Šta je novo?

Chrono Master

Yes, yes, this is my mistake, i changed it to "pressure" :D

Chrono-Master-project-319.jpg
 
Zavrsna obrada je fenomenalna :) Manometar se jako lepo uklopio. Svidjami se svaki tvoj mod zbog pedancije i sto se uvek trudis da sve bude funkcionalno :D
 
Pedantnosti* ?
 
Da, pedantnost :) Jedna od glavnih odlika svakog Nessinog moda. Pravi praznik za oci :D
 
Bravo Nesso!!! Pokidao si!!! Jos jedan brutalan mod iz tvoje "kuhinje" :) Stvarno unikatno,nema sta!E,sad,moja jedina "zamerka" (ako se ovde uopste i ima cemu zameriti),sto bih ja recimo koristio iskljucivo belu-hladno belu led rasvetu za osvetljenje unutrasnjosti,i nista vise,ali to je opet stvar ukusa. Sve cestitke jos jednom!!!
 
Bravo Nesso!!! Pokidao si!!! Jos jedan brutalan mod iz tvoje "kuhinje" :) Stvarno unikatno,nema sta!E,sad,moja jedina "zamerka" (ako se ovde uopste i ima cemu zameriti),sto bih ja recimo koristio iskljucivo belu-hladno belu led rasvetu za osvetljenje unutrasnjosti,i nista vise,ali to je opet stvar ukusa. Sve cestitke jos jednom!!!

Hvala saborac! Kad pomenu osvetljenje, imam dosta komentara na tu temu, i ti me barem dobro poznajes da sam u fazonu toga sto si predlozio da bude jednoobrazno belo hladno, ali moraju se pratiti trendovi, i moram ti priznati da ovaj ceo mod dobija drugaciju sliku kada se pusti svetlo u opticaj, dopadaju mi se nijanse koje se stvaraju u lejerima, imaces prilike da vidis i uzivo nadam se pa cemo prodiskutovati :)
 
Zloupotrebio si CNC masinu za sve pare ;) , sledeci mod ide preko 3D stampaca

Nema potrebe da ponavljam kao i drugi koliko je ovo fenomenalno, pretpostavljam da manometar meri pritisak u sistemu vodenog, par pitanja, napone koje pokazuje ona 3 displeja, +12,+5 razumljivo, al zasto 7v, a ne 3.3v ?
Zao mi je sto napred pokretni zupcanici nisu u fazonu brusenog aluminijuma, da ne deluju ovako "plasticno"

I jos jednom, malo je reci fenomenalan mod :banana:
 
Док не буде прилике да ово видим уживо, пишем фантазија.[emoji14] :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Zloupotrebio si CNC masinu za sve pare ;) , sledeci mod ide preko 3D stampaca

Nema potrebe da ponavljam kao i drugi koliko je ovo fenomenalno, pretpostavljam da manometar meri pritisak u sistemu vodenog, par pitanja, napone koje pokazuje ona 3 displeja, +12,+5 razumljivo, al zasto 7v, a ne 3.3v ?
Zao mi je sto napred pokretni zupcanici nisu u fazonu brusenog aluminijuma, da ne deluju ovako "plasticno"

I jos jednom, malo je reci fenomenalan mod :banana:

Hvala, drago mi je da ti se dopada! I cnc i 3d stampac su alati, bitno je znati uposliti ih na pravi nacin, mislim da to radim kako treba, sto se tice 3d stampe, bice toga ubuduce ali def samo za neke delove koji to zahtevaju, sto se tice prednjih belih zupcanika nisu mogli biti od aluminijuma zbog mnogo razloga, e sad hteo sam alu maske da im odradim ali mi se ucinilo da je preterano, ovako prate boju unutrasnjosti i mislim da se dobro uklapaju, staklo preko njih im daje dodatni luksuzni izgled :)

Док не буде прилике да ово видим уживо, пишем фантазија.[emoji14] :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Hvala, bice prilike, sigurno na barem jednom sajmu ove godine :D
 
Ako je nesto umetnost sto sam video u zivotu, ovo je umetnost.

Skidam kapu.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Svaka cast, super izgleda!

Sent from my SM-G935F
 
Zloupotrebio si CNC masinu za sve pare ;) , sledeci mod ide preko 3D stampaca

Nema potrebe da ponavljam kao i drugi koliko je ovo fenomenalno, pretpostavljam da manometar meri pritisak u sistemu vodenog, par pitanja, napone koje pokazuje ona 3 displeja, +12,+5 razumljivo, al zasto 7v, a ne 3.3v ?
Zao mi je sto napred pokretni zupcanici nisu u fazonu brusenog aluminijuma, da ne deluju ovako "plasticno"

I jos jednom, malo je reci fenomenalan mod :banana:

Nažalost, ovo su veoma "light" CNC radovi.... ljudi po svetu rade mnogo ozbiljnije stvari.... ali svi znamo kakve mi uslove imamo tako da u svakom slučaju kapa dole! Ne zbog CNCa, nego zbog utrošenog vremena da se sve iscrta! Slažem se za zupčanike, ali da su i oni na foru aluminijuma, kapiram da bi se stopili sa prednjom maskom...meni je krivo što CM nema neke fensi 140mm LED ventilatore.... po meni bi to leglo baš seksi iza ventova.

Što se samo moda tiče... beš mi sve gledanje fotki na forumu je druga dimenzija! Onako na fejsu preletiš preko tih malih sličica i to je to.... a kad bolje pogledaš, svaka fotka kida! :D
 
Remek delo!
 
Nazad
Vrh Dno