Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Imam build lineage-17.1-20220902-UNOFFICIAL-mido-signed ako neko želi probati.

Build je čist, sve potrebno preuzeto od Zeelog-a. Android 10, kernel 3.18.140.

Ja ga nisam još uvek ubacio, potreban mi je fon ovih dana, ali preko vikenda možda i bude.
 
Da li neko zna gde ima ili možda neko ima a hoće da proda case za 4x,može silikonski ili bilo kakvu zaštitu?Klizav je za sve pare.
 
Važi,zahvaljujem.
 
Pozdrav, kod mene redmi note 4 još uvek u životu, ali baterija mu je pri kraju - gasi se na hladnoći, malo je i nabrekla, a upali odmah čim bude malo na punjaču.

Dal kupovati novu bateriju i koju, jer vidim da ima od 800 do 3000din, ili je to sve isto?

Ili pak ima li šta da valja, neki Best buy ali do 150e? Vidim da svi hvale Samsung A52 (čini mi se), ali mi je "malo više' iznad mogućnosti...
 
Sklanjaj taj "jastučić" od baterije prvo, da se ne zapali iz čista mira.
Šta uzeti je stvar potreba, ima za do 150 odličnih polovnjaka, a za novo bih se u 2023 malo više "isprsio", bar 200.
Probaj na podforumu "Šta da kupim?", dobićeš više odgovora.
 
Ako mozes da biras, ni jednu. :) Sve je to djubre nevidjeno. Realno, ja do sada ne nadjoh za Xiaomi ni jednu zamensku da valja. Evo skoro uzeo za Poco F1 sa Alija, ocene odlicne, svi pisu hvalospeve... Radila baterija kako treba jedno 10-ak punjenja i posle toga gora nego ona sto smo zamenili 🤣🤣🤣 . Po meni samo org, ove zamenske ako dobace do 3 meseca da rade kako treba, skaces od srece. 😃
 
Istina. Ja naručio sa ebay za sestrin mi9 SE od nekih italijana, zamenio i ko da je nisam ni zamenio. Možda za malo duže drži ali ima iste simptome ko sa starom baterijom. Npr da "crkne" tj spusti se na 0% kad se telefon ugasi, a pre gašenja nebitno koji je % baterije pokazivao. Na accubattery je za dva meseca izmerio nekih 86% kapaciteta.

E sad, ako je nabubrila ja bih to svakako zamenio pa kakva god da ispadne ta zamenska
 
Uzimam koju nadjem najjeftinije, a svakako i nov fon uskoro... hvala svima
 
I kod mene šljaka besprekorno. Više se i ne sećam kad sam ga kupio :D
 
Kod mene Septembar 2017, dan danas upalim ponekad radi sve kao prvi dan, zanimljivo i baterija se drzi dobro.
 
Ja morao svoj u decembru da izvučem iz penzije u fioci kad mi se razbio telefon, služio je par dana dok nisam nabavio Poco F5. Primetio sam da je ekran počeo da se odvaja od telefona, sigurno se baterija nadula i gura ga. Ne znam koliko je bezbedno držati ga i dalje u fioci, da se ne zapali. Ima po internetu gomila Samsunga koji su tako zinuli od naduvenih baterija, ali nisu izazvali požar.
 
Ja morao svoj u decembru da izvučem iz penzije u fioci kad mi se razbio telefon, služio je par dana dok nisam nabavio Poco F5. Primetio sam da je ekran počeo da se odvaja od telefona, sigurno se baterija nadula i gura ga. Ne znam koliko je bezbedno držati ga i dalje u fioci, da se ne zapali. Ima po internetu gomila Samsunga koji su tako zinuli od naduvenih baterija, ali nisu izazvali požar.
Баш данас сам извукао 4-5 старих телефона и један таблет који више нису употребљиви, обрисао све податке, уз то и неке старе батерије да однесем на рециклажу. Не желим више да размишљам о тим старудијама које ничему не служе, нити ће.
 
Kako kome. Za mene su o.k. Posebno ako imaju IR
 
Nazad
Vrh Dno