Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Hvala @r! sc!
Ovo je za pretpostavljam za. SD verziju. Kad ovog prvog u naslovu stoji white frame, a meni treba crni dok kod drugog nema da se izabere boja. Jel lose vidim?
 
Mogu samo da preporučim LOS17.1 od zeelog-a i PA od RahifM.

Fluidni ROM-ovi, sa dobrim battery life-om

4.9 kernel je sada bolje preskočiti. Ima problem sa deep sleep-om.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Takođe preporuka za Paranoid... Lagan i brz ROM, sa odličnom baterijom. Svakako, preporuka UG kernel, koji je sasvim moguće doživeo svoj EOL [emoji17]...
 
Da li ima možda neko od članova podešavanja za SerJo87 kameru, verzija 1.6RC2_test4d_fixed? Bilo je postavljano ovde svojevremeno, ali davno, a jedino mi ta aplikacija radi k'o svet, da ne puca na svakoj trećoj fotki, a da je kvalitet slike bio solidan.
 
Ako si na A10 probaj HyperCam-RaizenA-10_CFV. Radi odlično, ne puca, night sight takođe odličan... Ima i definisanih podešavanja, pa kako ti se svidi. Mislim da ima verzije i za A9.

RN4 Photography
This group is for you to share your photos taken by RN4
No promotions for YouTube channels and shit please
No NSFW tho. English is the only language allowed
Enjoy!
Main group:-
@rn4official
https://t.me/rn4photography
 
Poslednja izmena:
Uzeh Note 4 MTK, bio je jeftin i sve radi super, ali baterija je loša. Da li je neko menjao bateriju ili može da se sredi koliko - toliko flešovanjem nekog drugog softvera? Snapdragon verzija ima odličnu bateriju.
 
Pa jesam. :) Telefon je star sigurno 2-3 godine, ali u isto vreme i Snaprdragon koji ima toliki staž daje dosta bolje rezultate. Valjda se isplati zamena baterije..
 
Pa jesam. :) Telefon je star sigurno 2-3 godine, ali u isto vreme i Snaprdragon koji ima toliki staž daje dosta bolje rezultate. Valjda se isplati zamena baterije..
Ne isplati se da menjas bateriju uopste. U startu je na mtk procesoru 3 puta krace trajala baterija to se zna od pocetka.

Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk
 
E onda mu ništa ne vredi, bolje da ga prodam.
 
Mogu samo da preporučim LOS17.1 od zeelog-a i PA od RahifM.

Fluidni ROM-ovi, sa dobrim battery life-om

4.9 kernel je sada bolje preskočiti. Ima problem sa deep sleep-om.

Flesn'o Los 17.1 zeelog, malo za test.

Manje-vise sve ok sem kad se postavi security sa swipe, pali se telefon sam od sebe.

Ovo ostalo radi, GPS se mozda malo sporije kaci, Trebuchet nema vise izbor strane za home nego skace na prvu stranu, to mu je home, aj' to i nije tako bitno Nova i sve se podesi.

Do sada sam bio na 14.1 nisam mnogo prckao, mrzi me to, za bateriju jos nemam neki pokazatelj, kad budem malo duze koristio ... ako budem.
 
Zeelog i dalje radi odličnu podršku za RN4(X) u vidu LOS 17.1 buildova, a Žile i dalje izbacuje vrhunski UG kernel. Sve u svemu, telefon je i dalje jako, jako fluidan u radu.

Viva Mido!

[emoji846]
 
I evo već postoji skoro stabilan LOS18 build sa 4.9 kernelom. :)
 
Bas lepo sto ovaj telefon jos zivi.

Vise od tri godine i nemam potrebe da ga menjam ali nisam ni neki prezahtevni korisnik, trenutno sam na Los17.1 i jos uvek sve radi fluidno, baterija se drzi.
 
Koristim LOS 18.1 (A11) već nedelju dana i mogu reći da zaista odlično radi. Nema neke velike razlike u radu između LOS 17.1 3.18 i 18.1 4.9. Od poboljšanja primetan je bolji zvuk, za ostalo treba još vremena upotrebe. Termalni problemi sa 4.9 kernelom su rešeni, stabilno je sve. Svakako preći na novi sistem ako još imate Mido [emoji846].
 
Jel ima neko originalnu bateriju za Note 4? Može recimo i komplet polupan telefon, ako to neko ima. Dosta mi je oslabila baterija, ne istera ni 4h SoT-a...
 
Prije 5 godina Xiaomi Note 2 se zvao Phablet, a ovo su cisti tableti.
 
Moj sadasnji Mi A3 je 4 milimetra uzi nego note 4x koji sam imao i mogu reci da mi mnogo fali tih 4mm sirine, a visina i nije toliko bitna.
 
Evo ova Greencell BN43 ima pravi kapacitet, nju većinom preporučuju
Nohon baterija je verovatno dobra.
Original teško možete da nađete.
 

Prilozi

  • IMG_20201126_213112.jpg
    IMG_20201126_213112.jpg
    103.1 KB · Pregleda: 18
Nigde da nađem neku Nillkin maskicu (tipa Scrub), moze li pomoć ako ima negde? Inače fon služi odlično već ne znam ni ja koliko godina, nemam potrebu da ga menjam, ali hoću da ga osvezim nekom kvalitetnijom maskicom i zaštitnim staklom (trenutno su na njemu one najmanjeg kvaliteta) pa ako moze preporuka (neki shop ili kp)... Hvala
 
Šta će ti staklo,nikada ga nisam koristio i telefon je kao nov.Otporan,mada mi stoji,koristim Poco F1.Ali kada se zaželim rado ga koristim da se podsetim.
 
Kasvetno staklo svakako nećeš naći, koristi bez. Nillkin jedino pogledaj na KP možda ima, Aliexpress... star je model, povlače iz prodaje add-onove.
 
Ulagati i najmanje u tako mator telefon je bacanje para. I ja sam do skora mislio što da ga menjam kad služi, ali kad sam ga najzad zamenio, ukapirao sam odmah da je to trebalo još ranije da uradim.
 
Zavisi šta očekuješ od fona. Mene evo služi besprekorno još malo pa 4 godina :)
 
Nazad
Vrh Dno