Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

A osećam da će njih da izbace za 30ak dana :)
Xiaomi..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Moja procena kada izadje MIUI 9, eto nama i RN5.A to je kraj april-a verovatno...

Redmi 4 prime
 
Ja uzeo neki brzi punjač kineski naravno 2.4v neki Ldnio, puni se Xiaomi Note 4 ko lud sada možda 30min ceo da se napuni treba. Nisam tačno merio ali je nenormalno brzo. Čak i stari BB passport se mnogo brže puni sa ovim punjačem.
 
Pa red je da izbace i Mi i Redmi seriju ;)
Jer nemaju svi para za Mi 6 ;)

Redmi 4 prime
 
Po meni, jedina dobra stvar koju su ubacili je to sto postoji verzija sa 4GB rama jer je MIUI zderac rama. Sve drugo je manje-vise isto. Bukvalno su prepakovali redmi 4 prime u 5.5 inca.
Jel mi se cini ili su stavili slabiji procesor nego sto je u note 3? :wall:
 
Poslednja izmena:
Slabiji, ali noviji i manji potrosac.

Trebalo bi sa njim 10+h lagano da izvlaci na 48H usage...
 
Crni izgleda brutalno [emoji7]

[youtube]57PIAuAUV1M[/youtube]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Meni se ne svidja kako je uradjena lajsna na crnom modelu...
Ledja su lepa, ali nekako nema smek kao sto ima silver ili gold sa tom lajsnom,previse monotono izgleda.Progutala ga ta crna boja...
 
[youtube]UEDcFLph7OI[/youtube]

Baterija brutalna :) kaže i kamera je bolja nego na rn3.. opet su ugasili qc3.0

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Kide u pravu si sto se tice lajsne na crnom,beli izgleda mnogo lepse
 
Ne znam zasto su stavili 625 u RN4, nije mi bas najjasnije, logika je neka valjda 652 ili bar 650 kao u RN3.
Ovako iako sam alergican na Mediatek, Redmi Pro je dosta bolji izbor, a nije mnogo skuplji, ako je uopste i skuplji.
 
Hmm, meni je najzanimljivije što kaže da je Nougat u beti. Nisam dosad vidio da je neki Redmi zvanično u planu za sedmicu.
 
Suvise je rano za novu verziju androida. Jos uvek nisu skroz sredili MIUI 8 za 6.0. Za note4 su bili izbacili v8.1.2.0, pa je povukli. Sad pre nedelju dana, cini mi se, izbacili su v8.1.4.0 pa su i nju povukli sa oficijalne stranice. Nesto stalno cackaju.
I ako mi se mnogo svidja MIUI, nije mi jasno zasto toliko forsiraju svoj rom? Zasto ne stave stock android (ili kako se to vec zove)?
 
Pa zato što sa stock nemaju zaradu. Ovako kroz svoje servise i reklame drmaju keš u Kini

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Otkljucao sam bootloader i zelim da instaliram official stable preko updatera, dali ce mi se onda sve izbrisati ako to uradim?
Dali ima nacina da mi sve ostane a da instaliram novi rom?
 
Crni RN4 opasno dobro izgleda. Danas sam se igrao sa jednim celi dan.
 
Crni brutalan.. Zar je izasao full crni sa x20 ?

Edit:
Zasto postoje 2 iste teme za ovaj mob na ovom forumu.. ?
 
Poslednja izmena:
Crni crni ili sivo crni ? :) pod crno crni mislim na model koji je crn kao crni htc10
 
Au.. Brutalno izgleda :)
Nisam ni znao da je izasao full crni sa x20
 
Pozdrav ljudi,

Imam Redmi Note 4 2GB/16GB (8.04 official global) od pre neki dan i primetio sam da mu je maksimalni download speed sa Play Stora (i OTA update) nekih 300KB/s. Ponekad skida i brze, ali mislim da zavisi od velicine fajla. Cackao sam po netu oko toga i vidim da je to problem sa mnogim Xiaomi telefonima.
Jel imao neko iskustva sa ovim? I jel mozemo da ocekujemo fix u official update-u po vasem misljenju?

Inace, telefon je odlicno izradjen, MIUI nije sjajan ali radi posao, X20 jeste slabiji od SD ali sljaka sasvim lepo, cak se i baterija napuni za solidno vreme. Sve u svemu super masina - jedino me nervira taj bug sa download-om.
 
Onda po mojoj logici treba da ide na OFF :) Videcemo kako se ponasa.

Sad se dodatno inforimisao, mnogo je bolji multitasking sa iskljucenom MIUI optimizacijom.
 
Poslednja izmena:
OK, vredi probati. Jel se jos nekom desava problem sa brzinom downloada o kojem sam pisao gore ili je to samo do mene? Nekad mi skida sve normalno, ali nekad samo na 300kbps.
 
Poznat problem, na xda postoji fix, ali nisam siguran(ne sećam se) da li može bez root-a...
 
Nazad
Vrh Dno