Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Koja ja vaša preporuka da cekam Redmi note 4 ili da kupim neku verziju note 3?
 
Koja ja vaša preporuka da cekam Redmi note 4 ili da kupim neku verziju note 3?

Ja imam sviježe kupljen Redmi 3 PRO (4 mjeseca), zadovoljan, ali sljedeći razmišljam da isprobam neki 5,5'' mobitel. Da nije izašao ovakav RN4 prvo bih razmatrao RN3, jer mi se MIUI sviđa, a i Xiaomi nudi odličan omjer cijene i kvalitete.

Četvorka je meni prvenstveno puno ljepša, a i sva je metal unibody, čvršća. Cijene podjednake. Dimenzije praktički jednake, trica je 10 grama lakša, četvorka mrvicu tanja. Kamera je navodno nešto bolja kod četvorke, i ovaj novi procesor koristi neku tehnologiju za štednju baterije pri kojem u standby-u i dok se koriste nezahtjevne aplikacije koristi procesorske jezgre na nižim frekvencijama. Za vrijeme igranja nema značajnijeg grijanja.
Ima double tap opciju i osvijetljene navigacijske tipke, ne znam je li to imao RN3.
Koliko gledam reviewe četvorka već sada nema nekih bugova, a još kad ju softwerski ispeglaju biti će vrhunska.

Ja ću čekati bar pola godine da malo padnu cijene, da izađu možda bolje verzije sa snapdragonom, i da se ROM-ovi dovedu na optimum.
 
Poslednja izmena:
Stigao rn4, 2/16. Za razliku od rn3 pro, četvorka s metalnim kučištem odmah me osvojila iako sam mislio da zlatno-bijela boja ne izgleda tak dobro. Ne bu dugo kod mene, ali namjeravam napraviti usporedni test s rn3 pro.
 
To su šatro neki kineski analitičari procenili a ja mislim da je xiaomi pustio buvu pošto niko nece da kupi verziju sa x20 ,svi čekaju s652.
 
I meni je to prvo palo na pamet, osim ako ga ne cuvaju za RN 5 i pocetak naredne godine... :)
 
za sada se prodaje samo kineska verzija bez playstora,bez ota updejta i bez fm radia,cenim da kada izbace globalni rom,njegovim flesovanjem to se dobija.
 
Акција на ГБ, 171$ а преко апликације 166$, сребрна и златна варијанта

Sent from RMN2
 
Poslednja izmena:
Od kada ima note 4 sa 32GB? Zar nisu u opticaju 16 i 64

Sent from my JY-S3 using Tapatalk
 
a gde si ti video sa 32gb?

za pro verziju pricaju da ce biti 32gb
Xiaomi Redmi Note 4 Pro 4GB 32GB Snapdragon 652 4G LTE Smartphone 5.5 inch 13MP
 
Text linka koji si postavio ka aliexpressu u nazivu ima 32gb. Iskreno nisam otvarao link, kada se otvori onda je ok.

Sent from my JY-S3 using Tapatalk
 
Ako mene pitas, 205 evra 64GB varijanta gray. Ali kombinacija je bila cudna, narucio sam drugi skuplji telefon, pa menjao porudzbine, pa uzeo RN4 + jos jedan slabiji telefon.... za 249 sam uzeo RN4 i VKWorld F1. Naravno jos nije stigao iz Kine, a da li ce... videcemo.
 
Ako neces da koristis 2 sima, onda je drugi SD.

Sent from my JY-S3 using Tapatalk
 
Jel se seća neko posle kog vremena je izašao redmi note 3 pro u odnosu na običan redmi note 3? ZAnima me da vidim da li će izać i NOte 4 sa SD varijantom
 
Jel se seća neko posle kog vremena je izašao redmi note 3 pro u odnosu na običan redmi note 3? ZAnima me da vidim da li će izać i NOte 4 sa SD varijantom
Mislim da sam pročitao da nemaju u planu note 4 sa sd... Koliko brzo izbacuju modele ne bi me čudilo da se pojavi note 5...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Ahahaha realno :)
Mada ja i dalje očekujem sd652 note4. Ima samo da se pojavi na njihovom sajtu i to je to
 
Daj link do zvanicnog...

Sent from my RN3 Pro
 
Pa tu nema RN4 uopste...samo 3s,RN3 i Pro...

Sent from my RN3 Pro
 
Nazad
Vrh Dno