Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

I, je l' primetno bolji? :D

Ma imaće vremena lik, AEX najviše update-uje.
 
Razmatram da prodam S Note 4 i uzmem Xiaomi sa SD 625 procesorom, posto sam na Telenoru to znaci da mi treba npr. 32/3 Global verzija da ne bih imao probleme sa signalom (band 20 lte 800 MHz)?
 
uploadfromtaptalk1504624398841.jpeg

uploadfromtaptalk1504624411703.jpeg

Evo jos malo da uzivas :)

Sent from my Redmi Note 4X
 
Ništa lično, ali slike su užasne. Previše ih obrađuješ i ne liče ni na šta...
 
To je tvoje misljenje, postujem... :)

Sent from my Redmi Note 4X
 
Sjajne slike, ekstra su Kidence!
Auuu koliko podesavanja ova danasnja verzija Gcam-a u 4pda Kenzo temi. Dajte ljudi da otkrijemo i da podesimo da nam Mido sto bolje slike pravi. Ima mnogo opcija ova kamera, ali sta podesiti i staviti sve? Ajde ako je neko zaludjen sa fotografisanjem i zna sta radi, neka okaci svoja podesavanja. Evo link za download: (MGCB_7.0H_C2API_Min_v.3.1_AllinOne_Full_Manual_60fps_kenzo)
Sent from my Redmi Note 4X
 
Poslednja izmena:
Ima na temi za mi5s na tom forumu dosta objasnjenja, ko zna ruski nek cita :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ima na temi za mi5s na tom forumu dosta objasnjenja, ko zna ruski nek cita :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Znam da ima, ali ajde ovde u nasoj temi, neka nam neko prenese sa ruskog sta je koja opcija, itd... Takodje, treba cackati onaj ko ima zivce i preneti svoje utiske kod odredjenih opcija, sta je dobro postaviti....Screenshot_2017-09-05-17-26-05-814_com.google.android.GoogleCambsg.pngScreenshot_2017-09-05-17-26-19-315_com.google.android.GoogleCambsg.png

Sent from my Redmi Note 4X
 
Jel moze polovan da se nadje za 100e ?!
 
Koji telefon uzeti od ova 2?

Note 4x 4GB RAM
Note 4x 3GB RAM
 
Poslednja izmena:
Ako se dobro sećam, Note 4x 4GB RAM i 64GB ROM je sa MTK čipsetom. Tako da uzmi Note 4x 3GB 32GB, jer je on sa Snapdragon 625.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ima i 4/64gb sd Original Xiaomi Redmi Note 4X 4GB 64GB Snapdragon 625 Octa Core CPU 4G Mobile Phone Note 4 X 13.0MP 5.5" FHD Fingerprint ID
http://s.aliexpress.com/mYvQzi2I
(from AliExpress Android)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pitanjce:
884b421ddad9daad7b136088812f4973.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Zna li neko kako da promenim ikone na miui8? Skinem npr temu i prihvatim, promeni mi sve ali ikone ostanu stare. A ne mogu ni kad idem direktno na ikonu pa na edit, nema mi nigde ikona iz te teme stoxsam skinuo da je zamenim.
 
Podržavam predlog ☺
Redmijevci (ukljucujuci i mene) su izgleda "malo jaci" fotografi (cast izuzecima, Kidence npr.). [emoji1] [emoji2] [emoji4] [emoji12] [emoji14] edit: ili im je mozda potrebno dosta vremena za raznorazna testiranja, pa ce se neko vec uskoro javiti sa pregrst uslikanih fotografija koje ce porediti, sa ukljucenom ovom ili onom opcijom. [emoji5]

Sent from my Redmi Note 4X
 
Poslednja izmena:
Znaš kako kažu... od go.ana pita ne biva, al možda se ukrasi barem malo [emoji16] . Ja očekujem fine rezultate ako uspeju da dohvate kameru sa Mi A1, samo da ne bude neki zaheb tipa vezano za senzor ili slično. MIUI kamera na custom romu, lepo zvuči. Inače rusi poludeli sa ovom gcam, ne mogu više da ih pratim [emoji16] .
 
Poslednja izmena:
Ja sa poslednjih par verzija GCam imam problem i na LOS, AEX, RR.. jednostavno, samo odradi autofokus i dugme za slikanje je sivo i ne mogu da uslikam. Neće ni preko Vol - button-a..
Trenutno koristim port OnePlus 5 kamere, radi slow motion, timelapse, hdr..
 
Poslednja izmena:
Ima ih jos na aliju sa tim plavim 4/64, i kod njih pise da je sd . Sada nisam ih pitao redom jesu li ili nisu pogresili u vezi mtk /sd

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno