Šta je novo?

LeEco Le Max 2

Jedna tehnikalija, koliko vam storage-a zauzima sistem? Ja odavno nijesam gledao i sad nesto da pogledam vidim 31GB (na 8.1 sam RRPS2705)...
 
Na 9.0 Revenge OS system zauzima 7.5 GB.
a21050efba565958e9329864ca75983f.jpg


Sent from my unknown using Tapatalk
 
Ljudi meni stoji lemax 2 već 6 meseci u kutiji, skoro nov, korišćen 4,5 meseci, jel ga želi neko za 130?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Onaj osnovni 32bg sivi, letv, kupljen u uk, indijski

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
pa jel to x829? on nema band 20 ili je jedan od ovih što imaju?
 
Pretpostavljam da dam nesto poremetio prilikom neke od instalacija rom-a... Vratih u normalu... 7.2 je sada...
 
Jeste, ne znam za band 20 ali je x829... Došao sa Google play proravnicom i svim, ja sam ga uzeo u engleskoj da bi imao to i da ne bih morao da rutujem i ostalo čim ga dobijem..
pa jel to x829? on nema band 20 ili je jedan od ovih što imaju?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Jeste, ne znam za band 20 ali je x829... Došao sa Google play proravnicom i svim, ja sam ga uzeo u engleskoj da bi imao to i da ne bih morao da rutujem i ostalo čim ga dobijem..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Taj sam i ja imao, dolazio je sa sluškama u paketu jedina mana mu je bila što nema band 20, i što crkava FP senzor, ali FP sam menjao za 7-8$.
 
Dev. Infrag kaže da neće biti daljeg rada na Du romu, barem ne na xda forumu.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Da li je neko imao problem sa punjenjem i baterijom.Od skoro mi se javlja sledeći problem ,kada koristim telefon i rešim da gastavim na punjač telefon ne pokazuje da se puni,ne sija lampica i nepokazuje da puni a telefon se ustvari puni,Ako ga ostavim da tako odstoji neko vreme i uzmem da ga koristim telefon će stajati na procentu baterije koji je pokazivao pre punjenja sve dok se neistroši ono što je dopunjeno pa tek onda počinje da spušta procenat.međutim ako telefon restartujem pre punjenja on samo prvi put kada ga stavim na punjač prikazuje sve normalno da puni a kasnije po starom ili opet restart.Imam osećaj da je nešto softverski prolupao.probao sam fabrički reset i isto.takođe baterija mi traje mnogo kraće skoro duplo.
 
Posle godinu i po korišćenja telefona sa stock romom imao sam pre 15ak dana defekt, tel se ugasio i kad sam upalio ne može da obavlja pozive, nema notifikacija, ne može da se pristupi servisima preko glavnog accounta...
Nađoh temu na xda da se stvar rešava vraćanjem na fabrička podešavanja, pa reko' kad već vraćam sve na nulu, daj da probam neki drugi rom.
I ovom prilikom hvala @ironmanbg za pomoć!
Pošto koristim linux instalirao sam android-tools, u njemu se nalaze adb i fastboot komanda, flešnem twrp, restart u recovery, backup svega, flešnem du12.5, pico gapps i superSU, opet restart i eto ga prljavi...
Zasad mogu reći da sam zadovoljan, koristim sistem manje od 24h, skroz drugačije izgleda od EUI na koji sam se baš navikao.
Jedino kamera nešto brljavi, tj. čuje se neko kvrckanje iz kamere dok se u extras ne uključi focus fix, inače ostalo je za 10.
Telefon je zmaj i posle dve godine od izlaska.

Pozdrav svima!
 
Telefon je stvarno zver i dalje.Ja sam još na eui i sve mi radi za 10 a ne menja mi rom se samo zbog kamere jer ipak su na ovom romu najbolje fotke naročito selfi.Vidi kakva ti je baterija sa sa tim romom u odnosu na stock.

Le X820
 
Stvarno su bolje slike nego na Google Camera? Deluje mi kao da nisi probao GCam.
Telefon je stvarno zver i dalje.Ja sam još na eui i sve mi radi za 10 a ne menja mi rom se samo zbog kamere jer ipak su na ovom romu najbolje fotke naročito selfi.Vidi kakva ti je baterija sa sa tim romom u odnosu na stock.

Le X820

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Koja verziju GCam koristiš?

Meni piše da je Pixel2Mod, ta je došla uz du12.5.
 
Mislim da koristim ovu GCam5.1.014-Arnova8G2-v5-Test.apk
Malo me je zezao android 9.0 dok sam nabo dobitnu kombinaciju.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Mali osvrt na du12 posle par dana korišćenja.
Što se tiče baterije nisam primetio dramatičnu razliku u odnosu na EUI, sam OS mi je malo konfuzan ili sam se ja baš mnogo naučio na EUI.
Nervira me nekoliko stvari:
-kasne mi poruke na viberu, stižu u trenutku otključavanja telefona i vidi se da je poslata 10-15min ranije a tel je stalno ili na mobilnom ili na wifi netu, nije stalno, ali dešava se često.
-ako pozovem neki broj sa jedne kartice sledeći put zove sa iste, ne može da se promeni
-moguće biranje kartice sa koje se šalje sms, ali uz malo žongliranja
-pregled .xls dokumenta secka, treba vremena da se pomeri deo koji hoću da pogledam
-brzi meni sa mnogo manje opcija
-ima još, ne mogu svega da se setim :)

Ove stvari su radile glatko i bez žongliranja na starom sistemu, daću sebi još vremena za druženje sa du pa ćemo videti.
 
Ako rešiš da menjaš probaj ovaj 6.1 pa javi utiske.

Le X820
 
Što se tiče du roma, to sa viberom je do tebe,
Istina da ima manje opcija u padajućem meniju, ali sam to rešio aplikacijom Tiles, bila free u jednom trenutku.
Za pozive, mene uvek pita.
Spremam se da pređem na Pie, samo ne znam koju verziju.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Pa ne znam koliko je do mene, jer ne dešava se stalno i nije da je samo na wifi ili mobilnom netu, nekada stižu momentalno, a nekad kasni.

Za pozive sam prebacuje sve na jednu karticu, u podešavanjima namestim da me pita svaki put, posle nekog vremena ne pita ništa odmah poziva.

Ne otključava se pomoću otiska prsta, radilo je kad sam podesio pattern i otisak, evo već 2 dana kao mrtav. Na starom je trebalo 1-2sec da očita otisak, nije šampion brzine, ali je radilo, sad ništa.

Kad god dodirnem ekran pali svetlo na dugmićima dole i stoji upaljeno do gledam neki video a ne pipam ekran.

Ja ću još malo da arčim du, a za to vreme da bacim pogled na PiE i LOS15.1.

Jel neko koristio LOS15.1? Vidim da ima gomila nekih .zip da se flešne, malo me to odbija.

Tek sam počeo, pa polako, nema žurbe ;)
 
LOS ti ima jos manje opcija za podešavanje.
Imaš 2 verzije, zvaničnu i nezvaničnu.
Dev. se potrudio, pa stavio sve moguće zipove u prvom postu, a treba ti samo rom i twrp poslednji.
Sad je i on prešao na treble, pa me to malo odbija, treba mi više vremena da namestim.
 
Nazad
Vrh Dno