Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Ne znam jesam li dobro postavila link. Piše da je zaključan. Ne znam zašto sam mislila da nije.
 
Nisam na MIUI duže vreme, al koliko znam, gcam i dalje ne radi na MIUI 10, verziji koja je kod tebe. Ono što ti preostaje jeste vraćanje na MIUI 9. Taj proces briše sve podatke sa telefona, a iz istog onog razloga (ne koristim MIUI) najbolje bi bilo da ti najelegantniji način za to ukratko objasni neko drugi. Takođe, mišljenja sam da nema potrebe da ikome plaćaš, nije ništa komplikovano
 
Pih, zaboravila sam na taj detalj. A pročitala sam na temi ranije. Razmisliću šta mi je činiti. Možda da i ja pređem na čist android. Sve mi je to mnogo komplikovano jer nemam baš vremena da se time bavim, a i ne razumem se. Imam bebu i dečaka koji još nema dve godine. Vremena bez. :) Zato sam i mislila da platim. Svakako mi je jeftinije nego da kupujem drugi telefon. Ovde mi sve sem kamere odgovara. Hvala vam puno na savetima. Divni ste.
 
Tu smo da pomognemo. Gotovo sve oko modifikovanja telefona što znam, čuo sam i naučio na ovom forumu :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
update: AOSiP - kasne notifikacije nenormalno i skoro svuda. bas je nepodnosljivo. da li menjanje kernela moze da resi problem ili da se vracam na neki drugi rom? koji bi preporucili?
 
RR + Underground kernel. Ja ne menjam već 2 meseca, baš retko kasne notifikacije.
 
Primjetio sam da mi tel najvise laguje secka kad ga uzmem nakon duzeg vremena tj iz deep sleep.Moze li se neki log tad napraviti da se vidi sta je?
 
update: AOSiP - kasne notifikacije nenormalno i skoro svuda. bas je nepodnosljivo. da li menjanje kernela moze da resi problem ili da se vracam na neki drugi rom? koji bi preporucili?
Jedino na Nugatu rade notifikacije vrhunski. Kernel ne utiče na iste. Na RR rade korektno, ali zna da zabode te da ne pusti zvuk ili ne aktivira LED (apps izbačene iz batt management). To se pretežno javlja kad ode u deep. Uzgred, uvek su mi bolje radili LOS based romovi.
 
Meni greenify oko 20,30mb trosi, al zato wechat 150mb i messenger 250mb standardno :d
 
Jedino na Nugatu rade notifikacije vrhunski. Kernel ne utiče na iste. Na RR rade korektno, ali zna da zabode te da ne pusti zvuk ili ne aktivira LED (apps izbačene iz batt management). To se pretežno javlja kad ode u deep. Uzgred, uvek su mi bolje radili LOS based romovi.

koliko cesto se to desava? pitam zato sto je i AEX isto radio tako kako opisujes. i jel RR ima snimanje poziva i menjanje led boja za apps? :)
 
RR ima i jedno i drugo. LOS based je rom.
 
koliko cesto se to desava? pitam zato sto je i AEX isto radio tako kako opisujes.

Evo već dva+ dana notifikacije rade odlično - mislim na Viber i Whatsapp. Telegram nikad nije zekio, niti je moranje da se odradi doze nad njim.

Da li se pojavila neka dobra GCam, nisam pratio neko vreme?
 
isto. sa telegramom nikad problem. za gcam nemam pojma, i dalje sam na onoj v16erl

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Meni na poslednjem aex + franco kasne notifikacije nenormalno... Mora da menjam nesto
 
Like pa skidam ☺.

Znači li to da dark mode nije više kao crn, no gray kao na LOS?

Inače, ove RR linkove skidam Operom. Neće da ih svari Via Browser, neće ni ADM Pro.
 
Poslednja izmena:
Grad prijatelji
fa4075373cb638f3b290498919259640.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Od bootleggers -a sam imao osecaj kao kad ti neko prodje sakom kroz kosu..a nije ti prosao kroz kosu [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno