Šta je novo?

Chrono Master

Carski, imas i svoj cable comb :D

Imam ja raznih tih nacrta ali ovaj je tematski za ovaj mod, pritom je ovaj veci za 24pin i 8pin GPU, prosiriv za jos 8pin GPU ako bude bilo potrebe tj toliko jos ima mesta predvidjenog na poprecnoj pregradi u kucistu a posto sada nema potrebe za tim ubacio sam SS logo :)
 
Sta da kazem,VRH VRHOVA :D,samo mi zao sto nisam mogo da dodjem na sajmu :(
 
Nesso sibni mi info gde si sekao alu plz :)
 
@Erik011 imas PP

AIO panel stampan u 3d tehnologiji, sledi smirglanje, doterivanje i farbanje, puno hvala mom bratu na pomoci oko projektovanja i naravno momcima iz "Voxellab" na izradi ovog finog parceta koje ce upotpuniti "Chrono Master" projekat :)

Chrono-Master-project-271.jpg

Chrono-Master-project-272.jpg

Chrono-Master-project-273.jpg

Chrono-Master-project-274.jpg

Chrono-Master-project-275.jpg

Chrono-Master-project-276.jpg

Chrono-Master-project-277.jpg

Chrono-Master-project-278.jpg
 
Jedva cekam finalni produkt. Samo jedna mala idejica, opali zupcanik unutar flowmetra :) Ne znam kolko je to zeznuto da ga otvaras itd, jel lepljeno ili srafovima sve.
 
Ovo je mnogo dobro, svaka čast! Hoće li projekat ići na neko takmičenje?
 
Da pogadjam, kada bude radio activity LED na kompu, ima da se vrte zupcanici ( za sta si stavio onaj stepper motor) ? Genijalno :D
 
Pa ovo je nevidjeno!
 
Jedno pitanje, mozda si vec spomenuo u temi negde, da li ce se ovi zubcanici okretati u toku rada pc-a?
 
Yup ovi napred oce :)

Inace ti svakim modom prevazilazis prethodni. Vidjam kod modera je cesto u fazonu jedan super projekat, a onda putanja na dole. Kod tebe sve vreme ide na gore. :D
 
Jedno pitanje, mozda si vec spomenuo u temi negde, da li ce se ovi zubcanici okretati u toku rada pc-a?

Da, okretace se celi sklop na frontu, u isto vreme to je i 420grill sto je prvi put ikada izradjeno na ovaj nacin :)

Yup ovi napred oce :)

Inace ti svakim modom prevazilazis prethodni. Vidjam kod modera je cesto u fazonu jedan super projekat, a onda putanja na dole. Kod tebe sve vreme ide na gore. :D

Hvala Erik011 na brzom odgovoru, ne stizem od obaveza da se brzo oglasim :)

Ne moze se uvek izmisliti nesto novo ali treba drzati neki nivo to je cinjenica, ja medjutim tezim da svaki put pomerim granice i ucinim nesto drugacije, to se cesto tumaci kao napredak u ideji i zrazavanju, a veruj mi da se u vecini slucajeva svodi iskljucivo na novac namenjen izradi projekta. Za sada imam i mnogo ozbiljnijih ideja od do sada svega vidjenog iz moje kujne, ali pitanje je koliko cu biti u mogucnosti da ih odradim, tako da moze i meni da se desi da izbacim neki klasican "mod" u medjuvremenu...
 
Sve dok je mod uredan i kompletan, sve je OK. Sve dok je tema ispraćena iznutra i spolja, sve je OK. Sve ostalo je sviranje k*rcu. Tako da nema tu "klasičnog moda" i nekog "komplikovanog". Džabe ti ideje kad svoj rad ne isteraš do kraja. Ako želiš dobar mod nema kompromisa.... a to Nessa veoma dobro zna. :)
 
Nazad
Vrh Dno