Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Puca li nekom Play store posle oficijelnog Nougata? Kod mene svaki put. Ima li leka?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne radi bas sjajno, ali ne puca meni. Vrati ga na fabricka, ako ti nije tesko :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nasao sam na KP model Note 4 global 4/64gb pa bih da pitam dali ima neko ovde taj model i dali ima neke razlike u odnosu na onaj sa 3/32gb osim memorije naravno..?
Nisam do sada video taj model sa 4gb a hteo bih da ga uzmem u zameni..
 
Pa razlika je u tome sto ima 4gb rama i 64gb interne :) da li se isplati? Pa zavisi kolika je razlika u ceni...

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
210e je cena, ali bi isla zamena za drgi tel pa mi nije toliko bitno to koliko mi je vaznije sama razlika u radu u odnosu na model 3/32gb..
 
Nije teško, samo treba malo vremena.
Prvo otključajte bootloader,odradite flash custom umesto system recovery-a, custom ROM-ovi već dolaze kao pre-rooted, samo je na vama da se odlučite koji ćete custom ROM + firmware i kernel. Na kraju odradite sistemsku enkripciju i backup i to je to.
 
Poslednja izmena:
Ako ti nije bitna cene, onda uzmi sa 4gb rama, kad-tad ces videti razliku

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Ma kakvih 210e za ovaj telefon, zar je on toliko bolji od 3gb/16gb da vredi 80e doplate?
Sacekaj mi5x, bolja izrada, lepsi, mnogo bolja kamera...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nije teško, samo treba malo vremena.
Prvo otključajte bootloader,odradite flash custom umesto system recovery-a, custom ROM-ovi već dolaze kao pre-rooted, samo je na vama da se odlučite koji ćete custom ROM + firmware i kernel. Na kraju odradite sistemsku enkripciju i backup i to je to.
Razumeo sam te kao kineskog drzavljanina. [emoji3]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ma kakvih 210e za ovaj telefon, zar je on toliko bolji od 3gb/16gb da vredi 80e doplate?
Sacekaj mi5x, bolja izrada, lepsi, mnogo bolja kamera...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ovo je sada vec poredjenje Redmi Note 4x 3/16 i Redmi Note 4 4/64 global version...

Sve to zavisi od potreba, mogucnosti itd.

Nekome i sama podrska za Lte800 zlata vredi.

Mislim da je najbolje da se razmotri u ovom slucaju prednost redmi note 4 4/64 u odnosu na redmi note 4 3/32, naravno oba da su global version...

A da su isti, sigurno ne bi postojala oba modela :)



Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Niko nije rekao da su isti, ali platiti 60-70 posto vise za mali dobitak...
Za godinu dana ce vredeti 10e vise na oglasima od ovog najjeftinijeg (isto god dana star). Te price "kad tad zatreba"... Do tad izadju jos dva modela iznad,a tvoj izgubio 50 posto vrednosti i vredi sicu vise nego onaj najosnovniji.
Preko 200e se vec zalazi u visu klasu.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako je nekom baterija bitna, a verujem da je vecini koji imaju ovaj telefon, onda se prelazak na mi5x apsolutno ne isplati...

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Baterija mi je poprilicno vazna posto sadasnji LG G3 punim 3 puta dnevno.. :D
Dobio sam P10 lite uz obnovu ugovora, jeste da je lep, ali ga jos nisam ni upalio posto mi neodgovara zbog velicine displeja pa bih njega menjao za Note 4 a slucajno sam nasao ovaj sa 4/64gb..
 
Prodaj taj, kupi rn4 global 3/32 i stavi u dzep 50-70e

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Opasno radi AEX, mrtva trka on i aospa... btw, stigla mi microsd 32gb samsung sa GB, formatiro' mi sam ko vfat :)
samsung4.jpg

samsung3.jpg
 
Mrtva trka. AEX mnogo dobro radi, bas je smooth sa ovim 3.18.66 kernelom.

Ima manji system usage, ne prelazi 1.2GB, dok na LOS-u zna da bude i vise.

Podesio sam one handed mode na back dugme - long press action, korisna stvar.

Kao i partial screenshot QS tile :)

Screenshot_20170821-213438.png
Screenshot_20170821-213458.png
 
Zar je može da radi bolje od prethodnog builda [emoji15] ??? [emoji4]
Odradili su ga stvarno vrhunski [emoji41]
 
Danas mi je stigla poruka na messengeru, i ja da udjem da procitam i restartuje mi se tel na rr

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
@lowlight Da li si flesovao nougat firmware?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
RR fp response je bedak. Odradih sinoć flash ex kernela + uret@exkm, ma sve radi kao sat ,ali fp nikako da proradi bar kao što je radio,.
 
Zna li neko kako da na MiUI 8 promenim ikone za aplikacije, da stavim neke koje ja hocu? Skinuo sam neku app iconic i tu kao napravim ikonu kakvu hocu ali nemam pojma kako dan je promenim. Meni se cini da sam to nesto tako mogao pre sto godina na jely bean, sad nemam blage veze kako da to uradim.
 
Na def.MIUI launcher-u mogu samo teme da se menjaju(i ikonice iz tema u paketu), ne mogu custom ikonice, kao ni svaka ikonica posebno da se promeni.Da bi to odradio treba ti neki drugi laucher, tipa Nove ili ako si znas i imas root, pa iz Root explorera da zamenis ikonice koje zelis.

Sent from my Redmi Note 4X
 
Nazad
Vrh Dno