Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Otisak ce biti napred. Znaci prepakovan redmi note pro samo bez oleda i x20.

red rice Note 4X will continue matte metal body, but the fingerprint recognition to pre (entities Home key) from the rear, and the screen is 5.5 inch 1080p, the first use of Pegasus panel.

Processor upgrade to Xiaolong 653 (28nm / 4 × 4 × A53 + A72 1.95GHz 1.44GHz / Adreno 510), memory increased to 4GB , storage continue 32 / 64GB, rear camera up to 16 million pixels , but no double camera.

Battery capacity 4000mAh , join loved 9V / 2A fast-charge support , the actual maximum power of 15W.



Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Telefon mi je stigao sa MIUI 8 8.0.1.0.MBFCNDG Weekly. Jel to dobra verzija?
 
Meni je juce izasao updejt na 8.14 nema greske.rokni njega odma

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Telefon mi je stigao sa MIUI 8 8.0.1.0.MBFCNDG Weekly. Jel to dobra verzija?
Ti imas kineza, e sada da li je custom ili je official isto ti dodje...
Tu treba da se ubaci global rom.

Sent from my Redmi 4 prime
 
Imam 6 punjaca i jedino mi za dva sata napuni njegov original svi ostali pune po 4 ipo sata.ima neki mtk pump express i za njega ne vaze ovi drugi punjaci QC 2.0 QC 3.0

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Skini Ampere sa GP i vidi koliko vuce sa ostalih punjaca, sa orginala vuce sigurno oko 1920-1930 mah...
Meri kada ti bat. bude ispod 60%...

Sent from my Redmi 4 prime
 
Kopiras taj ROM na internu memoriju, pokrenes updater aplikaciju, selektujes taj zip.
Ako ga verifikuje i nastavi, sacekas da zavrsi i to je to.
Ako izbaci da ne moze da ga verifikuje, onda mora da se flesuje fastboot rom preko SP Flash tool.

Sent from my Redmi 4 prime
 
Telefon mi je upravo stigao sa aliexpressa sa verzijom miui global 8.0 slabina 8.0.5.0.0 ( mbfcndg), dali je to dobra verzija?
Iako ima 3gb rama, kad maknem sve programe, imam slobodno samo 1.2 gb rama do 1.4, dali je to normalno?
Na note 3 imam obicno 1.7 do 2gb rama..
 
Kopiras taj ROM na internu memoriju, pokrenes updater aplikaciju, selektujes taj zip.
Ako ga verifikuje i nastavi, sacekas da zavrsi i to je to.
Ako izbaci da ne moze da ga verifikuje, onda mora da se flesuje fastboot rom preko SP Flash tool.

Sent from my Redmi 4 prime
'
Screenshot_2017-01-13-14-20-28-167_com.android.updater.png Ovo mi izbacuje kao sto rekoh iznad. Skinuo sam rom i lepo ga ubacio u internu a probavao sam i u 'downloaded_rom' folder + restart telefona.
 
Poslednja izmena:
Ako imas google apps na tom ROM-u, to je kuvani kinez 100%...
Tu gresku prvi put vidim...

Sent from my Redmi 4 prime
 
Instalirao sam File Explorer sa ovog linka ali sada izbacuje 'Couldn't verify update package'. Probacu onda preko SP Flash Tool.
 
Instalirao sam File Explorer sa ovog linka ali sada izbacuje 'Couldn't verify update package'. Probacu onda preko SP Flash Tool.
Rekoh ti, kuvani kinez 100%...Tebi je sigurno telefon stigao sa Gapps i bez kineskih app...A officail kineski rom nema Gapps i ima tonu kineskih app...
Moraces preko SP flash tool.

Sent from my Redmi 4 prime
 
Resen problem fleshovanjem preko SP Flash Tool. Svi podaci su ostali gde su i bili ali ipak mu radim i fabricki :)
Hvala Kidence ;)
 
No problemo :) Enjoy :D
 
Falsh to jest custom od kineskog prodavca

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Objektivno jel bolji RN4 ili Xiaomi Redmi Pro?Imam dilemu izmedju ova dva modela.
Redmi pro ako nista zbog OLED ekrana, u Bosni cijena skoro pa ista kao Redmi Note 4. I ja sam imao dilemu i nisam se pokajao, ipak je Pro flagship kada je Redmi serija u pitanju.

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
 
ddcfdc5043d11ca1bd58fe4baa67b52c.jpg
Koji je ovo rom?Jel ok ili treba nesto da menjam?Imam i update,radi ota..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Izlazi za Indijsko trziste RN4 sa Snapdragon 625,mozda jos i bude nesto od ovog modela :)
 
S625 je mnogo slabiji od s650/x20 u single core performansama. Gotovo duplo slabiji.

Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
 
Meni se ne ide na osetno slabiji procesor. Mada mi se ide na osetno bolju bateriju [emoji1]
Jedino baterijom nisam zadovoljan na mi4c. Na ovom novom note 4 sa tim štedljivim procesorom baterija će biti vrhunska. Nešto slično kao na redmi 4 prime.

Gesendet von meinem Mi-4c mit Tapatalk
 
Čekaj bre s625 ? :/

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja rekoh da se 652/653 cuva za RN5...;)

Redmi 4 prime
 
Nazad
Vrh Dno