Šta je novo?

LeEco Le Max 2

Jesam, zadrzacu se na njemu, bio sam na aicpu dugo, al mislim da je malo bolja baterija na ovom

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Drago mi je, baterija je tu najbolja uz aex rom (17.04.).
Ja vec 2-3dana probam RRPS ali nisam odusevljen. PS rom a daje mi isti skor sa baterijom kao ova 2 gore pomenuta a slabije performanse uz izrazito ostar doze settings. (nista u pozadini ne ostaje, sve odmah zatvara a onda mi kasne viber notif. i td...) Idem probati Carbon, ima dobre kritike oko performansi i vrlo dobru autonomiju baterije, po ocjeni korisnika.
 
Jel se desavalo kome da telefon ne reaguje kad ubacis slusalice? Desilo mi se prvi put pre pola godine i nije htelo jedno mesec dana i samo od sebe doslo sebi. Evo sad opet nece. A punjac radi normalno

Sent from my Le X829 using Tapatalk
 
Jok. Originalni je. Inace probao sam neke slusalice koje nisu cdla i one rade al mnogo losiji zvuk. Vratio sam i na fabricka i nista. Na netu pronalazim samo slicne probleme al ne i resenje

Sent from my Le X829 using Tapatalk
 
Drugari ako moze neka pomoc, imam X829, ubacio sam mu pre desetak dana AOSP rom od 17.04 za koji ste rekli da je poslednji ok sa baterijom.
Radio je ok do danas, od jutros ne mogu da zovem niti da primam pozive, kad zovem odmah nakon pritiska call dugmeta izbacuje, a kad me zovu dobijaju non stop signal da je zauzeto.
Podaci rade, WiFi radi.
Kartica nije, probano na drugom telefonu. Probao sam sada da apdejtujem najnoviji AOSp, nista. Probao da flesnem druge modeme, nista.
Ostaje mi jedino da probam neki drugi rom... Jel neko imao slican problem?

edit: Da sam sebi odgovorim - resio sam problem, mozda nekom zatreba: podesavanja mreze su bila na LTE ONLY opciji, pa s obzirom da je za pozive potrebna 3g mreza, nakon prebacivanja na LTE/WCDMA mod,
pozivi su proradili. Iako mi nije i dalje jasno kako se preko noci prebacio, gremlini...
 
Poslednja izmena:
Koliko je sada pametno uzeti ovaj telefon i za koliko para se moze naci? Vidim da je odlican po pitanju custom romova, a verovatno ce tako biti i u narednom periodu. Trenutno imam Letv Le 1 Pro, malo vise od dve godine. Polako je poceo da posustaje, tj vidi se da je vec dve godine star. Baterija je oslabila, sada jedva izvucem 4 sata SOTA, a pre sam mogao i preko 5. Telefon se takodje poceo i dosta grejati nakon 10-tak minuta obicnog surfovanja internetom, pretpostavljam da je baterija na izdisaju pa ona prouzrokuje to grejanje. I najveci problem od svega toga je nikakva softverska podrska. Ostao sam zaglavljen na Androidu 5.0.2. Je l izbacio LeEco neki noviji telefon, jaci od ovog Le Max 2 ili je on i dalje ostao najjaci njihov model?
 
Moze preporuka za najbolji oreo rom za maxericu po mogucstvu sa linkom za download i upustvom za ubacivanje? Trebam drugaru da flesnem neki oreo rom, poprilicno se buni na ovom stock (navikao covek na nexus). A i ja nisam imao prilike da se susrecem sa leeco modelima do sad pa je svaka pomoc dobrodosla.

Послато са Tab2A7-10F уз помоћ Тапатока
 
Hvala.
Znaci ipak je i na max2 LOS najbolji...

Sent from my Passport using Tapatalk
 
Jel može da se apdejtuje verzija androida LeEco Cool1? Trenutno imam 6.0
 
Jel neko zainteresovam za novu bateriji?
Trenutno je na xda ovaj prodavac aktuelan

https://www.aliexpress.com/item/HSA...cd7e-418a-ac08-05f09d76996c&priceBeautifyAB=0

Ako se uzme više od 1. manji su troškovi poštarine.

Moj max 2 je relativno nov, mislim oko 8 meseci, al da bude baterija u rezervi, mada pitanje dal se isplati, jer kad baš bude za zamenu, recimo sledeće godine, doćiće vreme za zamenu celog telefona, a + treba i da platim servis da zamene bateriju, kolko li to može da košta.
 
Jel probao neko Treble? Vidim da može da se stavi i Oreo rom, ne samo P. Jesam dobro ukapirao da se posle samo menja OS, a particija sa aplikacijama ostaje?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Izašao P rom, ali od developera sa kojim nisam imao neko + iskustvo sa Oreom.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Ja koristim vec nekoliko dana Revenge OS 9.0 i utisci su jako dobri. Bolja mi je malo baterija nego na Oreo, deluje da sve radi, stvarno čudno da nema bugove ili da nešto nije podržano. GCam je ispravljen u poslednjoj verziji, u prethodnoj se dešavalo da pukne pri obradi hdr+ slike.

Sent from my unknown using Tapatalk
 
Ja nisam mogao da aktiviram viber. Inace instaliro sam i onaj 26s modem. A i skinuo sam neku igru da probam i vec posle 5 minuta je bio vreo ko afrika, jak ko amerika. Sve ostalo za sad radi i baterija je ok, valjda, jer sam tek danas ubacio rom

Sent from my unknown using Tapatalk
 
Ja neću menjati du12 do daljnjeg.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Evo danas ujutro backupirao DU i stavio Revenge 9 Pie, zasad sve 5, root suprer SU 2.82, Magisk 16 nije išlo, bez bugova, baterija dosta lošija od DU
 
Btw rom radi odlično i sve mi se više sviđa tako da navalite ekipa
 
Viber aktivirao od prve, Whatsapp također i glasovni pozivi rade, kamera ne šteka HDR+ default kao i FHD video
 
I ja sam whatsup iz prve. Al mi viber nije hteo ni preko poziva ni preko poruka sva tri puta i sad cekam da isteknu 24 sata pa da probam ponovo

Sent from my unknown using Tapatalk
 
Drugari, od danas i zvanično ne koristim Max 2. Lepo me je služio skoro dve godine, ali došlo je vreme za prinovu. Inače ne bih ga menjao još uvek da mi nije isplala super kombinacija za zamenu. Sada sam na Xioami mix 2 (što sam odlučio da će biti naslednik Max 2 jos pre godinu dana :) ).

Drago mi je bilo što smo učestvovali u diskusijama i razmenjivali iskustva sa romovima :)

P.S trebaće mi pomoć oko zamene kamere za Max 2 jer je stara definitivno otišla, tako da ću se verovatno javiti :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Teško ću mu naći zamenu a da je ispod 200eur.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Sta je trenutno najbolje od Orea? Jel bilo ikakvih apdejtova vrednih pomena :D

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Teško ću mu naći zamenu a da je ispod 200eur.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
Slažem se apsolutno, i mene je fantastično služio. Ali trenutno na njemu ne radi kamera (radi ali bez fokusa) i displej je počeo da zeza (to je inače zamenski displej jer je prvi zamenjen). Kada se pored svih ovih okolnosti nađe kupac nema razloga za dilemu :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno