Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

da da znam to nego sam mislio da nema baš logike da je ista ili lošija slika na super high u odnosu na medium :) uglavnom 5x+2016+medium ftw. imam i brzo i sporo slikanje a kvalitet sjajan i boje su napokon kako treba
Evo sad sam nešto upoređivao. Mogu reći da si ubo sa ovim podešavanjima, slike su dosta dobre, brzo okida, brzo obrađuje (Auto HDR+). Hvala ti. :)
Ova MGC_5.1.018_FinalMOD_All_Inc.apk

Drži Auto HDR+

Ako koristiš Slow shutter, prebaci na HDR+

Pogledajte prilog 245572
Odlična podešavanja. Boje su baš nekako lepše i prirodnije, čak i kada je malo slabije svetlo. Hvala najlepše! :)

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
Za @Dar Adal To su ta podesavanja za gcam (i ta verzija je finalMOD), radi savrseno i prelepe su fotke...

Sent from my Redmi Note 4x
 
Poslednja izmena:
Jedno kratko pitanje.
Da li Global verzija ima ubačen srpski jezik?
 
Šta ne radi? Koji senzor imaš?
Sony..samo crno na foto..na kameri se i vidi ..tamno

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
fbcbf91d0708da88b559b87f84c8e52f.jpg
68a6d9fe1162bfeaf1f54696508aa914.jpg
 
Poslednja izmena:
Clear data and cache za gcam.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
;) nema na cemu :)

Od verzije 9.2 svaki Xiaomi bi trebalo da dobije zvanicno srpski jezik.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
A sta se dobija promenom roma? Da li mobilni brze radi, bolje kesira aplikacije,ima bolji ram menadzment,baterija duze traje? Ja sam probao par iz radoznalosti i nisam primetio nikakvo poboljsanje u odnosu na miui, mada ni na jednom nisam bio duze od par dana.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
Na LOS 14.1 Sve sto si nabrojao :D

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Jel ima ikakav mod/tema na tom los 14.1 da bude bijeli status bar kao kod orea?
 
Ja hocu crno, a ti hoces belo. Komedija.. [emoji4]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Neki Oreo romovi imaju taj problem sa sd karticom. Skoro svi imaju selinux permissive i problem sa WiFi/BT MAC adresama. Bolje sačekati da Abhishek sredi sve i napravi novi LOS build. :)
 
I eto nemam telefon ni tri ipo meseca a pojavilo se ni manje ni vise nego ako sam dobro prebrojao cak 14 zaglavljenih pixela i svi se vide samo na crnoj pozadini.
E sada jedno pitanje da li da se cimam i uopste i pokusam da posaljem na servis telefon ili da cutim i trpim....?
Da li je iko uopste i slao telefon zbog toga na reklamaciju i kakva su mu iskustva?
Ekran je inace boa ako sam dobro razumeo...
fdd171a417959efa81b744ca7bfa5679.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Probaj da zameniš. Vladimir sa KP radi zamenu takvih primeraka, za ostale prodavce ne znam.
 
Probaj da zameniš. Vladimir sa KP radi zamenu takvih primeraka, za ostale prodavce ne znam.
Ne znam sacekacu ponedeljak ja sam kupio sa KP kod MOBILE prodavac je neka zena iz unutrasnjosti videcu sa njom sta da radim mislim da bi trebalo da uvaze garanciju bar mislim....

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da, vidis sa prodavcem, ne košta te nista da pitaš.
Gremlin npr. na njegovom garantnom listu se ogradjuje od mrtvih i zaglavljenih pixela.
 
Kako da instaliram Viper4Arise? Za sve..zvono, speaker itd
Nigde ne mogu da nadjem krsten tutorijal.
 
I eto nemam telefon ni tri ipo meseca a pojavilo se ni manje ni vise nego ako sam dobro prebrojao cak 14 zaglavljenih pixela i svi se vide samo na crnoj pozadini.
E sada jedno pitanje da li da se cimam i uopste i pokusam da posaljem na servis telefon ili da cutim i trpim....?
Da li je iko uopste i slao telefon zbog toga na reklamaciju i kakva su mu iskustva?
Ekran je inace boa ako sam dobro razumeo...
fdd171a417959efa81b744ca7bfa5679.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Hm,kako da nađem te informacije o kameri? Tipkanje kernela ne radi na los-u

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kako da instaliram Viper4Arise? Za sve..zvono, speaker itd
Nigde ne mogu da nadjem krsten tutorijal.
Rootvan tel? Skines viper4arise, eve ti link, uplodovao sam

https://drive.google.com/file/d/1neCE4waAAYQTyqYBOeVnMDE2k0dqctDh/view?usp=drivesdk

Instaliras iz Twrp, posle skines neki root explorer. Odes u Vendor/ etc/audioeffects preimenujes tako da na kraju dodas .bak udjes u aplikaciju i onda instaliras driver.

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Jeste rutovan je. Nasao sam neki postupak preko magiska medjutim nista nije ni bolji ni jaci zvuk.

Aj probam tvoj metod sutra pa javljam.


Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Instaliras iz Twrp, posle skines neki root explorer. Odes u Vendor/ etc/audioeffects preimenujes tako da na kraju dodas .bak udjes u aplikaciju i onda instaliras driver.

E samo jedno pitanje.
Jel da fajl "audio_effects.conf" preimenujem u "audio_effects.conf.bak" ili "audio_effects.bak"

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
E samo jedno pitanje.
Jel da fajl "audio_effects.conf" preimenujem u "audio_effects.conf.bak" ili "audio_effects.bak"

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
Izvinjavam se, nisam do kraja napisao audio.effects.conf.bak

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno