Šta je novo?

LeEco Le Max 2

Jel probao neko ovaj novi kineski 28s,kazu da ima poboljšanja u vezi baterije, kamere i otiska prsta... Jos uvek sam na stock 16s, sad tek malo gledam sta ima u ponudi...

Sent from my Le X821 using Tapatalk
 
Za vas koji koristite Google kameru, jesu li vam ovako podešeni parametri ili postoji neko bolje rešenje?
a6151f199fb14fcfaaea5a70fdfbbea8.jpg


Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Jel probao neko ovaj novi kineski 28s,kazu da ima poboljšanja u vezi baterije, kamere i otiska prsta... Jos uvek sam na stock 16s, sad tek malo gledam sta ima u ponudi...

Sent from my Le X821 using Tapatalk

Pa najbolje bi bilo da probas Cuoco rom baziran na tom stocku 28s, jer je samo jos bolje doradjen, dostupnost jezika i dodatnih opcija i td...ja sam citao da su to poboljsanja, koja si nabrojao, ali ne mogu da potvrdim dok ne probam. Jos se kanim, nekako manje imam energije za ta experimentisanja nego ranije.
 
Poslednja izmena:
Inace, fotke su odlične samo kada bi se malo ubrzala obrada HDR-a bilo bi fantastično [emoji4]

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Samo nek on obrađuje ako na kraju ispadaju super slike, a ispadaju :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Prešao sam na 19s stock, primećujem da kada s posla izadjem, i celog dana na wifi, neće da aktivira data, nego mora restart pa tek onda proradi... Desava li se to nekom?

Sent from my Le X821 using Tapatalk
 
Ha, znači dešava se... [emoji849] nije mi se to desilo na 16s,iako sam bio 3 4 dana na njemu samo... Hvalaa

Sent from my Le X821 using Tapatalk
 
Ne trebaš restart samo pretisneš avio režim pa ugasiš avio i radi.

Le X820
 
E hvala na savetu, to je mnogo lakše.. Vidim da je poznat problem, nisam mogao sve da pročitam, inače ne bih ni pitao.. Hvalaaa..
P. S. Fingerprint radi kao sat da kucnem o drvo..

Sent from my Le X821 using Tapatalk
 
Razmišljam da uzmem neki Leeco dok još uvek postoje i po ovim sniženim cenama, da li je le max pravi izbor i da li x820 ili x829?

Sent from my x600 using Tapatalk
 
Vidim da su neki počeli da dobijaju i x835 tj le max 3, za oko 280$.. Meni su rekli bolje x820 nego x829 zbog frekvencija za 4g mrežu..
Ja sam prezadovoljan sa ovim x821 za 190$...

Sent from my Le X821 using Tapatalk
 
Nikakav x835 itd, to zvanično ne postoji kao model. Em ne znamo koji softver, koji hardver, kakva podrška. Ja bih preskočio.

Svi LeMax2 su identični sem X829 koji nema B20(lte 800MHz). To može da bude problem, tj na Telenoru je već veliki problem. Ovo ostalo, 820, 822, 822, isto je, razlika je samo za koje tržište je namenjen i sa kojim softverom dolazi.

Sent from my HomTom HT3 using Tapatalk
 
Planiram da narucim LeTV LeEco Le Max 2 X820 5.7inch 2K Screen Android 6.0 OS 4GB 32GB da li x820 dobra verzija ili da gledam nesto drugo?
 
Vidim da su neki počeli da dobijaju i x835 tj le max 3, za oko 280$.. Meni su rekli bolje x820 nego x829 zbog frekvencija za 4g mrežu..
Ja sam prezadovoljan sa ovim x821 za 190$...

Sent from my Le X821 using Tapatalk

Gde si to video majke ti (mislim na x835), daj neki link.

Kao što reče Darko za sad ne postoji zvanično, kontam isplivala bi vest na nekom sajtu, a ovako mi deluje kao prevara.
 
https://youtu.be/bUJPhPpK8XI

Ovde videh I video, pročitao sam da je zvanični le max 3 taj sa okruglom dual kamerom...

Sent from my Le X821 using Tapatalk
 
https://youtu.be/bUJPhPpK8XI

Ovde videh I video, pročitao sam da je zvanični le max 3 taj sa okruglom dual kamerom...

Sent from my Le X821 using Tapatalk

Najsličnije ovome je Le pro 3 AI verzija mislim da su je izbacili krajem prošle ili početkom ove godine, ne mogu tačno da se setim.

Ali kontam da je ovo definitivno neka fejk verzija kao što je pre par godina na KP bilo lenovo telefona sa 8GB rama (a u njemu 512MB).
 
Pa ne znam... Video sam i neke članke po xda da je kao počela prodaja, ima i na aliju već..

Original New Arrival Letv Le Max 3 X850 6G/128G Rom Max2 X820 FDD 4G CellPhone 5.7" Inch Snapdragon 821 2560x1440 dual camer13mp
http://s.aliexpress.com/jqUB3M3u
(from AliExpress Android)

Sent from my Le X821 using Tapatalk
 
jel ima neko ove original slusalice za le max 2? razmisljam se da li da ih kupim, jel se oseti razlika u ondosu na 3,5mm plus adapter?
 
Pa ne znam... Video sam i neke članke po xda da je kao počela prodaja, ima i na aliju već..

Original New Arrival Letv Le Max 3 X850 6G/128G Rom Max2 X820 FDD 4G CellPhone 5.7" Inch Snapdragon 821 2560x1440 dual camer13mp
http://s.aliexpress.com/jqUB3M3u
(from AliExpress Android)

Sent from my Le X821 using Tapatalk

Na oficijelnom forumu ne postoji le max 3, na leeco.re ima tema i par ljudi je nabavilo ali po screenshoot-ovima vidim da se verzija eui zavrsava sa 17T na svim leeco telefonima je to sa S.

Tako da je mnogo sumljivo.

jel ima neko ove original slusalice za le max 2? razmisljam se da li da ih kupim, jel se oseti razlika u ondosu na 3,5mm plus adapter?

Ja sam ih dobio uz moj i nisu mi nesto udobne pa ih ne koristim, a na primer xiaomi piston su mi ok i posle vise sati slusanja.
 
ni meni se ne svidja sto nisu in ear, nego ove iphone-olike, jer mi te ispadaju, jedino me zanima to clda ili kako se zove sto kao imaju te leeco slusalice... pa me zanima da li uzeti te sa tim clda u sebi, ili npr usb c xiaomi ili bilo koje druge? plus i dok mi stignu ima da zaboravim ako ih sada narucim sa alija...
 
Poslednja izmena:
Još jedno pitanje, istekao mi je edit: staklo, ima jedan lik samo na kp, uzeti od njega, ili juriti na aliju, eBay? Jel prekriva sve, od ivice do ivice ili samo ekran?

Sent from my Le X821 using Tapatalk
 
Još jedno pitanje, istekao mi je edit: staklo, ima jedan lik samo na kp, uzeti od njega, ili juriti na aliju, eBay? Jel prekriva sve, od ivice do ivice ili samo ekran?

Sent from my Le X821 using Tapatalk

Ako ti nije frka da čekaš kupi na aliexpresu ovo što sam ja uzeo pokriva sve. Iskreno naručio bih na tvom mestu jedno ovde na kp i još par sa aliexpressa za posle.

A sluške najverovatnije nećeš primetiti razliku između cdla i običnih (u istom cenovnom rangu).
 
Sluske ja koristim awei bezicne i nisam osetio nikakvu razliku..

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Imam problem jedan pa mi treba pomoc. Cesto je krenulo da mi se desava da odjednom budem ljudima nedostupan iako mi pokazuje da imam signal. Sta bih mogao da uradim? Do kartice nije...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Imam problem jedan pa mi treba pomoc. Cesto je krenulo da mi se desava da odjednom budem ljudima nedostupan iako mi pokazuje da imam signal. Sta bih mogao da uradim? Do kartice nije...

Sent from my Le X820 using Tapatalk
I meni se to isto dešava već par meseci. Menjao sam karticu-nije do toga. Inače koristim dve kartice, mts i mtel cg, mts karticu sam menjao.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
jel moze link odakle si kupio, da mi ne stigne nesto uze.krace, moze i na pm ako je ovde problem...
 
ni meni se ne svidja sto nisu in ear, nego ove iphone-olike, jer mi te ispadaju, jedino me zanima to clda ili kako se zove sto kao imaju te leeco slusalice... pa me zanima da li uzeti te sa tim clda u sebi, ili npr usb c xiaomi ili bilo koje druge? plus i dok mi stignu ima da zaboravim ako ih sada narucim sa alija...
Meni je bila primetna razlika između slušanja preko cdla slušalica kada se uključi CDLA opcija i Dolby Atmos. To najbolje radi na stock ili Couco romu. Ne znam kako ostali nisu primetili razliku, baš je velika u korist CDLA.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno