Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Da li je realno da toliko upucavate sa kamerom? znaci, telefon ima djubre kameru. Moze da posluzi i to je to. Cuj, 4K, modovi, ova, ona. Ne moze pita od...
 
@žigić
probaj aplikaciju cinema 4k, videćeš da si u krivu. video je čist 4k, a za slikanje tu i tamo
 
Pa bolja je za slikanje nego za snimanje, opste poznato da je video uzasan na rn4x, frejmovi padaju ispod 20

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Jel izbacuje ovo nekom? meni malo malo pa izbaci..sklonim ili otvorim pa izadjem i opet. jel bag ili?
2c568fd7bc3f1afc175913b270df4bbf.jpg


Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

Izbacuje i meni...
 
Pozdrav,
Narucih pre mesec dama case i nikad da stigne.
Free shiping
Aliexpres je u pitanju.
Koliko u proseku treba vremena da stigne.
Pozdrav, to je pitanje za temu o naručivanju sa Aliexpress. Prosecno 25 dana

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Ljudi jeli neko probao nesto od onih kineskih smartwatch - ova sa xiaomi-jem? Treba mi nesto za posao da ne moram da vadim stalno telefon. Takav mi je posao da su mi ruke zauzete stalno, a telefon mi zvoni po bar 50 puta u smeni. Bluetooth slusalica me nervira. Znaci treba mi nesto da moze da radi sa shomijem, da moze da se primi poziv, pozove i da se vidi poruka ako dodje na viber, whatsapp... I iskljucivo bi ga koristio samo dok sa na poslu, tako da je dovoljno da baterija drzi makar 8 sati.
 
mala dopuna na kidencetov post u vezi skidanja spell checkera na gboard. na MIUI stable mora da se pored usb debugging chekira i install via USB kao i USB debugging (Security settings). ukoliko nece da prodje iskljucite wifi, meni je tek tada proslo. Nakon toga ukucate onu komandu u adb-u i to je to
 
Stari Samsung mi ni na jednom ruteru nije ovo javljao. Kod devojke isto nije javljalo. Uzeo sam i njoj Somija i sad i njoj isto izlazi.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Verovatno jer "stari Samsung" nije podržavao takvu opciju. Do podešavanja u ruteru je. Ne javlja ti to na svakom ruteru, već samo na nekim javnim koji imaju otvorenu mrežu, zar ne?
Kafići koriste tu opciju da bi morao da budeš gost kako bi koristio nijihov internet. Ili da izreklamiraju neki brend ili kažu ko je omogućio taj internet pristup, itd. A neki je slučajno uključe, pa ne moraš ništa da uneseš da bi pristupao internetu.
 
Javlja i na mom kućnom netu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Skini neki drugi browser, pa probaj preko njega na net...Takodje da li ti se to javlja i preko mobilnog net-a? Corvux je u pravu za ovo sto je napisao...

Sent from my Redmi Note 4X
 
Ljudi jeli neko probao nesto od onih kineskih smartwatch - ova sa xiaomi-jem? Treba mi nesto za posao da ne moram da vadim stalno telefon. Takav mi je posao da su mi ruke zauzete stalno, a telefon mi zvoni po bar 50 puta u smeni. Bluetooth slusalica me nervira. Znaci treba mi nesto da moze da radi sa shomijem, da moze da se primi poziv, pozove i da se vidi poruka ako dodje na viber, whatsapp... I iskljucivo bi ga koristio samo dok sa na poslu, tako da je dovoljno da baterija drzi makar 8 sati.
Imam mi band 2, super je

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Vidim ko me zove i pise poruke :), dobro je dok vozim

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Ljudi jeli neko probao nesto od onih kineskih smartwatch - ova sa xiaomi-jem? Treba mi nesto za posao da ne moram da vadim stalno telefon. Takav mi je posao da su mi ruke zauzete stalno, a telefon mi zvoni po bar 50 puta u smeni. Bluetooth slusalica me nervira. Znaci treba mi nesto da moze da radi sa shomijem, da moze da se primi poziv, pozove i da se vidi poruka ako dodje na viber, whatsapp... I iskljucivo bi ga koristio samo dok sa na poslu, tako da je dovoljno da baterija drzi makar 8 sati.
Aplus Gv18 Smart Watch Waterproof Bluetooth Smartwatch Wrist Android Montre Connecter NFC Wearable Devices With SIM Card
http://s.aliexpress.com/mmymeEN3
(from AliExpress Android)

Ja sam ovo koristio i na RN3 i sad na RN4 dok ga nisam razbio,skine se aplikacija i poveze sa telefonom. Zvoni,stizu ti sms poruke,obavestenja sa vibera,fb-a... U pocetku mi je bio zanimljiv,posle sam ga sve manje koristio,nosi sam ga kao obican sat,stavim ga u airplan mod i baterija traje po nedelju dana. Cak sam mu flesovao neki novi rom,stvarno sam bio zadovoljan sa ovim kineskim smartwatchom,dok ga nisam razbio,placenim pre skoro dve godine oko 30e.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Skini neki drugi browser, pa probaj preko njega na net...Takodje da li ti se to javlja i preko mobilnog net-a? Corvux je u pravu za ovo sto je napisao...

Sent from my Redmi Note 4X
Samo na wifiju,google chrome je u pitanju. Probacu sa drugim pretrazivacem

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Mnogo me smara notifikacija za nov update. Sta provereno radi kao opcija za nadogradnju rutovanog stock miuia sa twrp. Moze flashify ili flashfire?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ljudi jeli neko probao nesto od onih kineskih smartwatch - ova sa xiaomi-jem? Treba mi nesto za posao da ne moram da vadim stalno telefon. Takav mi je posao da su mi ruke zauzete stalno, a telefon mi zvoni po bar 50 puta u smeni. Bluetooth slusalica me nervira. Znaci treba mi nesto da moze da radi sa shomijem, da moze da se primi poziv, pozove i da se vidi poruka ako dodje na viber, whatsapp... I iskljucivo bi ga koristio samo dok sa na poslu, tako da je dovoljno da baterija drzi makar 8 sati.
Aplus Gv18 Smart Watch Waterproof Bluetooth Smartwatch Wrist Android Montre Connecter NFC Wearable Devices With SIM Card
http://s.aliexpress.com/mmymeEN3
(from AliExpress Android)

Ja sam ovo koristio i na RN3 i sad na RN4 dok ga nisam razbio,skine se aplikacija i poveze sa telefonom. Zvoni,stizu ti sms poruke,obavestenja sa vibera,fb-a... U pocetku mi je bio zanimljiv,posle sam ga sve manje koristio,nosi sam ga kao obican sat,stavim ga u airplan mod i baterija traje po nedelju dana. Cak sam mu flesovao neki novi rom,stvarno sam bio zadovoljan sa ovim kineskim smartwatchom,dok ga nisam razbio,placenim pre skoro dve godine oko 30e.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
To je to. :) Bitno mi je samo da ne moram da vadim telefon stalno, jer imam trip da cu da razbijem shomija tako a bas mi se cuva. :D Mislim da ce ovo da radi posao. Hvala. :)
 
Kazem ti meni je to bilo zanimljivo nekih mesec dana,bas sam ga koristio za sve i svasta al posle sam ga izgustirao i koristio kao obican sat.. Inace zavrsavao je posao kao i ovi skuplji brendirani. Inace sad mu je cena oko 15-20e...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
znaci nisam jedini..pa nemam pojma, malo malo pa izbaci. probao sam sa vadjenjem vracanjem kartice, probao eject, i dalje isto. Jos samo da pokusam kad sledeci put pojavi da zadrzim na toj notifik pa mozda ponudi da se iskljuci..

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Prebacite podatke sa kartice na komp, pa formatirajte karticu u telefonu i onda vratite na karticu podatke.

A pre toga probajte, da zadrzite prst na toj notifikaciji i probajte da je ugasite ako moze.

Sent from my Redmi Note 4X
 
Poslednja izmena:
Ovo ti ima desnu notifikaciju, to je za Redmi Note 4 MTK.

Sent from my Redmi Note 4X
 
znaci nisam jedini..pa nemam pojma, malo malo pa izbaci. probao sam sa vadjenjem vracanjem kartice, probao eject, i dalje isto. Jos samo da pokusam kad sledeci put pojavi da zadrzim na toj notifik pa mozda ponudi da se iskljuci..

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
Drzi dugo notifikaciju, pa idi da se ne pokazuje

Sent from my Mi Max using Tapatalk
 
Da li se isplati naručivanje RN4 4/64 Global sa AE? Mislim, da li je neko poručivao? Razlika je nikakva u ceni, dok carina uzme svoje+pdv, verovatno izađe i više od cene koje se mogu dobiti na kp, plus kp pisana garancija od 6+ meseci..

Mislim da sam sam sebi dao odgovor :D

Sent from my Redmi Note 3 Pro [kenzo] using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li se isplati naručivanje RN4 4/64 Global sa AE? Mislim, da li je neko poručivao? Razlika je nikakva u ceni, dok carina uzme svoje+pdv, verovatno izađe i više od cene koje se mogu dobiti na kp, plus kp pisana garancija od 6+ meseci..

Mislim da sam sam sebi dao odgovor :D

Sent from my Redmi Note 3 Pro [kenzo] using Tapatalk
Bolje uzmi Mi A1 za te pare ili uzmi rn4x 32/3 za ~140e

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Овај Блу електрик није нормалан...бетерија траје 2 дана.
Пуни се екстра брзо, телефон хладан као да је искључен...користим га на параноиду...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Овај Блу електрик није нормалан...бетерија траје 2 дана.
Пуни се екстра брзо, телефон хладан као да је искључен...користим га на параноиду...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Antutu score daj... Koristis kernel auditor i koja su ti podesavanja?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno