Šta je novo?

LeEco Le Max 2

To je sve što mi treba od glavnih opcija. A, da, još jačina zvuka kada stižu poruke ili zvoni telefon? Pro 1 je odličan, prvi telefon koji uvek čujem iako je u džepu (is kojeg mi je ispao kada se polomio, a i danas sa držača na bicikli...)
 
I to je ok, nikad ne držim na više od pola, baš je glasno.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Evo da prijavim, posle tri dana na Mokee 60.1 romu(CM13 based) apsolutno nikakvih problema. Sve radi i sve radi kako treba. Pozivi, internet, GPS, bukvalno sve. Nijedan restart, blokiranje itd. Ne radi samo ono što je u opisu roma a to je infrared port i slow motion snimanje. Ovo drugo će biti rešeno, rade na tome, ovo prvo, pitanje je. Sve u svemu, u potpunosti funkcionalan CM rom sa još nekim dodacima(aegis app fantastična) i prava zamena za EUI. Kome je to bitna stavka uopšte ne mora da brine da li ima dobru CM alternativu za EUI.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Meni telefon stigao pre 10 dana, sa EUI 5.8.015S ... Nisam neki zahtevan korisnik, lepo radi sve za sad, mada sam sa Lumie prešao pa mi malo čudno... Treba mi mala pomoć kako da stavim novu verziju EUI, jel isti postupak kao za npr x600? Ili da možda pređem na taj Mokee 60.1? I mala pomoć oko toga gde da nađem uputstvo za to? Unapred hvala za svaki savet ...

Послато са Le X820 уз помоћ Тапатока
 
Jel rootovan telefon ili nije? Lako ćemo za dalje. Čudi me da ne nudi OTA update na 017S.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Nemam ja taj OTA update, ili ne umem da pronađem, ali mislim da sam sve opcije isprobao...

Послато са Le X820 уз помоћ Тапатока
 
Posto su svuda razne informacije, ajd da pitam vlasnike... Da li telefon ima NFC i FM radio?

Sent from my JY-S3 using Tapatalk
 
Jel probao neko cuoco92 rom za ovaj telefon? koji je trenutno najbolji..cenim da je mooke sto koristi darko1290 ali da pitam ako je neko probao. Takodje da li je spanjeli radio nesto za x820 :)
 
Meni je dosao sa cuoco92 015S, pa sam preko OTA sve do 017S(v35). Zeza fingerprint na ovom poslednjem. Cim minut dva je ugasen ekran ne reaguje vise. Ovako, tipican debloated EUI sa jos nekom opcijom... Postujem tudje preferencije i zato necu da namecem nista no za moje potrebe i ono kako ja dozivljavam upotrebu telefona, Mokee 60.1 dosta ispred EUI.

P.S. Javlja mi da ti je pun PP inbox.
 
Poslednja izmena:
Kako ste zadovoljni kamerom? Zelim iskren odgovor, jer znam da na kinezima uvek bude tanka... Na redmi note3 pro su je hvalili, a po meni je losa... Isti slucaj i sa meizu m2 note...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ako ne slikas puno noću, onda je jako dobra, u lošim svetlosnim uslovima i nisam baš zadovoljan
 
Da, dnevne su dobre, noćne onako. Slikaću par u mraku pa kačim...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Drugaru treba telefon, ali nece bez garancije... Meizu i Xiaomi ima na kp sa 1god, kada bi imalo ovo - bilo bi idealno

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pozdrav. Kako radi senzor otiska na 19S ako si probao?

