Šta je novo?

Koji online store za kupovinu antivirusni software?

nikola2004mkd

Slavan
Učlanjen(a)
08.07.2004
Poruke
218
Poena
320
Kako sam vidio cjene antivirusnih programa u ovaj period su veoma povoljne u shopove kao Amazon Newegg i slicnih. McAfee Internet Security ima za oko 13-14USD na Amazonu za neogranicni broj licenci, Kaspersky za 3 licence nadje se za oko 20 EUR na Amazon DE ima i ESET sa 5 licenca za oko 15EUR. Kako sam zelio da kupim licencu izlazi da su sve vezane za opredeleni region i da uposte ne mogu da kupim nista iako ustravri kupujem samo kod a ne fizicki proizvod (kutiju sa CD ili Key Card). Probao sam sa menjanje lokaciju, menanje lokaciju na account ali najverobatnije sve lokaciju su u sistini vezani za kreditnu karticu i da nista ne mogu da uradim.

Zato sam se pitao, jer znate neki online shop gde ima normalne cjene a gde necu imati ovakve probleme?
 
Kupi na G2A slobodno, ja sam tamo kupio ključeve za KIS i Bitdefender.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Vidio sam mnogo poplake za G2A i Kinguin. Mnogo kljuceve su bili blokirani. Jos na toa sada imaju 1EUR pretplatu kao neko osiguranje ako kljuc je blokiran ali jos sa ovu pretplatu ide isto kao retail.
Preko idealo.de vidio sam softwarepalast.com. Jer ima neko nekakvo iskustvo?
 
Kakva pretplata??? Jednokratno naplate taj 1eur kao osiguranje (opciono) i to je to.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Kaspersky total security 2017 za 3 devices license gde moze najjeftinije da se kupi? Na kaspersky sajtu ima 3 devices 2 godine za 139 dolara odnosno 137 eur 16500 din kad se krene u proces da se kupi toliko pokazuje,ima li negde jeftinije?
 
Poslednja izmena:
Uzimao sam kodone za neke igrice za par drugara. Ali imas par postova iznad tvog gde ljudi pisu da su uzimali i nisu imali problema.
 
Uzeo sam ja pre godinu i kusur, čak nije bila licenca na godinu dana kao što je pisalo, već na 2 godine :)

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Ebay?
Ja tamo godinama unazad uzimam kodove za Kaspera, i nikad problem....
Od proverenog prodavca i to je to....
 
Kupio sam za 20 eur www.g2a.com kaspersky internet security key 3 devices. Skinuo sam KIS 2018 Instalirao sam na tri racunara,365 dana remaning. Videcemo dal ce da izgura celu godinu.

Gde najjeftininje moze da se kupi windows 10 ?
 
Sve su ti OEM kljucevi koji se prodaju ovako jeftino.
Pa ok je kljuc samo sto se veze za maticnu, nakon zamene maticne moras i novi kljuc da uzimas.
Ako zelis kljuc koji kasnije mozes da prenosis na novi pc (recimo da promenis racunar) onda jedino sa MS store-a koji kosta 200 dolara.
Da windows skidas sa tog sajta.
Svi kljucevi su ti za jedan racunar, ne moze na dva ili vise odjednom.

Samo obrati paznju na ono sto pise: We suggest using the automated phone system in order to activate your code.
Uglavnom moraces da zoves MS podrsku da bi aktivirao kljuc nakon instalacije windowsa.
 
Poslednja izmena:
Sve su ti OEM kljucevi koji se prodaju ovako jeftino.
Pa ok je kljuc samo sto se veze za maticnu, nakon zamene maticne moras i novi kljuc da uzimas.
Ako zelis kljuc koji kasnije mozes da prenosis na novi pc (recimo da promenis racunar) onda jedino sa MS store-a koji kosta 200 dolara.
Da windows skidas sa tog sajta.
Svi kljucevi su ti za jedan racunar, ne moze na dva ili vise odjednom.

Samo obrati paznju na ono sto pise: We suggest using the automated phone system in order to activate your code.
Uglavnom moraces da zoves MS podrsku da bi aktivirao kljuc nakon instalacije windowsa.
Znaci u prevodu drzi se torenta i kupi sebi nesto lepo za te pare.

A nema sema kao sa antivirusom one key 3 devices.
 
Za win ne, jedan kljuc jedan racunar.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno