Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

I ja gotivim MIUI, stavicu official. Znaci skinem, prebacim na fon i preko aplikacije za update izaberem taj update I pustim ga? Jel tako ide?
 
Druga stavka i odatle izabereš zip i pustiš ga da radi
e1c42830841e35aa797ac1dae9cd7964.jpg


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Na tom sam i mislio :)

Hvala na odgovoru. Javljam kako sam prosao. :)

Edit: Jel moze link official verzije?

Za (8.1.15.0.) mi kaze: Its not allowed to upgrade unofficial ROM package.
Za (8.2.4.0.) mi kaze: Current version is illegal, only allowed to flash the latest stable version...

Edit2: Pokusao sam jos neke verzije i nista...
 
Poslednja izmena:
Otključan je, imao sam 8.2.4.0 i rutovao ga, pa sam se vratio na 8.1.15.0 ali neće root.
 
Ovo se pojavila i kod nas globalna verzija gde svi band za LTE rade?
 

Prilozi

  • 1.JPG
    1.JPG
    38.5 KB · Pregleda: 177
Da ,trebalo bi da ima band20. Ako je takvo pakovanje. Vladimir ga je imao na stanju pre par dana
 
Izgleda da jeste ali u oglasu piše + adapter za punjač. Globalna verzija ima klasičan eu punjač, ne treba nikakav adapter, proverite to prvo
 
Pozdrav svima!
Čitao sam dosta postova iz ove teme i izuzetno su korisni za buduće korisnike ovog telefona kao i za one koji ga već posjeduju.
Vidjeh gore neko je pitao za poručivanje sa Alija. Ja sam moj 4x naručio sa official xiaomi store-a (ali express) i stigao mi je sa normalnim shipping-om za tačno 15 dana u CG.
Sve je bilo onako kako je pisalo u description, precizno i sigurno spakovano a isto tako tracking je bio odličan.
Izuzetno dobar, lijep, fluidan telefon, već je ovdje pohvaljen mnogo puta tako da je glupo nešto više pisati, svakako nakon dosta isprobanih telefona i brendova sa ovim sam izuzetno zadovoljan i nadam se da će služiti dobro i u narednom periodu.
Naći@, može li link do te official prodavnice?

Hvala.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Je li bolja MTK ili Snapdragon verzija i zašto je neka bolja?

Ali meni treba od 64 GB, pa molim ako možete mi naći sve ovakvo (Snapdragon i Global), ali sa 64 GB.

Hvala veliko.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
Snap ima bolju arhitekturu i podršku, a i manje troši bateriju.
Nema global sa 64gb ROM, ako ti treba vise memorije staviš memorijsku karticu i problem resen
 
Imam 2 SIM karte, pa zato mi treba od 64 GB.
A je li neki problem ako nije Global? U čemu je razlika?

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
@radje, tek je pocela prodaja global version sa 64gb. Sacekaj malo. Snap625 je skoro u svemu bolji od mtk x20.
 
Ljudi planiram kupiti ovaj fon, moze utisci, prednosti mane...? :) hvala unapred :)
 
prednosti za note 4x - baterija, baterija, baterija i baterija. Takodje dobar chipset, dobar displej, super fingerrint senzor, brz telefon ...mada ja imam snapdragon varijantu
i baterija je super :D za 9 dana veceras ce ici na punjac treci put od kako sam ga uzeo, screen on time do sada 10h15min i sada nekih 10h20 min. Vrh telefonce
 
A cekajte znaci ima 2 ver ovog telefona, tj sve karakteristike su iste osim cpu-a, jel snapdragon bolji koji da jurim? I ima li negde da se nadje crna boja i pozadi i napred?
 
ja imam sa snapdragonom, crni s obe strane. Za razlike ce ti reci neko ko je malo vise u ovim vodama, trebalo bi da je mediatek cpu jaci u smislu, imaces veci antutu skor ...ali je valjda baterija slabija, mada baterija u ovom telefonu je i vise nego dovoljna i za mediatek dok je snapdragon nesto slabiji ali je stedljiv, to je jezivo. I dalje sve radi normalno, ja ne primecujem da mi treba jaci cpu i slicno, baterija je nepotrosiva. Takodje ako bi hteo da promenis rom i stavis neki custom, snapdragon ima odlicanu podrsku na xda dok je mediatek tu siromasan. I cini mi se da je izrada mediatek telefona malo bolja, to je samo redmi note 4, bez x, jer je sav od metala dok ovaj 4x ima metalna ledja stim da gore iznad kamere i kod micro usb-a je plastika...
To su im neke razlike koje sam ja primetio
 
A cekajte znaci ima 2 ver ovog telefona, tj sve karakteristike su iste osim cpu-a, jel snapdragon bolji koji da jurim? I ima li negde da se nadje crna boja i pozadi i napred?

Alal ti ćufta! Da si tri zadnje strane teme pročitao sve bi ti bilo jasno... inače ima 3 verzije.
 
A dobro svako hvali svog konja tako da ja sad ne znam koja je ver najbolja tj kompletnija :D nego Zoza po tebi koju verziju da kupim?
 
MTK je skuplji. Ja imam obe verzije. Izrada MTK je bolja. Da radu i korišćenju nema vidljive razlike. WiFi prijem na MTK bolji, mobilni prijem na 625 bolji. Zvuk na zvucniku MTK je bolji. U svakom slucaju, preporucio bih SD625 verziju

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kako skuplji, kupovao sam pre nekoliko dana, sd je za 10-15e u proseku skuplji kod prodavaca na KP.
 
@error974, zaboravio si reci da MTK x20 zna i da trotluje, pa na kraju mu performanse padnu ispod snap625 (iako na papiru mtk x20 je brzi). Dok snap625 nema neke ekstra performanse ali su stabilne pod bilo kojim opterecenjem.
@Dejan., ta dva modela (x20 i 625) su u klasi, cak je x20 malo iznad (ali trotluje pa sve mu dzaba, ali tu i snap sa ponekim top modelima 8** zna da zabrlja). Ali 625 je bas uspesan sto se tice stabilnosti performansi: spor al siguran sto bi rekli.
 
Poslednja izmena:
Факт....
МТК ради одлично...троши више али ради одлично, брже од СД модела, упоређивао сам у свакодневном коришћењу, отварање апликација, хром и сл.... Плус СДа су ромови, аутономија и чујем неке игре боље раде, овако МТК уз израду дефинитивно боља куповина ако нисте гадљиви.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da li je neko naručio online za Srb? Koliko mogu da oderu ili prođe bez dranja?
 

Prilozi

  • 1.JPG
    1.JPG
    97.3 KB · Pregleda: 154
Vi se raspravljate oko mtk vs sd, blago vama :) Meni osnovne funkcije telefona katastrofa, ljudi se žale da me ne čuju prilikom razgovora, audio snimanje užas, ekran ima zaglavljene piksele, uskoro ću se otarasiti ove kineske noćne more..krastavac..probaću developer rom prvo da vidim dal ima nade mada sumnjam.
 
Nazad
Vrh Dno