Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Na MIUI 10 official nougat, gcam ne radi. Sumnjam da su na custom MIUI to rešili.
 
Na miuipro 9, android 7, radi gcam. Ja zadovoljan :)
Fluidan i brz a baterija perverzija.
 
Nikad pita neće biti kao lešnik. Kraj.
 
Pozdrav drugari..jedno off topic pitanje..zna li ko gde moze da se strimuje UFC za dz?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
@Zile995, jedno pitanje. Mozda je do recovery (orange fox 10.0). Official lineage 15.1 (oreo). Nakon instaliranja zadnjeg underground kernela - prestale da rade sim karte. Ima li pomoci?
upd. Nakon restarta proradilo sve
 
Poslednja izmena:
Da, hoće to nekada da se desi prilikom promene kernela. Ne znam do čega je tačno, ali restart rešava problem.
 
Puca ova kamera na AOSiP-u. Uskoro menjam ROM, možda bude bolje stanje.
 
Pređi na MIUI Pie :) Ili na novi LOS16 build od Andersona.
 
Gde pratite šta izlazi za mido? Ja sam sada na MiUiPro 9.6.27 Tiffany, savršeno radi i ima opcije / podešavanja koje mi savršeno odgovaraju.
Ima li razlike u opcijama između MiUiPro i xiaomi.eu portove?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Koji displej preporucujete sa alija, puce mi staklo pa bih da razmotrim zamenu istog. Ako je neko kupovao skoro, neka napise iskustva ako nije problem. :)
 
Pozdrav..taj eskobarov miui..flashuje se?..ili je backup.. Vratio se na Mido [emoji16]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Uskoro PE Android 10 za mido.

FP i BT Call ne rade.

IMG_20190915_120754_459.jpg IMG_20190915_120844_729.jpg IMG_20190915_120831_803.jpg
 
Extra [emoji41]

Evo neke verzije 6.3.017 Gcam sa redovnim ažuriranjem (na Telegramu): @googlecamera_mod_cloud
 
koji vam je sad najbolji pie rom? neki gde vam ne kasne notifikacije. moraću sve ispočetka opet. update RR mi je napravio havariju sa mobile data tj. upada mi u loop-restart systemui čim pokušam da uključim mobile data.
 
Teško vreme za Pie romove na Mido :)

Prešao sa AOSiP-a na LOS16 by Anderson i nisam nešto oduševljen. Sporije startovanje app i lošiji rad sa RAM-om. Lik je još i malo čačnuo ROM, te ograničio veličinu virt mem na 512Mb. Žile odradio novu skriptu za njegov UG te je sad sve OK. Što se tiče notifikacija, i ovde je sve identično kao na AOSiP - nekada i ne javi da su stigle, nekada samo LED bez zvuka... E da, aplikacije instalirane od nule, nije vraćen bekap.

Probao sam i DU, ali samo na par minuta - ROM dolazi gotovo bez aplikacija, samo Files i Adv Settings. Čistunac skroz. Možda bude OK na duži period. Probaću ga uskoro. Ako imaš vremena probaj ga.

Ostaće Pie na ovom nivou, polako se svi okreću na 10. Biće uskoro ROM-ova, pa da vidimo da li je ovo kraj četvorke :)
 
pih. isprobaću onda escobara, pa ako ne valja idem ponovo na clean flash rr ove ili pretposlednje verzije pošto sam dosad bio zadovoljan:)

jedno pitanje za escobar miui pie, može li preko twrp-a ili mora orangefox?
 
pih. isprobaću onda escobara, pa ako ne valja idem ponovo na clean flash rr ove ili pretposlednje verzije pošto sam dosad bio zadovoljan:)

jedno pitanje za escobar miui pie, može li preko twrp-a ili mora orangefox?
Meni skroz ok radi nova verzija rr

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nešto ti se verovatno poremetilo posle dirty flash-ovanja.
 
ništa onda, idem na clean nakon što isprobam escobara. izvinjavam se na spamovanju teme:)
 
Isprobaću i ja tog Escobara, da vidim kako sada radi MIUI port :)
 
Nazad
Vrh Dno