Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

U svakom slucaju sjajne su mu fotografije, kao sa nekog flagship telefona uslikane...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Neko je bese pisao o tome ovde:

Poslednji xiaomi.eu rom:
Optimize - Option to show menu by single tap on recent button added (09-26)
 
E jel ide gcam kamera na miui9 ili je samo za custom romove? Ja kad sam je instalirao, ali nisam imao one opcije kao sto imate vi, tipa model,config,...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
PS: Srediooo, e sad igranje sa settingsima.
 
Poslednja izmena:
Radi na MIUI 9. Samo dodaj u build.prop:

persist.camera.HAL3.enabled=1
 
Ako vas ne mrzi, uploadujte apk na neki drugi host, ne zauzima mnogo a znaci za nas koji nemamo nalog. Pokusao sam da se regujem ali ne mogu da razaznam brojeve, ne znam ni trunku ruskog osim cyka blyat hahah

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Stable?
Nova ver gcam od BSG-a:

GC_5.1.011.170395186-41320906_7.0+_hdr+min

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=782469&st=7400#entry65944730

Možda radi/ne radi sa RN4, nisam probao.
Radi, samo nema opcije.

99a7c51ecf0e46dcd4feaee48f092815.jpg
 
Ako vas ne mrzi, uploadujte apk na neki drugi host, ne zauzima mnogo a znaci za nas koji nemamo nalog. Pokusao sam da se regujem ali ne mogu da razaznam brojeve, ne znam ni trunku ruskog osim cyka blyat hahah

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ok, čim dohvatim neki wifi.
 
Nemoj dzabe, probao ja, slabo radi, nesto nece da slika, tj retko kad

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da, nemoj. U auto hdr+ neće nikako da slika. U hdr+ kako kad.
 
Hvala imenjace. Mislio sam ako neko naleti na neku korisnu app sa tog foruma, a ne zauzima mnogo tipa 20-30MB kad stignete uploadujte negde pa dajte lin(a)k.

Ja cu probati da se registrujem ponovo kasnije ali nece pa nece ...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nemam pojma, na forumu ne mogu ništa da nađem, na poslu sam. Čak je bilo i uputstvo - if you are on Miui8 stable, upgrade through System updates.
 
Neko je bese pisao o tome ovde:

Poslednji xiaomi.eu rom:
Optimize - Option to show menu by single tap on recent button added (09-26)
Da, ja sam pisao o tome i popljuvao ih. Znaci vratili su tu veoma vaznu opciju. Hvala za info!

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Hvala imenjace. Mislio sam ako neko naleti na neku korisnu app sa tog foruma, a ne zauzima mnogo tipa 20-30MB kad stignete uploadujte negde pa dajte lin(a)k.

Ja cu probati da se registrujem ponovo kasnije ali nece pa nece ...

Kad budeš u procesu registracije, postavi ovde sliku pa da ti pomognemo oko broja :)
 
Hoce li biti oficijalan Oreo za redmi note 4x? Trazio sam po netu, neki kaze hoce, neki ne..
 
Kad ga preklopi miui isti je i oreo i domacica i smrznuti jogurt :)

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Kad budeš u procesu registracije, postavi ovde sliku pa da ti pomognemo oko broja :)
Da, pomoci cemo oko broja, uglavnom to bude cetvorocifren broj, tipa 1348, tako nesto.
Na osnovu ove okacene slike ruskih brojeva mozes lako da odgonetnes koji je to captcha tj. broj u pitanju...Screenshot_20171013-151145.png

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
E jel ide gcam kamera na miui9 ili je samo za custom romove? Ja kad sam je instalirao, ali nisam imao one opcije kao sto imate vi, tipa model,config,...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
PS: Srediooo, e sad igranje sa settingsima.

neko je ovde pisao na miui losije radi ta gcam i da je bolja stock kamera. istestiraj pa javi :)
 
Da, ja sam napisao da gcam na miui radi losije nego na custom romu. Nekako su lepse slike tj. hdr+ obrada na custom romu. Na miui romu koristite miui kameru sa hdr, odlicne su slike...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pozdrav svima , od pre neki dan vlasnik Redmi Note 4X sa 3 Gb / 32 Gb i Tianma ekranom :d Telefon je jako dobar , otprilike sve što mi treba, otisak prsta radi jako lepo i to mi se sviđa. Za sad sam na MIUI 8.5.8.0 i standardnom kernelu jer nemam dobar net ( j.b.g ) ali biće igranja uskoro. Baterija je dobra ali ništa bolja od predhodnog Huaweia Ascend G7, koji ima 3000 mAh ali sam zadovoljan.

Pročitah celu temu ali ne videh da neko ima problem kao moj. Elem, ovako. Kad sam na 4G/3G ( inostranstvo , ako je bitno ), kad ne koristim fon tipa pola sata, sat i duže, ne stižu mi notifikacije ni za jednu aplikaciju, tipa Viber, Whatsapp, Messinger, Instagram. Kad uđem u bilo koju aplikaciju, odjednom mi stižu poruke na svim aplikacijama. Kao da je bio offline net i pri ulasku u prvu aplikaciju net se "probudio". Da nije neka permisija za net ili slično, ili je neko imao problem? Unapred zahvalan.
 
Poslednja izmena:
proveri u settings-battery and performance-power- kruzic gore desno da li je mozda upaljeno turn off mobile data when device is locked. ako nije zakljucaj te bitne aplikacije u memoriju tako sto udjes u recents, odaberes aplikaciju, svajp na dole i lock. ima jos jedna opcija koju ja koristim da se podesi a to je battery and performance pa manage apps battery usage. i tu ugasim miui optimizaciju za meni najbitnije aplikacije
 
Pozdrav svima , od pre neki dan vlasnik Redmi Note 4X sa 3 Gb / 32 Gb i Tianma ekranom :d Telefon je jako dobar , otprilike sve što mi treba, otisak prsta radi jako lepo i to mi se sviđa. Za sad sam na MIUI 8.5.8.0 i standardnom kernelu jer nemam dobar net ( j.b.g ) ali biće igranja uskoro. Baterija je dobra ali ništa bolja od predhodnog Huaweia Ascend G7, koji ima 3000 mAh ali sam zadovoljan.

Pročitah celu temu ali ne videh da neko ima problem kao moj. Elem, ovako. Kad sam na 4G/3G ( inostranstvo , ako je bitno ), kad ne koristim fon tipa pola sata, sat i duže, ne stižu mi notifikacije ni za jednu aplikaciju, tipa Viber, Whatsapp, Messinger, Instagram. Kad uđem u bilo koju aplikaciju, odjednom mi stižu poruke na svim aplikacijama. Kao da je bio offline net i pri ulasku u prvu aplikaciju net se "probudio". Da nije neka permisija za net ili slično, ili je neko imao problem? Unapred zahvalan.
Sto se tice kasnjenja notifikacija - unutar Battery & performance imas opciju Manage apps battery usage. Unutar nje mozes da iskljucis restric all background activities za sve aplikacije odjednom ili pak da izaberes za pojedinacne IM aplikacije (Choose apps). Pozdrav
763b545c359b5814023750984d877fb6.jpg
3c6000cf61b6217d64f3069ca679f2f4.jpg
 
@ kVu ta opcija je isključena, ne gasi net kad je fon zaključan. sad ću ručno dodati ove aplikacije pa ću da vidim šta dalje. Hvala :)

@cvejk sad sam to našao pa ću sve bitne appsove ubaciti. Hvala :)
 
nista ;) kVu je u medjuvremenu odgovorio dok sam ja pisao roman :)
 
Nazad
Vrh Dno