Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Ja sam bratu flešovao RR Pie. Nijednom se nije požalio.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
...jedno pitanje za escobar miui pie, može li preko twrp-a ili mora orangefox?

Može bilo koji.

I Escobar port je počeo da štuca posle nedelju dana. Vratih se na miui pro 9 nugat koji je neprej**iv. Pite su ok ali isto posle nedelju-dve počnu da brljave.
 
Moze link za taj miuipro? Hocu klincu da ubacim neki rom..i da zaboravim vise da cackam mido

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Evo ga čist LOS16 - https://t.me/rn4official/1932483

Vredi probati. Gore pomenuti od Andreson-a nije potpuno nedirnut :)
Ovo radi vrhunski. Skroz stock. Može i stock kernel, može i UG, po volji. Tu je posebno podešavanje glasnoće zvona i poruka, kao i vreme između učestalih zvučnih notifikacija. Screenshot i dalje samo na power dugme, ali preporuka je app com.github.ipcjs.screenshottile.8.apk koja dodaje tile za tu namenu. Notifikacije za sada rade. Preporuka.

ec3da8e7749290bb6c11f1244812c27f.jpg
a6e59ff5dad3e1ffa707c420583bb69c.jpg
1a2ed39d56372588b2016e4dcbc53405.jpg
 
@r!sc!
Je l' to verzija od LilBlinx-a, pošto mi ne otvara telegram link koji si okačio par postova iznad?

Želeo bih da promenim malo, AOSiP mi je super, ali burn-in stalno prisutan, ma koje parametre menjao [emoji2]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
vratio sam ipak rr, sve clean. radi kako treba i mislim da više ništa neću menjati. dirty flash definitivno nikad više:D
 
Koliko lepo radi ovaj LOS16, odlučih da obradujem svoj RN4 sa dve maskice [emoji16]
 
Hahahahah

Sinoć sam ga i ja instalirao, milina jedna [emoji16]
 
Advanced ili clean? Možda se i ja rešim da ga probam.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Samo clean, dovoljan je.
 
Ovog trenutka da mi nekaj zavisi od promene fona, jedinu opciju vidim u Mi A3 [emoji57]
 
Jesi li imao prilike uživo da ga vidiš, kakav je taj 720p panel?
Razmišljao sam da dam ocu RN4 i da uzmem Mi A3 ili RN7 6/64.
 
Nisam, ali iz svega što se dešava sa strane Xiomi-a, jedino mi se taj model nekako zasvideo na slepo. Jedini prob može biti slabija zainteresovanost zajednice za taj model. RN4 je tu vladar van senke ,)
 
Pre bih išao na RN7 ili još bolje Mi9T pro :)

Iznenađen sam kako radi LOS16.0 od LilBlinX-a na RN4.
 
Standardno kod mene, nekih 8+ sati na dva dana. UG kernel, balanced.
 
Baterija dobro drži, jeste stabilan i fluidan ali ovo kašnjenje obaveštenja ne mogu da svarim nikako. Prvi dan sve normalno a onda dobijem zvuk poruke tek kad otključam telefon. Wtf ???
 
Poslednja izmena:
Ja sam oduševljen sa kombimacijom los16 i Žiletovim kernelom. Jedino ne znam koja kamera ne puca? Nikako da nađem

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Koristim ovu v5.2 of Bulkina: MGC_5.2.025_BSGBase_N4X_v1t

Meni ne puca.
 
Je l' vama koji ste na LOS 16.0 povremeno nestaju mobilni podaci? Meni se gubi mobilni internet po 5-6 puta u sat vremena, postaje vec iritantno. Inace rom radi super sa UG kernelom, bas je fluidan.
 
Nazad
Vrh Dno