Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Baterija na LOS 15.1 sa Ziletovim kernelom:

f8df09bde95490ce459af642aa56a7f6.jpg
f1b554709f9f7f328e8abefb0ce4c21c.jpg

Sa stock LOS kernelom sam u proseku izvlacio oko 9h sot. Ovo je kao sto se vidi dosta bolje, a primetan je i skok performansi, manje je vreme otvaranja aplikacija, skoro pa bez ikakvog delay-a. Svaka cast Zile!

Sent from my sub-etha-sens-o-matic
 
Battery, adaptive brigtness sa slajderom negde na 80%.

Sent from my sub-etha-sens-o-matic
 
Sta koristite za bekap roma kada hocete da isprobate drugi?Meni twrp uredno bekapuje ali kada dodje vrijeme da vratim stari bude bootloop?
 
Ja koristim TWRP, nisam imao bootloop problema do sada.
Jednom mi se desilo da nije hteo da odradi restore firmware(greskom sam prilikom backup-a selektovao i tu particiju), pa kad se butovao telefon nije nista htelo da radi, WiFi, SIM, BT...Posle sam samo flesovao firmware zip i proradilo sve normalno.

Je l' ti izbacuje neki error nakon sto odradis backup? Koji TWRP imas?

Sent from my sub-etha-sens-o-matic
 
Izgleda da je do mene nisam cekiro system prilikom bekapovanja vec samo data i boot.Sta treba sve ovde cekirati da uspjesno beakpuje i vrati rom?
System
Vendor
Data
Cache
Recovery
Boot
Persist
 
Izgleda da je do mene nisam cekiro system prilikom bekapovanja vec samo data i boot.Sta treba sve ovde cekirati da uspjesno beakpuje i vrati rom?
System
Vendor
Data
Cache
Recovery
Boot
Persist

System,data i boot ako se ne varam.
 
Jel se zna kad se ocekuje global miui 10?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Ako misliš na global stable, posle 12.oktobra, čini mi se da sam negde pročitao na miui forumu.
 
Tako nešto, kad prodju praznici.
 
Koja je verzija GCam na Mido, podešavanja?

Probaj nakon vraćanja backupa da odradiš wipe system particije i instaliraš ROM, a nakon toga Magisk i drugi kernel ako koristiš.
 
GoogleCamera-Pixel2Mod-Arnova8G2-V8.2_Fix_R5Plus.apk

Mislim da ova verzija daje maksimum sto se kvaliteta tice

Podesavanja default
 
Pozdrav ekipi ! Od juče ili prekjuče se ženin note 4x greje i isprazni bateriju za čas posla, pored toga u meniju uvek vraća na "top" , neće da ostane gde ga pomerim , toliko sam orimetio za sad. Sad ga punim pa ću pogledati šta mu je . Neka ideja ili još bolje rešenje ?
 
Franco poslednji + Čist AOSP 9.0 - Najbolje iskustvo do sada u smislu fluidnosti.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Franco poslednji + Čist AOSP 9.0 - Najbolje iskustvo do sada u smislu fluidnosti.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Da sve je fluidno na Pie osim budjenja telefona na power dugme za koje vecinom treba i do 2 sekunde,dok na miui-u to ide brzinom munje..Ne znam sta je tu u pitanju da li je do kernela ili roma zasto to ne naprave.
 
Nazad
Vrh Dno