Šta je novo?

Work and travel, za studente

6d200140c17ce17782af88b3519d93de.jpg
 
Fino, evo sad se jedan moj kolega vratio sa Aljaske, kako sam ga razumeo, preko 10.000$ je zaradio radeci dva posla i vec je potpisao ugovor u kafeu gde je radio, pa se vratio ranije samo zbog diplomiranja i upisa na spec. studije. I ja bih ciljao Aljasku, a eventualno gde bih prosao su San Francisko i Los Andjeles. I isto mi je preporucio ayusa agenciju.
 
Ja sam bio, svaka preporuka. Prema mom nekom misljenju iz iskustava vise ljudi sem mene je da jurite poslove sa baksisom, konobarisanje i slicno. Tu lezi lova. Nema greske, ako ste vredni zaradicete amerika je to :)


Naravno izbegavati low level meksikance i crnce, nikad ne zajmiti pare nikome (svi su ****vetri i trosadzije i vole da zajme lovu i ne vrate). Inace sve ostalo je vrhunski. ;)
 
Poslednja izmena:
Kakav je ovaj INspirit radiiputuj.com ... jel zna neko ?
Video sam da ste cesto pominjali Ayusa.. oni su kao najbolji.. a jel ima jos nekih koje preporucujete ?
Da li ima nekih kojih se treba paziti ?
 
Poslednja izmena:
Da li imam sanse da dobijem vizu ako sam prva godina i dam nekoliko ispita, a '92 sam godiste? Verovatno ce me pitati zasto sam tek sad upisao pa me zanima sta bi bilo najbolje da im odgovorim ako je neko imao slicno iskustvo
 
Poslednja izmena:
Postoji mogućnost, prati objave u grupi na fejsu, ima istih ili slicnih pitanja kao tvoje.

Poslato sa Lumia 550
 
Znam, postavio sam pitanje i tamo samo jos cekam da mi ovi iz Ayuse odgovore koliko tacno para vracaju ukoliko ne dobijem vizu
 
Nazad
Vrh Dno