Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Mislis na redosled flesovanja?
ROM, Gapps, Magisk, i opciono custom kernel.

Sent from my sub-etha-sens-o-matic
 
Probao ja stvarno ekstra radi,al postoji onaj bag sa sporim budjenjem telefona na tipku power.Plus ni jedan lancer ne radi kao ovaj ruzni sto je defaultni,rade ali nema vise te animacije sa pie.
 
Poslednja izmena:
2ports USB Car Charger Quick Charge 3.0 Mobile Phone adapter for Samsung Xiaomi Iphone
http://s.aliexpress.com/iyyQBN3E?fromSns=Copy to Clipboard


Meni ovaj radi extra

Stigao danas crni model. Odrađen je stvarno odlično. Probao malopre, međutim, ne paše za moj auto (Astra G 1.6 16V). Izlazi sam, ne može da se fixira. Verovatno su problem ovi nešto veći/duži bočni kontakti. Izgleda da sam trebao da naručim nešto ovako https://www.aliexpress.com/item/Pro...r-For-iPhone-8-Samsung-S9-S8/32879651618.html ili ovako https://www.aliexpress.com/item/Car...r-iPhone-Black-12V-Power-New/32754668118.html , https://www.aliexpress.com/item/32881712061/32881712061.html?shortkey=eumIF7bY&addresstype=600

Ako neko hoće da se menja, tu sam :)
 
Poslednja izmena:
Lepo radi i ovaj zadnji aosip. Kernel nisam menjao, videću prvo par dana kako ovaj šljaka. Gcam isto lepo radi. Za sada prijatno iznenađen. :)
 
Ako sve dobro radi, ne menjaj ništa. :)

Uff nemam vremena veceras, tek sutra ga mozda probam. Jesi probao ti? Kako ti se cini? Bolje od AOSP roma?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Nisam, nikako da stignem. Mislim da je bolji od AOSP verzije.
 
Jel treba oba modula iz magiska?
Camera2api
Mi a1 gcam mod

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
RN4
MIUI 9.6.1.0
Android 6.0

Može li se instalirati GCam bez root-a?
Da li će biti poboljšanja u odnosu na stock kameru?
Ako su odgovori da, koju mi verziju preporučujete?
Hvala unapred na odgovorima
 
meni sve cesce baguje ovaj AOSIP, udjem u dialer sve prazno, ne mogu da pristupim kontaktima, call history-u, ljudima koji me zovu govori da je telefon iskljucen, jedino reboot pomaze. Cekam novu verziju pa da flesujem da vidim oce li biti drugacije, ne znam sta bi moglo biti
 
Ja vratio los 15.1 ...na aosip baguje osvetljenje ekrana..tj. Boje su uzas..i da.. zabada phone apk

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Držite se LOS-a onda. A šta je sa bojama?

Ovaj LOS16.0 dosta dobro radi.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Zelena i zuta su mnogo jarke..nisam mogao da ih dovedem u red...cak i pri minimalnom osvetljenju..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Isprobacu 16icu za koji dan..kada budem imao vremena

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
RN4
MIUI 9.6.1.0
Android 6.0

Može li se instalirati GCam bez root-a?
Da li će biti poboljšanja u odnosu na stock kameru?
Ako su odgovori da, koju mi verziju preporučujete?
Hvala unapred na odgovorima

Može bez ruta ali moraš manuelno podešavati build.prop a onda ti stock kamera neće raditi.
Gcam razvaljuje u odnosu na stock.
 
Gde se nalazi opcija na miui 9.6 da ne trazi sifru svaki put kad se zakljuca, nego npr. posle 5min? Ranije sam to imao, sad ne mogu da nadjem.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pitao sam i ja to isto, al niko da odgovori tako da sam zaključio da su to izbacili.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Bila je i neka varijanta da je otključan na odredjenim lokacijama (kuca, posao) ali ni to ne mogu da nadjem

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Bila je i neka varijanta da je otključan na odredjenim lokacijama (kuca, posao) ali ni to ne mogu da nadjem

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Security and location/smart lock ako se ne varam.
 
Nema izgleda više ništa od tih opcija, sve su izbacili

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jel postoji mogucnost da se iskljuci ova opcija sto se muzika sama pusta na lock screenu? Kada dva puta tapnem ukljuci se player. Uvek se u dzepu samo upali, bas mi ide na zivce.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Imas opciju pocket mode settigns-lock screen and password-advanced settings-pocket mode. Probaj kad to ukljucis da li ce i dalje da se ukljuci muzika kad je u dzepu.
 
@Zile995 jel moguće promeniti selinux u permisive?..los 15.1

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nisam probao, trebalo bi da može. Ali ne preporučujem ti to nikako.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Moguce je da je to imao xiaomi.eu rom, nisam obratio paznju. mozda miui nikad nije ni imao
 
Meni je iskocilo pre neki dan smart lock to kao za lokaciju, na miui 10, ali sada nema sanse da nadjem


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno