Šta je novo?

LeEco Le Max 2

Kod mene je ipak problem hardverske prirode, nista ne pomaze, u svakom slucaju hvala svima na pomoci ...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Samo da javim da su mi ljudi iz Unix Team servisa u Majke Jevrosime popravili telefon. Ono što je pokazivao samo pola ekrana. Kažu da su prelemili sve kontakte za displej i za neke filtere u vezi sa njim. Za sada deluje ok, da kucnem u drvo. Naplatili mi 3000, ja slikao i poslao Banggoodu, pošto su mi obećali refund do 56 usd. Videćemo.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Gorane, odnesi telefon tamo, možda mogu da ga srede.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Super,stavi adresu ili broj telefona.

Послато са Le X820 уз помоћ Тапатока
 
https://www.facebook.com/unixbgd/

Ne radi im sajt, ali na FB su sve informacije, odgovaraju i na poruke.

8e6254745a5046a6e2545f8ba5473ae8.jpg


Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Prijatno me iznenađuje Banggood, sinoć sam im poslao mail, već danas mi odgovorili, kažu refundirali mi 30 usd. Valjda ne lažu ;)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
To je valjda bila druga verzija v8 sada je već izbacio treću verziju v8 evo link

Ima li negdje change loga, sta je radjeno u ovoj verziji roma, sto su eventualna poboljsanja ? Ako neko zna nek napise.
Ne pise na face stranici nista, cudno.
Jos je rekao u avgustu da nece vise izbacivati baziran na MM vec da ce sljedeci biti baziran na nougat.
 
Evo još malo pa 10 dana bez restarta. Ko bi rekao za Android... I dalje sve kako treba radi.

674447484f9c510d1f0679c10d889920.jpg


Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Dosao mi na cuoco V7 nekim cudom ota update na jucerasnji novi V9. Proslo sve super, precistio je i sredio rom dobrano, izbrisao more eui junks...izbrisao app koja je radila ceste wakelokcs, vec vidim da je optimizacija baterije bolja, radi za sad kao podmazano. Javicu bas sot.
 
Poslednja izmena:
Ko je uzimao kablu za punjac a da mu radi brzo punjenje i podaci sa njom neka stavi link.hvala
 
Dosao mi na cuoco V7 nekim cudom ota update na jucerasnji novi V9. Proslo sve super, precistio je i sredio rom dobrano, izbrisao more eui junks...izbrisao app koja je radila ceste wakelokcs, vec vidim da je optimizacija baterije bolja, radi za sad kao podmazano. Javicu bas sot.
Koja je to v9 ne mogu da nadjem ?

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Darko, koja podešavanja koristiš na novoj g kameri?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
na cuoco92 telegram kanalu kažu, da je izašao eui 5.9 28s još uvek je MM znači ništa od eui Nugata još neko vreme, navodno je aplikacija za kameru nova i još neke novotarije.

Nadam se da će cuoco da izbaci svoju verziju uskoro.
 
Eno napravio je grk custom rom na bazi tog 28s, koga zanima može da proba.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ja juce uzeh remax ,6 evra je u Cg.Radi sve super.

Sent from my Le X829 using Tapatalk
 
Moze i za 172 USD, ima kupon, ali ne vrijedi, ja narucio za suprugu rose gold x820, pise fino da je na stanju, javili mi se mailom da im treba doci tek krajem novembra, tako da s vratili novac, sad moram nesto drugo da joj gledam, a za kablove sto rista pita, imam Aukey, Tronsmart i jedan kratki Ugreen kablic za power bank. Na svakom radi QC bez problema. Vidio sam da prolazi po 5 A struja (Tronsmart i Aukey QC3 punjaci, kabl se ne grije uopste, ali onaj moj mjerac se ugrije prilicno, pa ga nisam smio dugo drzati.
 
Jel cuoco niie izbacio ovu verziju 98? Ja na slici ovoj od rusa vidim SD 821?

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Slika pokazuje da već ima 028s i nije iz roma sa linka.

Послато са Le X820 уз помоћ Тапатока
 
Jel cuoco niie izbacio ovu verziju 98? Ja na slici ovoj od rusa vidim SD 821?

Sent from my Le X820 using Tapatalk

Jeste, ali je bagovit dosta tako da ga ni cuoco ne preporucuje za sad.

Probao sam ga , sinhronizacija kontakata ne radi, na telegramu nisam mogao da dodam grupe, u kameri ima nekih novotarija ali se osetio lag u njoj.
 
Nazad
Vrh Dno