Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Jel neko igra Need for speed no limits na redmi note 4?
Prvo pokretanje igre graficki je super cim se ugasi i ponovo pokrene grafika je ocajna kao da igram na nekom alcatelu iz 2014-te.
MIUI Version: V8.1.2.0.MBFMIDI
 
Jel silikonska futrola za note 4 moze na redmi pro?

Sent from my LG-E970 using Tapatalk
 
kakva je procedura prelaska sa kuvanog global stable-a 8.0.5.0.0 na zvanicni najnoviji global stable? moze li preko updater-a ili mora custom recovery?
 
Mora preko flash toolsa ili custom recoverya.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Planiram da ga narucim sa alija...kako vam radi 4g lte i da li ima nekih problema sa 4g mrezom?
Unapred hvala
 
4g ne radi u Srbiji sa ovim telefom. Modem ne podrzava nase 4g mreze
 
4g ne radi u Srbiji sa ovim telefom. Modem ne podrzava nase 4g mreze

Druze sad si me bas smorio bas sam se zagrejao za ovaj tel. Da li mi mozes reci ti ili neko ko se razume sta da gledam u opisima da bi tel radio i kod nas na 4g. Meizu isto ima odlicne telefone. Jos jednom hvala unapred.
 
Kako ne radi?
Radi bez problema 4g na 1800mhz.
Kao i svi ostali Xiaomi telefoni.
Nema lte band 20 na 800mhz, ali ima 4g na 1800.


Sent from my Redmi 4 prime
 
Poslednja izmena:
Na VIP-u ne radi, nije dugorocno resenje kad pokriju sve na lte800MHz
Jedino onaj Mi Note 2 global verzija radi na svim nasim frekvencijama
 
Poslednja izmena:
Ja licno koristim na VIP-u 4g na 1800 mhz na Redmi 4 prime.
I radi savrseno...

Nisi bas najbolje upucen, necu da komentarisem tvoj post iznad u vezi 800 mhz.
 
Poslednja izmena:
Moguce da je do baznih stanica. Note 4 nije pravo resenje za 4G u Srbiji ako je to primarni uslov za kupovinu.
@kidence opusti se, zivot je lep, samo diskutujemo
 
Budi samo precizan u pisanju, ne mozes pisati nesto ako nisi siguran u to sto pises. ;)

Opusteno ;)






Sent from my Redmi 4 prime
 
Imao sam redmi not 3 pro (kenzo).
Iz Nisa sam i gde god se nalazio u gradu nije nalazio 4g, telenor sam mreza. Dok bi sa vip i mts kadticama radio 4g super. Kada dodjem u bg telenor 4g radi super ajd sad...sta sve nisam probao i nisam uspeo da resim.
Prime verziju bih kupio, ako ima nekog sa telenor mreze kako vam radi 4g?
 
Telenor ima najvise baznih stanica na 800mhz, zato imas taj problem.RN3 pro obican podrzava 4g samo na 1800.
Zasto ne uzmes onda Redmi note 3 Special Edition.On ima band20, tj.podrzava 4g na 800 i 1800mhz...

Sent from my Redmi 4 prime
 
Poslednja izmena:
Meni na Telenoru radi 4G, ali mi je to totalno nebitno. Telenor ogranicava brzinu, a dok kod nas 4G zazivi svuda na 800... Promenicu par telefona :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Telenor ima najvise baznih stanica na 800mhz, zato imas taj problem.RN3 pro obican podrzava 4g samo na 1800.
Zasto ne uzmes onda Redmi note 3 Special Edition.On ima band20, tj.podrzava 4g na 800 i 1800mhz...

Sent from my Redmi 4 prime

Veliko hvala na informacijama, pojasnio si mi neke stvari koje nisam znao.
 
Nema na cemu.
Sada znas sta te mucilo ;)
Relano, VIP na 4g bas lepo radi...ali ima dosta BS na 1800.
Telenor je tu tanak, MTS necu ni da komentarisem...

Sent from my Redmi 4 prime
 
Koja je sad priča o pokrivanju svega sa 800mhz?! Zar neće da rade obrnuto u naseljima?
 
Da, cilj im je da bude najviše BS na 1800, ne obrnuto. Neko je permutovao. I MTS ima mali % BS na 800 MHz, ja nemam primdbi na 4g kod MTS-a.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pa zato što ih maltene ni nema na 800mhz :)
Zato kada se kupuju Kinezi sa Alija najbolje je to raditi ako ste na mts :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nije mi jasno što su svi u fazonu metal unibody, kad je teardown pokazao da je i dalje metal na plastici kao i na trojci, samo djeluje skuplje?
 
Gde si to video za rn4 ?
Za rn3 znam da je plastika ,to jest znao sam posle 3 nedelje od njegovog pojavljivanja

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima na YouTube Redmi Note 4 teardown, vidi se fino metal na plastičnom poklopcu, jedino što nisu gornji i donji segment pozadine plastični kao kod RN3 nego ima linije za antene. Isto je kao na Redmi 4 Prime. Kontam da se ljudi zeznu zbog chamfered ivica i tog osjećaja u ruci, ali definitivno nije izrada bolja osim dva pomenuta plastična dijela manje. Definitivno nije unibody.
 
Izrada na R4 prime i R4 Note je za klasu bolja od RN3 pro.
Vidi se na oko, a i "pod rukom" se oseti koliko su cvrsci i kompaktniji..


Sent from my Redmi 4 prime
 
Nisam pipao pa ne znam, ali je tehnološki identično
 
Ja jesam, zato i kazem...Vec sam pisao o tome...


Sent from my Redmi 4 prime
 
I ja sam već izrazio sumnju. :)
 
Nazad
Vrh Dno