Šta je novo?

LeEco Le Max 2

Klasika, kroz twrp. Samo mora određen twrp, za pie, inače neće.
 
Znam da je ovde par ljudi otvaralo i radilo slicno nesto...pa sam mislio da mogu oni ili znaju nekog :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk
Ja sam mijenjao 2x bez problema, samo nadji nekog iskusnijeg ko je pazlljiv jer moze da se zezne display (da probija svjetlost) ako se ne radi strpljivo... Meni je kum to zavrsavao ovdje u Podgorici (ima dosta iskustva sa Asus, Samsung, Vivax telefonima, tabletima...)

Zbilja, da li je to neki rasprostranjen kvar ili sta jet mi je simptomaticno da mi se to desilo 2, u stvari 3x. Sad mi Max stoji u ladici, sa kamerom koja nece da fokusira. To je bio osnovni razlog sto sam uzeo novi tel jer nijesam imao vremena da cekam kameru da stigne...
 
Poslednja izmena:
sta da ti kazem sem hvala do neba,fon preporodjen...caka je u tom twrp-u,jer na oficijelnom ne radi ni mtp unutar recovery-ja pa se upada u loop da ne mozes da ga formatiras pa kopiras rom...u ovom em moze bilo sta da se flesuje,em radi mtp pa mozes da kopiras posle formata...sam rom radi nerealno dobro,toliko dobro da cu verovatno i na saomije da ga stavim. :)

nego,koji profil se pokazao najboljim?malo sam drzao na balanced,pa stock i na oba baterija mi se cinila korektnom,prebacio na performance i mislim da je onako bas osurio bateriju,a ne mogu sa sigurnoscu da kazem da se ovako sem u trajanju baterije primeti,doduse ne igram igre,standardno surf,mesendzeri i sl je upotreba.

hvala jos jednom!

edit: solidno azurirani gapps su spakovani u ovoj verziji sa gapps,sve radi kako treba i sa tim paketom.
 
Nema na čemu, i ja sam ovde na temi saznao za taj rom, inače nisam baš bio zadovoljan sa ostalima. Ne znam ovo za profile, mislim da mi je na balanced. Bolja je baterija nego na drugim romovima, ali i dalje ne briljira, al' to je odavno poznato.
 
cuoco i cbg-jevi su je srkali,tako da je ovo u svakom pogledu pa i tom neopisiv napredak.balanced je po defaultu,deluje mi slicna da je potrosnja i sa stock a kao da je malo zivlji,mada pre ce biti da je placebo.i jel' vredi stavljati gcam,i postoji li nacin bez root-a,magisk-a i sl budzevina?radije bih izbegao akanje sa tim...
 
Meni gcam šljaka perfektno, a magisk uflešuješ samo kroz twrp, mada mislim da root ne treba za gcam. Mislim.
 
Dajte neku adresu odakle ste naručili bateriju i bili zadovoljni njome

Послато са Le X820 уз помоћ Тапатока
 
Mene ovo isto zanima, samo za Le 1 Pro. Telefon mi i dan danas, posle 3 godine radi kako treba i ne bih da ga menjam samo zbog baterije. A i generalno do 200-250e nema nista vredno zamene.
 
...i jel iko uspeo da skarabudži gcam?poslednji aosp extended je u pitanju...
 
Šta ima da skarabudžuješ, radi gcam. Doduše nisam apdejtovao sistem na zadnju verziju ali meni od uvek na aospex radi gcam. Ne može da ne radi na SD + sony senzor.
 
Kakav vam je zvuk prilikom razgovora, meni su se zalili na odzvanjanje na tim custom romovima, a ni slusalice/mikrofon mahom nisu radile?
 
Izvukoh LeMax iz ladice, pa rekoh da ga malo osvjezim... Koji ROM je trenutno najispeglaniji (od neEUI romova)? Kod mene je neki Carbon, baziran na 8.1...
 
https://www.pling.com/dl?file_id=15...37.zip&file_size=598194440&project_id=1324307
Probaj ovaj pa javi kažu da je bez bagova

http://www.mediafire.com/file/xpn81lzgkywruto/BiTGApps-arm64-10.0.0-v0.5-SW_signed.zip/file
Uz njega ide i ovo




Version : 3.0 Q
Build date : 2019/12/12



ROM changelog:
- Show battery temperature in settings
- December security patches
- Lockscreen media art customisation
- Lockscreen music visualizer
- Ambient notification edge lightning

Device changelog:
- Fixed network tethering
- Fixed BT audio VoIP
- Fixed Android Auto
- Switched to CFQ i/O scheduler

Bugs:
- None
Skini i najnoviji twrp


Послато са Le X820 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Džaba kad je kod svih ne Eui romova loš zvuk prilikom razgovora.
Ja sam na poslednjem od CBG, ima i ota.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Uf, baš troši, moraću da nosim backup bateriju, doduše punim do 80%, ali svejedno.
787dc6d008989e9d13db1da048d2c669.jpg


Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
dal' se isplati menjati staklo/ekran?može se naći nešto dobro,ako već nije original?
 
Isplati, ja sam 2x mijenjao...
Naručivao sam sa Alija...
 
Poslednja izmena:
Treba zameniti i bateriju kad se već otvara.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Šta valja činiti? Zvuk u slušalici prilikom razgovora je veoma slab. Rom je stock eui 5.8.019s.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Stavi neki noviji ili CBG, za CBG treba i recovery da se flesuje.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Ok je.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno