1. Camera 2 api ne radi - isto kao Mokee
2. Irda - ne radi - isto kao Mokee
3. Slow motion ne radi - isto kao Mokee

Minus u odnosu na Mokee:

1. Aegis app, ono je fantastično
2. Ne pokazuje data transfer u status baru
3. Ne može da se edituje recent apps key, tj može nakon izmene jednog file-a u system

Prednost u odnosu na Mokee:

1. Iako pokazuje identične rezultate u testovima, brži je, fluidniji. Ne sam sistem, tu ne primećujem razliku ali skrol kroz aplikacije tipa Tapatalk ili Twitter, vidi se razlika...

Baterija, ne primećujem razliku za sada.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
U stvari nije neko obilje romova. Sve se svodi na ova dva CM13 i nekoliko EUI ociscenih (cuoco092 i teamspain).


Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
 
Neka je i jedan ali da radi kako treba. Ja sam, za sada, zadovoljan i sa Mokee i sa CM13. Ne znam još koji ću da odaberem. EUI ne mogu.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Taj mokee u čemu je štos sa njim,da li je to EUI očišćen ili?

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Mokee je isto neka varijanta CM, koliko sam shvatio

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
 
Ok znači nema veze sa EUI

Sent from my x600 using Tapatalk
 
EUI bazirani su cuoco92 (17s) i jos 2 radjena na 19s, oba su navodno dobra. Antutu do 145- 150k
To je koliko sam ja ubrao na xda

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
 
Upravo tako, www.mokeedev.com baziran na CM sa još nekim dodatnim sitnicama. Nema veze sa EUI.

Konkretno na X820 je malo sporiji u odnosu na CM13, da nije toga pre bih odabrao Mokee. Mada je moguće da ima veze sa time što je Mokee za X820 Mokee+017S a CM je CM13+019S. Ako update-uje i Mokee na 019S i što se tiče tih nekih sitnica vezanih za same performanse bude na nivou CM13 onda biram Mokee...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Nije mi jasno zašto imate odbojnost prema eui-u? Ajde razumem da vam se ne dopada skin ali sve ostalo je jako intuitivno, prosto i svedeno na minimum, i što je najbitnije od svega EUI ne može da zabaguje, zakoči, nema usporenja. Pa ljudi na s7 moraju da restartuju telefone skoro pa na dnevnom nivou da bi sve radilo kako treba dok na eui-u telefon radi kao sat!
 
Zato što je za moj ukus svetlosnim godinama iza CM. Na stranu što je gomila opcija ja nekim, meni nelogičnim mestima ne sviđa mi se:

- Ne mogu da menjam ikone i njihovu veličinu na default launcheru. Da, može sa Nova, ali moram da menjam. Na Trebuchet ne moram da diram ništa.

- Kada se promeni DPI ima u nekim fabričkim app problema sa izgledom. Takođe na CM to menjam jednim klikom u opcijama.

- File manager lošiji u odnosu na CM.

- Nema live display opcije koju koristim na CM.

- Mokee rom čak ima Aegis aplikaciju sa kojom kontrolišeš wakelock, autostart, gašenje svake app ponaosob.

- Nema tema, fontova, tj ima sa onog njihovog shop-a, kičeraj i šareniš najgori.

Pola stvari i zaboravim, vratio sam par puta EUI i onda tako zbog gomile sitnica brže bolje se vratim nazad. Kažem, poštujem da se nekome sviđa ali isto tako zadržavam pravo da se meni ne sviđa. Performanse su iste, ovde na CM nemam daljinski koji bih imao tamo no to je mala žrtva. U principu se svodi priča na to da ako treba da biram da treba da dovodim EUI na nivo CM koji ja želim time što moram da koristim dodatne aplikacije ili sam modifikujem nešto onda biram da koristim CM gde to u startu imam sve.


Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno