Šta je novo?

LeEco Le Max 2

I dalje ga koristim, i i dalje imam eho, na CBG romu, probao sam sa slusalicama i jos je gore, da li je onda problem softverski ili hardverski, ne znam blutooth, kad bih probao, da li bi bilo drugačije.
 
Povratak LeEco-a

Sta mislite, hoce li se vratiti na trziste pametnih telefona? U clanku iznad spominje se da ce 18 maja verovatno predstaviti novi TV, smartwatch i jos neke home uredjaje.
 
Bilo bi interesantno, ali bez njihovog softvera. Le 1 Pro je bio jedan fantastično izrađen telefon, nažalost upropastio ga je očajan softver.
 
E vidis, meni se njihov softver bas svideo, tacnije interfejs EUI. Dosta je podsecao na iOS i imao je neke stvari koje su bile dosta bolje odradjene nego na stock Androidu. Ja bih bas voleo da se vrati neka nova verzija EUI-a. Ono sto nisam voleo je ocajna softverska podrska od strane LeEco-a, pogotovo za tu nesrecnu Le 1 Pro US verziju koja je nas zakacila :D Ja evo, pored iPhone SE (koji imam igraom slucaja) koristim Le Max 2 i Le Pro 3 sa Androidom 11 (zvanicni LineageOS) i GCAM i apsolutno nemam potrebnu za boljim telefonom. Jos mi je Le Max 2 6/128 verzija.
 
I dalje u upotrebi, x820 i x829, šljaka A11.
Ti novi ako ih bude svakako neće biti džabalesku kao dok je Leeco bio u bankrotu.
 
Kako vam bre radi taj x820 kad mu je baterija užas i kad je nov, a posle par godina bukvalno moraš 2x dnevno da ga puniš? Jeste li menjali baterije?

inače leeco x626 i x820 daleko najbolji kinezi koje sam koristio i pored loše baterije na oba. X820 mi je pravio oštrije fotografije nego samsung A71 koji sad koristim.
 
Ja sam pokvario Le1 Pro pri zameni baterije, sve delovalo ok posle zamene, ali zvučnik prestao da radi. Naručio novi i nije pomoglo, završio na reciklaži...
 
Kako vam bre radi taj x820 kad mu je baterija užas i kad je nov, a posle par godina bukvalno moraš 2x dnevno da ga puniš? Jeste li menjali baterije?

inače leeco x626 i x820 daleko najbolji kinezi koje sam koristio i pored loše baterije na oba. X820 mi je pravio oštrije fotografije nego samsung A71 koji sad koristim.
Ja sam stavio novu bateriju i drzi mi oko 4-5h SOT-a. U poredjenju sa novim telefonima je smesno, ali meni od toga vise ne treba jer mi je telefon fiksni kada sam kuci, a kada sam van kuce koristi se uglavnom za drustvene mreze. Na Le Pro 3 baterija je nesto bolja jer sam za njega nasao neki modifikovan kernel koji mi znacajno obara klok kada se telefon koristi za neke osnovne stvari. A kamera je za mene stvarno vrh kada se koristi GCAM. Mozda na nivou Redmi Note 9 Pro ili malo losija, ali za mene bolja i ne treba.
 
Kako vam bre radi taj x820 kad mu je baterija užas i kad je nov, a posle par godina bukvalno moraš 2x dnevno da ga puniš? Jeste li menjali baterije?
Dopunim je po potrebi, punim do 80% i kad primetim da padne ispod 50, dopunim, brzo se dopuni, nosim eksternu za svaki slučaj.
Kad baš bude kritično, kupiću novi.
Dopunim tako 1, 2 put dnevno.
 
Da mi izdrži X2 još god-2 do tada.
 
ako se susrećete s problemom tijekom instaliranja Qualcommovih upravljačkih programa, trebali biste ih preuzeti odavde, to će riješiti vaš problem.
 
Da li je nekom ostao Leeco X600, pukao mi je ekran?
 
Meni Le Max 2 jedan od najboljih fonova ikad. Uzeo ga ženi svojevremeno. Dobijem u isto vreme Samsung S7 i Le Max 2 i dam ženi da bira. Menis vejedeno. Kaže ona oće Le Max 2. Ja kažem cigla, kaže ona ako. Dve godine ga koristila sa uživanjem. Na kraju ga zamenio zbog baterije koja je sve kraće trajala. Inače, najbolja maskica koju sam ikad nabavio sa Alija bila je za njega.
 

Prilozi

  • natasa 1.jpg
    natasa 1.jpg
    46.3 KB · Pregleda: 43
Nazad
Vrh Dno