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
 
I na 19S i na Mokee radi odlično, kako god maltene prst da staviš otključava. Na 15S i ranijim verzijama je bilo problema, od 16S je fingerprint kako treba. Jedino na cuoco92 17S(v35) zeza ali ispraviće i on to sa sledećim OTA valjda.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Hvala ti. Mislim da cu i ja ic na taj Mokee

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
 
Drugaru treba telefon, ali nece bez garancije... Meizu i Xiaomi ima na kp sa 1god, kada bi imalo ovo - bilo bi idealno

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Sve što nije garancija ovlašćenog uvoznika i za šta nemaš račun je samo dobra volja tog nekog prodavca a u praksi se to pokazalo kako radi. Ja jesam pristalica uzimanja proizvoda sa garancijom ali ako ista ima smisla. Garancija sa KP je kao i da je nemaš.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Hvala ti. Mislim da cu i ja ic na taj Mokee

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Ja sam prezadovoljan sa Mokee. Bukvalno je to jedina stvar oko koje sam brinuo jer na OPO sam imao CM koji je baš bio to što mi treba. Bez problema radi.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Mislim da je u Tools folderu program za OTA update ako se dobro secam, ne koristim EUI pa ne mogu da proverim...

Root, da ne prepisujem, evo ovde sve lepo nacrtano:

http://forum.xda-developers.com/le-max-2/help/how-to-root-leeco-le-max-2-proof-root-t3423202

Uspeo sam nekako da rutujem telefon, proverio sam sa Root Checker-om i verifikovao je root ... E sad tokom tog procesa napravio mi je mislim neki backup skoro 10 GB, otišla sva memorija :) Može li to nekako da se izbriše? I kako bih sada mogao da stavim Mokee?
 
10gb? Jel možeš da napraviš SS toga da vidim šta je? Što se Mokee tiče, imaš na XDA temu i isto kao za root, jedno po jedno redom. Prosto je.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
To bi bilo ovo
36958d8860e5c821412f508bf5dc5224.jpg

Ostalo mi je jasno šta je. Ovo sam SS u Large Files Cleanup ... Jel bi moglo nešto da se izbriše? Tu ili preko TWRP ...

Послато са Le X820 уз помоћ Тапатока
 
Pa to ti je twrp backup koji si odradio...

Sent from my RN3 Pro
 
10gb? Jel možeš da napraviš SS toga da vidim šta je? Što se Mokee tiče, imaš na XDA temu i isto kao za root, jedno po jedno redom. Prosto je.

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Našao sam, sve lepo piše u pravu si, ali za one koji su to radili mnogo puta ranije, za početnike daje samo smer šta uraditi ali ne i kako ... Npr da li u Wipe ići na Factory reset ili Format? Ja sam išao na Factory reset i onda u Install našao fajl koji sam ovde https://mega.nz/#!rxwEHR4a!ig9ZfBaII...w3vgXk3WCw-Zeg skinuo i nije hteo da mi instalira, kaže nešto kao instalacioni fajl je za lemax2 a tvoj uređaj je Gemini, a u onom uputstvu za rotovanje je bio Gemini twrp. Onda restartujem telefon i ponovo podesim sve i naravno sad više nije root. Šta sad?
Izvinjavam se što sam malo dosadan i ako izlazim iz teme ali ovo mi je prvo flešovanje telefona (u pokušaju) i nije mi baš svejedno ...
 
Nisam pri laptopu pa ću malo teško sve... Elem, ovo je zvanični recovery, to što imaš ne valja. https://dl.twrp.me/x2/twrp-3.0.2-0-x2.img.html Nakon njegove instalacije, iz recoveryja ideš na factory reset, instaliraš mokee, instaliraš gapps pico, instaliraš supersu i onaj fix za kameru. I to je to. Ako nemaš tačno sve fajlove napiši šta ti fali.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Nisam pri laptopu pa ću malo teško sve... Elem, ovo je zvanični recovery, to što imaš ne valja. https://dl.twrp.me/x2/twrp-3.0.2-0-x2.img.html Nakon njegove instalacije, iz recoveryja ideš na factory reset, instaliraš mokee, instaliraš gapps pico, instaliraš supersu i onaj fix za kameru. I to je to. Ako nemaš tačno sve fajlove napiši šta ti fali.

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Jel novi Recovery instaliram na isti način kao prvi (iz ADB) ili može nekako iz postojećeg Recovery-ja? I samo još jedno pitanje, tamo gde sam skinup Mokee stoji link za Gapps i to AMK 6.0 stock, vidim da si ti stavio pico?
 
Nazad
Vrh Dno