Šta je novo?

OneCoin 2016

yoda7

Poštovan
Učlanjen(a)
06.09.2016
Poruke
1
Poena
51
Ovde je neko pisao jos davne 2015 da je ova kriptovaluta scam, medjutim ja sam detaljno istrazio cinjenice u vezi ove kompanije pa mozda ne bi trebalo zanemariti sledece:

*BROJ KORISNIKA
Od tada do sada je 2.3 MILIONA korisnika postalo vlasnik valute u preko 200 drzava

*BROJ TRGOVACA
Vise stotina trgovaca na lokalnom nivou prima OneCoin kao sredstvo placanja
(plan trgovacke platforme kompanije je i do 1 MILION trgovaca do 2018.)

*TRZISNA KAPITALIZACIJA
Ova kompanija ima trzisnu kapitalizaciju 5.6 MILIJARDI EURA od Januara 2015 do danas i raste svaki dan

*PRODAJA COINA
OneCoin se uspesno PRODAJE po ceni 6.95 EURA na platformi kompanije izmedju 2.3 MILIONA clanova

Istrazite ove cinjenice i uverite se sami :D :)

Ja sam pristalica da detaljno prvo proverim cinjenice za kompaniju u koju nameravam da ulozim, a ko zeli da zajedno proverimo ovu kompaniju pre ulaganja u nju, kontaktirajte me :)

Ne branim nista i nikoga, niti stajem na bilo ciju stranu, samo isticem da ne moze da se negira sta kazu dokazano uspesni, a da se uzme u obzir misljenje drugih ljudi koji nemaju kredibilitet i to bez cinjenca i dokaza.

Evo sta kazu inteligentni, obrazovani, uticajni i cenjeni ljudi o ovoj temi kao sto je Patrck G. Bailey i Edward Ludbrook:
(a verovatno je da ce spisak ozbiljnih preduzetnika, koji imaju sta da kazu o ovoj temi, da se i dalje povecava)

Na YouTube ukucajte:

Dr. Patrick G. Bailey about OneCoin
Edward Ludbrook about OneCoin

i uverite se sami :)
 
Poslednja izmena:
treba otvoriti deo podforuma sekte pa tu staviti onecoin :)
 
Moze li malo opsirnije? ja imam "jedancoin" kako da znam jel to taj?
 
imas opensource i closesource, ovaj close je prevara, ovaj open je shitcoin kao i vecina :)
 
zanimljivo je da si otvorio nalog i odmah spam o ONECOIN -u :D:D:D
sledeci put se potrudi malo vise i ranije otvori nalog,hehe
 
Ahahaha kakav lock ovde pada :d

haha ja sam imao brdo tog coina neko nas bese ovde postovao da ga kopamo cak je i meda bio pravio pool za njega kolko se secam .....evo trazim vec sat vremena izgubljeni novcanik prelistao sam jedno dva terabajta ako hoce yoda7 dacu mu ih po 5usd nemora po 6.95 mislim da imam par milki komada jer ako se dobro secam bese 200 pa 400 satosija papade na 20 :) evo nemora ni po 5 nek postane covek milioner veci od mene dacu mu ih po 1 usd nek preproda tamo :)
 
Mislim da si se istripovao..
Nisi mogao da ga kopas nikako.. a jos manje medo da napravi pool za njega..

Ceo sistem je zatvorenog tipa.. nema kopanja.. i licno volim sto nisam usao u ovu ponzicu od coina..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
haha ja sam imao brdo tog coina neko nas bese ovde postovao da ga kopamo cak je i meda bio pravio pool za njega kolko se secam .....evo trazim vec sat vremena izgubljeni novcanik prelistao sam jedno dva terabajta ako hoce yoda7 dacu mu ih po 5usd nemora po 6.95 mislim da imam par milki komada jer ako se dobro secam bese 200 pa 400 satosija papade na 20 :) evo nemora ni po 5 nek postane covek milioner veci od mene dacu mu ih po 1 usd nek preproda tamo :)

Pomesao si OneCoin i OneCoin 2016. Prvi je POW, drugi POS.
 
Hoću da se opkladim sa drugarom koji je uložio nekih 11k€ u ovo i mene nagovara, da je prevara u pitanju.. kako da tačno odredimo da li jeste ili nije prevara?

Koliko znam, treba da izađu na berzu u prvoj polovini 2017.godine.

Mislio sam da posle nekih mesec dana pogledamo ovde:

https://coinmarketcap.com/

I ako nije 50ak € koliko oni tvrde da će biti, nego recimo ispod 10% od najave, da ja dobijam. U suprotnom, dobija on.

??
 
Odma mu reci da nijedna menjacnica nece prihvatiti onecoin scam i uzmi mu pare...coinmarketcap je samo posledica svih menjacnica koje su regularne. Dakle nijedna menjacnica ga nece prihvatiti 101%, eto toliko.
 
Hoću da se opkladim sa drugarom koji je uložio nekih 11k€ u ovo i mene nagovara, da je prevara u pitanju.. kako da tačno odredimo da li jeste ili nije prevara?

Koliko znam, treba da izađu na berzu u prvoj polovini 2017.godine.

Mislio sam da posle nekih mesec dana pogledamo ovde:

https://coinmarketcap.com/

I ako nije 50ak € koliko oni tvrde da će biti, nego recimo ispod 10% od najave, da ja dobijam. U suprotnom, dobija on.

??

Druze imaj milosti prema drugaru i zaboravi na opkladu.ako je ulozio 11k evra koji ce da izgubi verovatno ne moras da ga ti nerviras opkladom dodatno:)
 
Ne moze mu biti drug ako nagovara njega da bi opravdao svoj ulog od 11k.
 
e to je tacno..tek sad to videh..istina moze biti i ludacki ubedjen da je u pravu pa da zeli i da se njegov drugar obogati a ne samo on(kamioni avioni...)
 
Naivan neki decko...
 
Ludacko ubedjenje je imao i hitler pa je pobio tone ljudi. Karikiram ali tu smo blizu. Samo neka mu uzme kes pa da ga opameti jos dodatno.
 
Neprijatno mi je da ga mračim i iznosim mu činjenice, linkove, tekstove jer je on trenutno u drugom svetu.. pokazao mi njegovu homepage, već ima ~80.000€.
Neka ga... u zemlji vila i jednoroga. Neka uživa uljuljkan u iluziju.. barem nešto da ima od toga.

Videćemo na proleće, ako i kada Onecoin izađe na berzu.

krastavac.... :(

ps. Da pojasnim opkladu. On je pre par dana uložio još 1.800€ i nagovara mene.
Ja sam mu dao ponudu u kojoj može samo da profitira.. da on meni da tih 1.800€ umesto da pojačava njegov "portfolio" i sačekamo da Onecoin izađe na berzu. Ako stvar uspe i on proda Onecoin-e za stotine hiljada €, ja mu isplatim 3.600€ (dakle, zaradio je 100% na meni, umesto što bi zaradio 100.0000.0000% na Onecoin-ima koje je mogao da ima za tih 1.800€).
Ali ako stvar propadne, ja njemu vratim 900€ (dakle uštedim mu pola od onoga što je sada uložio). Dobar on 900€, dobar ja 900€. Win-win situacija za obojicu :p

Naravno, nije pristao.. em što ne želi da na meni zarađuje, em što je navalio da taj novac uloži u Onecoin. Eto...
 
Poslednja izmena:
Ja ti napravim sajt gde ces imati 1000000 evra prikazanih da imas i svi mi na forumu. Videcemo kada to bude trebalo da se pretvori u zivu lovu :)
 
Ne. Ja za sada verujem u €, ali ovi me stalno spamuju ovakvim materijalom :).
 
Juuu pa ovde nisu nista objasnili samo da svi lazu a da su oni u pravu...komedija i nista vise.
 
Juuu pa ovde nisu nista objasnili samo da svi lazu a da su oni u pravu...komedija i nista vise.
Komedija? Srami se!
Jesi li ti Top Manager Ultimate Coin Miner Leader? Nisi. Prema tome, slusaj i "uci"! /s

https://www.youtube.com/watch?v=4NgUpoP16X0

:D:D:D

Ovu temu je trebalo davno, lokovati, obrisati, izvuci iz bekapa, otkljucati i ponovo lokovati. ;)

Ma ko sta pricao, mnogo je ljudi generalno zaslepljeno pohlepom, i takvi su najvece cave za ove prevarante, koje bi trebalo corkirati u svakoj zemlji u kojoj se pojave.
Pohlepni nek puknu, za njih me zabole, ali mi je zao siromasnih a lakovernih... :(
 
Nazad
Vrh Dno