Šta je novo?

Chrono Master

Svaka cast Neso :) Zupcanici su odlicno ispali :D
 
Kida kako profi izgleda!
 
Bravo!!!
 
Nažalost, ovo su veoma "light" CNC radovi.... ljudi po svetu rade mnogo ozbiljnije stvari.... ali svi znamo kakve mi uslove imamo tako da u svakom slučaju kapa dole! Ne zbog CNCa, nego zbog utrošenog vremena da se sve iscrta! Slažem se za zupčanike, ali da su i oni na foru aluminijuma, kapiram da bi se stopili sa prednjom maskom...meni je krivo što CM nema neke fensi 140mm LED ventilatore.... po meni bi to leglo baš seksi iza ventova.

Što se samo moda tiče... beš mi sve gledanje fotki na forumu je druga dimenzija! Onako na fejsu preletiš preko tih malih sličica i to je to.... a kad bolje pogledaš, svaka fotka kida! :D

Upravo tako, lepo si objasnio, da je vise sredstava pa da pazarim pod hitno jedan CNC, lagano bice toga :)


Svaka cast Neso :) Zupcanici su odlicno ispali :D

Kida kako profi izgleda!


Hvala puno drugari, krecemo uskoro u nove podvige, pratite bice sve bolje i bolje :)
 
Na BitTech takmicenju za mod meseca Janura 2017 osvojio sam 3. mesto i nagrada je upravo stigla, hvala ljudima koji su pomogli da se to obavi :)

IMG_20170331_180734.jpg
 
Svaka čast! Mogli su da se otvore za ML Pro, ali dobri su i vanilla twin pack. :)
 
Nazad
Vrh Dno