Šta je novo?

LeEco Le Max 2

Stavi slobodno RR N, sve fenomeno radi.

Sent from my Le X820 using Tapatalk

citajuci xda ne bi se reklo,kao sto rekoh fon ce da koristi osoba kojoj je ovo prvi android fon,dakle nema trablsuta,flesovanja,ulazaka u rikaveri,brisanja kesa...dakle ako bi neko bio ljubazan i rekao sta je stvarno stable i sa plej storom bio bih jako zahvalan.
 
Instalirah sad pixel revenge, na prvu loptu dobro deluje. Pošto je prvi ciklus baterije, ne mogu još ništa da kažem, ali je sve ostalo skoro pa isto kao rr. Dobra stvar je što Google photos prepoznaje telefon kao pixel, piss nudi neograničen storage za punu revoluciju slika i videa.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Izasao je novi build, bolja baterija, fixirano oko mic i audio dijela, antutu kaze 170k :type: Preporuka clean flash.
 
Ali baterija....
 
Meni jedinom ispade baterija ista i na poslednjem EUIu od cuoca92 i AICPu onom buildu od 1.3.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Koliko je to SoT-a isto na oba ? Ako je oko 4h, to je ok i nije nerealno da je baterija priblizno ista na cuco i oreo romu...Ljudi kazu 10-20% bolji SoT na Oreu, koliko je to egzaktno ne znam.
Jos si probao aicp 01.03. od infraga koji je maltene najbolji oreo baziran rom kad je baterija u pitanju (po svjedocenju korisnika)
 
Izgleda mi se Pixel revenge osvetio. :) slikam par slika danas, i telefon se odjenom ugasio. sad se ukljuci, ali je ekran crn. ima samo pozadinsko osvetljenje, i nista se ne vidi i ne reaguje. nece ni da udje u twrp, nista. kad se ukljuci, telefon zvoni, ali nista ne reaguje.
nisam kod kuce, pa da probam unbrick, tek sutra. jel imao neko iskustva sa tim?
 
Auu, da nije hardverski kvar.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
izgleda jeste nesto ozbilnije. windows ga ne prepoznaje, pise "device description request failed". ekran samo blinka, samo se pozadinsko osvetljenje ukljucuje. nece da udje u twrp, flashone ga ne prepoznaje. probao sam sve sto mi je palo na pamet, nista ne vredi.
 
Pa u tom romu imas opciju (cuco settings/advanced settings) da omogucucis ili ne LeEco apps. Ponajbolji je to rom na mm.
 
izgleda jeste nesto ozbilnije. windows ga ne prepoznaje, pise "device description request failed". ekran samo blinka, samo se pozadinsko osvetljenje ukljucuje. nece da udje u twrp, flashone ga ne prepoznaje. probao sam sve sto mi je palo na pamet, nista ne vredi.
Imaš onaj unbrick tutorial pa probaj po njemu, mada sam i ja mišljenja da je to nešto hardverski ipak :(

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Probao, ali ka komp ne vidi, ne pokazuje nista. Steta, sad bukvalno ne znam sta da uzmem.
edit: Izgleda da mi je usb kabl sprzio telefon. kratak type-c kablic koji koristim za powerbank od kad sam kupio telefon. kad povezem samo njega na komp, bez telefona sa druge strane, javlja da usd device ne radi.
kolko vidim, verovatno je nesto poremetio usb, i ekran, pa nista od toga ne radi.
 
Poslednja izmena:
Dal je realno da talijan nije ubacio tastaturu u Rom!

Zato sto si instalirao gapps odvojeno nakon roma a gapps je vec preinstaliran u romu, ali nisi procitao.
Cepni iznova cist rom, sibni magisk eventualno zbog root-a odmah nakon roma i to je to.
 
Poslednja izmena:
Aha,

ma citao sam pre neki dan, ali sam zaboravio.

Edit,

Ipak se vracam na AICP, ovaj Revenge je jako sitomasan opcijama u odnosu na RR ili AICP.
 
Poslednja izmena:
Provozah i ja Revenge za vikend. Elem, sve je ok utegnuto, fluidno ali sa podesavanjima je tu i tamo...

Plus mu je eto SoT koji je samo na mobile data isao malo preko 3 sata... Cini mi se da je mobile network standby dominantan, sto nije slucaj na Omni (kao da je na Omniju ovaj segment ispeglaniji, mada mozda nijesam previse upratio)...
Minus, huh, tastatura koja je po visini nenormalno sabijena na 560dpi gustini koju drzim vec duze vremena (i slican problem sam imao sam jednom na Mokee Nougatu)... Nema nekih koje podrazumijevam (LeEco Extras NEMA, hardware keys ima long press i double tap podesavanja ali siromasne dostupne opcije, Gcam koja dodje sa romom na front cam kao da ima neki filter (zelenkasti) kad se ugasi hdr+ na prednjoj kameri onda je ok...
Za mene takodje nedostatak mogucnost podesavanja saturacije i sl.
Zvuk nijesam puno propratio, razgovori su sasvim dobri. Slusalice nijesam koristio za razgovore niti muziku pa ne znam. Nijesam puno ni snimao video pa ne znam ni za taj dio...

Moje misljenje Omni i AICP, nista drugo...
 
Poslednja izmena:
Da nije izasao novi stable build za Oreo ?
Uz ta 2 koja si nabrojao mislim da i aosip treba pridodati a i ovaj revenge propratiti razvoj jer je decko vrijedan i fixira.
 
Moze li neko postaviti direktan telegram link za Omni PS rom ? Ja imam samo onaj zajednicki za sve le max custom romove "LeMaxNews".
 
Na 4pda pominju neku noviju verziju omni Roma od ove sa telegrama.

KO'd revenge mi se nije svidelo sto je previse budzeno, te gaps included, te neki novi kernel...
I nakon flesovanja pojavljuje se neka cudna strafta duz ekrana.

Silno vrème izgubih, Muslim da se vratim na aicp infrag, iako my slusalice ne rade u razgovoru, ne SECAM she kakav je po tom pitanju RR, jer bih samo ta 2 uzimao u obziru buduce.

+ nisam siguran kakav je uticaj na mob cesto flesanje roma.!

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Gde se pojavljuju to linkovi, ako ne na telegramu?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ne znam, ovo je sve sa Telegrama. Ne znam originalno gde kači ali da, ako imam neku zamerku na njegov rad je upravo to. Ne možeš doći do njega. Bio je na grupi i izašao. Changelog ne postoji i sve se svodi na to, probaj ako hoćeš, ako nećeš, ne moraš. Ali ima jedan od, ako ne i najbolji Oreo rom za X820.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Meni ne radi kamera na omni od 17.3, ni preinstalirana ni gcam, samo crnilo.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dada, I mene nervira.
Sad cu da probam novi RR unofficial.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Jos 1 problemcic sa omni romom, u notifikaciji upaljena lokacija, a zapravo je iskljucena u podesavanjima.
Dalje, najveci broj neoptimizovanih app do sada vidjen.
8d2b894e98268fd7f15e54c1d2b3b7b1.jpg
fd85639bf0975557f18d94a804250c21.jpg
2f4909764504b33220f7bb4a1dbdd3ad.jpg


Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
To nema nikakve veze. Baterija je najbolja na Omni.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno