Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Nije čist LOS. Ima još par dodataka i modifakcija framework-a.
 
Evo i UriKill sa istim fix-om ali iskljičenom rotacijom (ne brinite se, možete i u landscape modu da slikate). Možda je stabilnija.

MGC_5.1.018_Urikill_vXXII_fu_norotation-clon.apk



Ne planiram, nisam trenutno zainteresovan za apgrejd. Dobro služi ovaj RN4 i neke druge stvari su mi bitnije.
@Zile da potvrdim ova verzija sa miui 9.5.9.0 i omnivision pri dnevnim uslovima ne puca, jedva docekah verziju ovu, hvala sto si podjelio.. nego jel trebam cackat sta postavke?
 
Poslednja izmena:
Za 30min snimanja gcam mi skine 4gb, a sa fabrickom app 3gb. Jel to puno ili standardno?
Treba da snimim vise klipova od 1h pa mozda ima neka caka da mi manje zauzima, a da bude ok kvalitet.
 
Poslednja izmena:
Za 30min snimanja gcam mi skine 4gb, a sa fabrickom app 3gb. Jel to puno ili standardno?
Treba da snimim vise klipova od 1h pa mozda ima neka caka da mi manje zauzima, a da bude ok kvalitet.
Jel' koristis 1080p 30fps (60fps?) ili 4k 30fps ili nesto drugo?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nisam nista dirao. Mislim da je 1080p 60fps.
Hoce biti dosta losiji kvalitet ako smanjim na 30fps?
 
Pa ne bi trebalo dosta losiji snimak da bude, ali svakako je 60fps bolje od 30fps zbog glatkoce iliti smooth-a, to se pogotovo vidi u slow motion-u. Nisam neki strucnjak za video, ali evo recimo jednog od primera, a imas ih jos dosta na yt..
https://youtu.be/Es_QgmiBBMM https://youtu.be/ChsT-y7Yvkk
b60d21c4afb1cd9b8ba908fe1e26028c.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li postoji neka sms aplikacija sa navijanjem poruka? To sam ranije imao na nekom telefonu npr lg...da iskucam poruku i da se to posalje npr u 6 ujutru?
 
Jel probao neko ovaj offical los kako radi,da li je brzi od omni roma?
 
Ja nisam koristio 8.1 od februara i sinoc instalirao los 15.1 posle 14.1. I moram da priznam da je sada bas smooth za razliku od tih ranijih buildova. Ono sto me i dalje nervira je spor fp senzor. Na stock kernelu sam. Ono sto sam primetio za sada je da mi ne puca gcam, ako to moze da bude merodovno za nekih 14h.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
^tacno, na los 15.1 nema pucanja gcam, evo ja koristim 15ak dana

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
A histerisanje signala , kao na svakom drugom Oreo ROM-u ili su sredili ? :d
 
Juri Redmi Note 4 Global sa 4/64. Pošto 4/64 varijanta Redmi Note 4x ima MediaTek procesor a ne Snapdragon. Global verzija ima Snapdragon.
 
To je sigurno redmi note 4 global

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Hvala, evo ovako piše Note 4X 64/4gb Snapdragon 625 Plave boje Globalni ROM----- 165eu A K C I J A
 
Jos 15e i imas mi a1 4/64.

Na note 4 sam svakako promenio rom pa sam racunao da je sa gcom i boljom baterijom bolja opcija. Prodam mi a1 a zadrzim note 4. Shvatim da ionako svako vece punim tel pa bi mi i mi a1 zadovoljio potrebe a ipak ima dosta bolju kameru.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nešto mi oslabila baterija. Primecujem od ovog 9.5.9.0 da mi dosta više troši Android. 4-4.5h SOT plafon. Ima li leka?
713b24b2b99677d63f565176901de34e.jpg
 
Sta sam pogresio? Ova prica sa menjanjem romova je u jednu ruku i zavisnost :D Ne da djavo mira nego moram da cackam da vidim kako je :D
Elem instalirao sam 15.1...znaci prvo update twrp 3.2.1. mido vendor v4... kroz twrp..flash .img koji sam nasao na xda da treba, zatim format data pa na cisto sve ubacio rom, gapps, magisk (takodje odande sve skinuto kako kazu) odanda reboot sys, zatim posle prvog paljenja opet usao u twrp i flash kernel franco r6 .. i dobijem poruku po paljenju " A vendor image mismatch has been detected. Typically this means your vendor image is out of date. Please ensure your vendor image matchesNRD90M."

Sta treba da menjam? i sta ovo znaci..
Kad vec pisem, @iH8Sn0w hvala na pomoci za sms aplikaciju, radi posao :) reko da ne spamujem samo sa Hvala :D
 
^To mozes da ignorises, nisi nista "pogresio"

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Dobroo :D taman sam se uplasio da cu morati sve ponovo, a pritom taman sam pomislio kako sam ukapirao redosled :D hvala na brzom odg!
 
@zigic

Isto i kod mene, mada se sa 9.5.9.0 jos i popravila, sa prethodnim je bila katastrofa.
 
Najbolji sot je bio 8.2.10. sve posle toga je islo slabije i slabije...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno