Šta je novo?

LeEco Le Max 2

I kako Vam drugari "jase" taj RR 2305, koliko se SOT-a ostvari, to me najvise zanima i ima li poznatih bagova ?
 
Isto mi se desava. Cekam iduci build, mozda ce na njemu da bude ok. Ovaj cu preskociti
 
Ugrabio sam malo vremena danas da probam ovaj 2305 build.
X820, prvi utisci odlični. Sve lepo radi, nemam precizne podatke za SOT, siguran sam da će izvući više od 19s EUI ovako na prvu.
Rom je potpuno funkcionalan, za sad jedini bug koji sam primetio je kvrckanje iz zvučnika kada ulazim u aplikacije ili otvaram mejlove. FP radi bolje nego na eui, definitivno.
 
Je li neko probao ili koristi Substratum na RR-N? Citao sam da ima punu podrsku ali rekoh da pitam i ovdje... Hvala...

Novi RR Officia build, je li probao neko? Je li sa BS kernelom ili ne?

Ovako je napisao...
"New Build: RR-N-Official 05/26-27 (stable)
ChangeLog:
- Remaked device trees for RR/Omni/DU, maked git org for all: https://github.com/x2-devel
- Final fixes for sound
- Other changes, that you can see on github
- Last RR sources
As I write early: in stable builds doze profiles was removed, push notification work. Who want to use doze profiles, dont use OTA updates.

Oh, there must be BS kernel, I forgot to change kernel. BS kernel is pretty, it will in all my build by default. I will recompile yesterdays build now with BS and push it to OTA."
 
Poslednja izmena:
Ja instalirao 2705 malopre. Javicu utiske kasnije.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
I ja sam, za sada ništa primetno drugačije, nisam ni prošli build do detalja ispipavao, doduše
 
Koliko koriscenje doze profiles uopste znaci kad je autonomija baterije u pitanju ?
Da li zbog toga zrtvovati stable rom i ici na nightly ?
 
Šta se uzbuđuješ evo trenutnaScreenshot_2017-05-27-19-28-11.jpgScreenshot_2017-05-27-19-27-59.jpg

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
2305 je dobar, Doze radi kako treba. Tako da čekam sledeći experimental, 2705 preskačem...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nisam, ali vidim izbacio i v94 verziju.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ja sam probao to je 26s..pre toga sam bio na verziji v89 23s i na v89 dosta duze batetija traje
 
Pozz drustvo,jel narucivao neko displej za x820 i ako jeste odakle?

Послато са Redmi Note 4x
 
Nista onda,porucicu neki sa Alija pa sta bude...

Послато са Redmi Note 4x
 
Ја сам поручивао за х800 два пута, па чак и плаћао скупље не би ли добио оригинал, али ништа, сваки пут копије, али доста добро одрађене. Како је са х820, не знам, али ме то ломљење кочи д га купим (слично су одрађени телефони)
 
Poslednja izmena:
Ja sam sa Meizu m2 note imao dosta problema, uvek su bili falš, pritom je razlika u bojama i generalno kvalitetu bila ogromna između originala i kopije. Upravo iz tog razloga ovaj sad čuvam kao oci u glavi. Btw @machak99 kako si razbio displej jesi li imao staklo?
 
Poslednja izmena:
Ne vjerujem da mozes naci original ,kopije su iste kao original dok ne padnu ,onda displej pobudali.Prvo se kvari

Sent from my LEX829 using Tapatalk
 
Nije za mene,drugarici ispao iz ruke. Nije imao staklo,bio je samo u silikonskoj masci i tako je pao da je ceo ekran prso,jedva moze da se koristi. Cini mi se da sam negde citao da su ti zamenski dosta losi,plus mora da se ceka mesec dana a ona nestrpljiva tako da cemo ipak ici na neki nov telefon... Naci cu joj opet nekog kineza ;)

Послато са Redmi Note 4x
 
For LeEco Le Max 2 Case 5.7 inch Soft TPU Silicone Case Slim TPU PU Leather Back Cover Case For Letv LeEco Le Max 2 X820
http://s.aliexpress.com/RV7zYjmm
(from AliExpress Android) ja sam ovaj uzeo i dobar je,prelazi preko ekrana i od neke gume je te pao mi bio na ugao i telefon odskočio kao loptica-skočica mislio sam gotovo je ali ništa.Meni je problem sa staklom jer tri puta mi stizala neka sr....nja od stakla.
Ovaj uzeo neki tip sa xda foruma i kaže da je OK. 100% tested working Gray For Letv LeEco x820 X821 X822 X829 X823 Le Max 2 LCD Display +Touch Screen Panel Digitizer Assembly
http://s.aliexpress.com/zu6VjUb2
(from AliExpress Android)

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
E taj sam i video, oko 35$,al dzabe nece da ceka,mislila da moze ovde da se nadje :)

Послато са Redmi Note 4x
 
Risto, koju boju case-a si kupio? Meni je gold boja telefona, ne znam sa kojom bojom case da ga uklopim a da ne bude mnogo šaren. Inače, ja koristim neki providan koji je stigao uz telefon, nije ništa posebno ali makar štiti od ogrebotina.
 
Crnu boju i sviđa mi se što kada staviš mobilni na leđa kamera se ne dodiruje tj nekih pola mm je case "stariji".



Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Da da, kapiram, tako je i meni na ovom providnom.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
E sada ima i neka isto lepa sa šarenim leđima te videću možda uzmem i nešto da menjam.image-0-02-04-be80864aa4925e3dad738c5fb77991c44e36523e71fcbec4ca8600faae15ded1-V.jpgimage-0-02-04-26c518255e747b9da5f91cc018bc95d3c1025c183f6e057c9448dbd8d753af58-V.jpg

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ja imam neku dragon style futrolu ali mi stalno podize tempered glass

Sent from my LEX829 using Tapatalk
 
0.26mm 2.5D Tempered Glass Protect For Leeco Letv Le 2 x527/pro/max 2/cool 1/1S x500/x600/x800/x900 Full Cover Screen Protector
http://s.aliexpress.com/bIbYVFbM
(from AliExpress Android)
Ja sam zato uzeo ovo staklo jer je nekih 1mm manje i onda se ne podiže e sada stiglo mi je i ima neku fleku oko 2mm prečnika na jednom delu ekrana koja se ne vidi dok je ekran uključen ali me nervira i uzeo sam zaštitu za kameru isto tu ( nisam je stavljao) ali piše da treba da pošalju 3 kom a poslali jedno.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno