Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Mido je ponosno otisao u penziju...najbolji fon koji sam koristio do sada..Rip

Sent from my motorola one using Tapatalk
 
Moto One....ne verujem
4d47106eaa677bf0600bef4fbdf3dc64.jpg


Sent from my motorola one using Tapatalk
 
Ja sam konačno se nakanio da probam neki Pie ROM (testirao sam samo AOSIP) i posle 15-ak dana batalio i vratio se nazad (restore nandroid backup) na LineageOS 15.1 i ne mrdam.

Same izmene interfejsa mi se od starta ne dopadaju... još kako užasno ret*ardirano radi adaptive & non-adaptive brigtness je bio prvi ozbiljniji motiv za vraćanje na Oreo.
Kad se na sve to dodaju random reboots po pravilu u najgorim momentima (tipa krenem da plati parking preko SMS) i totalni raspad sistema sa notifikacijama koje nekad malo kasne nekad malo više... pa malo stignu bez ikakvog zvučnog obaveštenja.
Z**mjau**mjau**mjau**mjau*, ništa od esencijalne važnosti za mene lično ne donosi 9.0.
 
sve si u pravu. to osvetljenje užasno loše radi, ali nikad nisam imao random restart. pie držim zbog gcam v6 i to je sve

probam sad rr+žiletov beta 5 pa da vidimo. za sad sve super, jedino da notifikacije ne krenu da brljaju:) mada koliko sam primetio svi ovi pie romovi rade identično. baš mi je svejedno koji ću. samo neka radi kako treba

i da se ispravim. ipak nema miui bolji signal, ja sam istripov'o. isto je svuda

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Po meni, sem tog osvetljenja koje sad drugačije radi u odnosu na Nugat i Oreo, Pie mi je korak napred u odnosu na pomenute sisteme. Sve je na jako visolom nivou, od trajanja baterije, prijema signala, kvaliteta zvuka (razgovor, multimedia), boljeg keširanja i rada sa memorijom, pa do stabilmosti sistema. Notifikacije kasne i na Oreo. Jedino rade vrhunski na Nugatu. Tome izgleda nema leka. Za sada na RR Pie rade dobro. Pie mi radi fluidnije no Oreo. Moguće da sa novim Žiletovim kernelom Oreo bude preporođen, ali nešto mi se ne mili da idem korak nazad da bih se zasigurno opet vratio na Pie.
 
Poslednja izmena:
I meni mido ide u penziju ovih dana,prelazim na mi8 igrom slucaja za dzaba.Mido ce na oglase kontam ga prodati sa posljednjim aosip+ug beta 5 jer mi ta kombinacija najbolje radi.Nista se ne razlikuje ni rr,kao sto rece iznad skoro svi pie romovi rade isto.
 
Samo da kazem da nisam uspio prodati midu ni za 120km :) tj 60e.Kad vidim na kakva se sve sr..... ljudi pretplacuju za velike pare,posebno na ugovore(j1,j2 itd) boze sacuvaj.Na kraju sam ga poklonio starom,s obzirom da je pie a na njemu i da odlicno radi,mislim da ce ga sluziti jos dugo dugo.
 
Narode, treba mi hitno info jer putujem u četvrtak.
Gde mogu u Beogradu da zamenim displej?
Otišlo je samo staklo, kakva me cena očekuje?
Može i na pm ime servisa itd, nemam vremena da naručujem sa alija...
Prilično je hitno tako da baš cenim svaku pomoć!
 
Ipak odustao od motorole..zamenio je za RN 5..mnogo bolji fon

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ha..ja imao srece..moj matori dobio rn5 za novaka...sad ima motorolu one..boli ga....[emoji16]
Sad moram da cekam bootloader 7 dana...*mjau**mjau**mjau*

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja presao na poco f1, nasao polovan na oglasima 180e, sve full, i garanciju do 3.2021. Odlican telefon
 
Ljudi, koji je trenutno najbolji miui 10 port za mido i da li kasne notifikacije?
 
Ja se razocarah u mi a3 zbog 720p displej, pa sam odlucio da ne menjam mido jos malo [emoji3]
 
Da, a i ulazi u cenovni rang gde je izbor nimalo lak. Probao sam danas Carbon. Jako brz i čist ROM, može se uporediti sa LOS, čak je možda i čistiji (manje opcija). Notifikacije radile za to kratko vreme, nekih sat i po vremena. Nedostaju mi neke stvari koje ima AOSiP.
 
meni RR vec danima radi odlicno sto se tice notifikacija. stock kernel. btw, ne znam ima li ikakve veze ali sam provalio da sa custom romovima uglavnom nemam problem sa notifikacijama kada odaberem fresh start u setapu bez povlacenja bekapa
 
meni RR vec danima radi odlicno sto se tice notifikacija. stock kernel. btw, ne znam ima li ikakve veze ali sam provalio da sa custom romovima uglavnom nemam problem sa notifikacijama kada odaberem fresh start u setapu bez povlacenja bekapa
Vidiš, to nisam probao. Vratim backup putem TB-a i ukoliko app ne radi valjano probam čistu instalaciju, koja ni tada ne radi potpuno kako treba. Verovatno negde zapiše postojanje prethodne instalacije. Probaću sve čisto sledećeg puta, kad izađe novi build AOSiP-a.
Nego, radi li vam DTTW nakon dužeg boravka fona u džepu?
 
Nazad
Vrh Dno