Šta je novo?

Što kopati, besplatna energija

hepeek

Poštovan
Učlanjen(a)
29.08.2016
Poruke
4
Poena
51
Pozdrav,

Volio bih znati sto kopati sa ovom konfom

Radeon VTX 7790 1 gb gddr5 pentium g3260. 8gb ram

Dakle sto bi se moglo kopati s ovim, potrosnja energije me ne interesuje jer mi je racunalo na poslu. nemam mogucnost zamjene nicega od komponenti.

Vaš prijedlog i koliko bi se moglo zaraditi.

Hvala Lijepo!
 
SAPPHIRE HD 779010501600Windows 10 x64Crimson 16.4.1Ethereum5.2Mh/s
I to je Sapphire, bolja od VTX
Što daje skoro $11 mesečno :(
Mada, nešto mi to mnogo malo. Ja sam pre par godina imao jednu VTX od 1gb. U to vreme najjeftinija bila, ali da ti kažem, ja sam bio baš prijatno iznenađen njenim mogucnostima syo se igara tiče

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Pozdrav,

Volio bih znati sto kopati sa ovom konfom

Radeon VTX 7790 1 gb gddr5 pentium g3260. 8gb ram

Dakle sto bi se moglo kopati s ovim, potrosnja energije me ne interesuje jer mi je racunalo na poslu. nemam mogucnost zamjene nicega od komponenti.

Vaš prijedlog i koliko bi se moglo zaraditi.

Hvala Lijepo!

Državna firma a? :d
 
a dobro sad, nije toliko ni bitno dali je drzavna, kada vec imam mogucnost rudarenja besplatno , zasto da ne, system admin sam,
imam par racunara sa tom konfiguracijum u servisu i interesuje me dali bi se moglo sta zaraditi i sto rudariti ?
 
evo podesio sam nesto, sada me interesuje, da radi 30 dana u mjesecu sa ovim, kolika bi otprilike zarada bila

ovo mi pise na poolu 0.129 Gh/s
Scoring Hash Rate

inace bitcoin je podesen
 
da li je toliko tesko procitati par strana pa se onda tek postavljaju pitanja, strasno je koliko ljudi postaju lenji i sve na gotovo
 
Istina, a jos bi usput mozda i naucio nesto :)
Ja sam puno toga naucio od vas :D
Inace hepeek, nicehash miner ti rudari ono sto se na masini najvise isplati, a isplate ti vrsi u bitcoinima.
 
Nazad
Vrh Dno