Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Radi. Postavio sam pogrešan ss. Promeni na 6P za prednju
Screenshot_System_UI_20180618-135305.png
 
Radi. Postavio sam pogrešan ss. Promeni na 6P za prednju
Pogledajte prilog 252890
Ne jednostavno se zasivi dugme za slikanje i ne radi. Napominjem u pitanju je R5+.
9af3d96c08ef21f2a2646cc295bd7b8e.jpg


Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk
 
Zenin je na .11, sve normalno, SOT oko 8h, i 1 dan standby

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Instalirao sam pa cu videti kakvo je stanje sa baterijom. Samo moram FR da odradim.
Za sad sam primetio jedan bug. Kad otvorim browser i odem na Mondo npr, zatim zakljucam ekran ili se aut. ugasi onda se prilikom otkljucavanja browser vrati na home stranicu. Mislim na onu stranicu sa google search i youtube,facebook ikonama itd. Jel samo kod mene ili je svida?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
meni i dalje ni na jednoj verziji lens blur na zadnjoj kameri (omnivision) ne radi. Krene u processing i posle par sekundi prekine i nista ne uradi, a sa prednjom kamerom radi :trust:
 
^^ niceee

Baš lepo izgleda...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Cim se updateuje movies and tv zabada. Uninstall updates do novije verzije
 
Ko ima i dalje problem sa Google Play Movies & TV, neka samo odradi update na verziju 4.3.5 i nece vise imati FC... Resio je G problem sa novom verzijom.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Meni se taj update ne pojavljuje na play store a ne nalazim ga ni medju aplikacijama niti se sećam da sam ga instalirao.
Kako da ga apdejtujem?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Meni više ne puca aplikacija otkad sam je enableovao kao što je neko iznad predložio.
Bila mi je disableovana u aplikacijama...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisam ni pogledao odmah sam instalirao ovu poslednju što si postavio, pa javljam ima li promene.

Btw čemu ona u opšte služi s obzirom da se u nju ne može ući?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kad omoguće za srbiju gledaćemo filmove, serije itd. Za pare, naravno
 

Nova Alpha http://bigota.d.miui.com/8.6.20/miui_HMNote4XAlpha_8.6.20_7eb47903f3_7.0.zip


Držite dugme za brzo prebacivanje između prednje i glavne kamere kako biste uključili maximum brightness mod:

4fbba6eefb49c540358e9533cb45c072.jpg

Dupli dodir na označeno crno/prazno polje oko dugmeta kako biste promenili auto-exposure:
ad08bbb215a0b4946def3779dedf91ea.jpg

df0c9c10737aa8bc7a8482e9675487be.jpg
 
^
Hvala Zile, bas sam se mucio preko taskera da namestim max brightness za gcam, nisam znao da postoji vec integrisan mod:)

Sent from my sub-etha-sens-o-matic
 
Ne puca više g movies :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja mislio Xiaomi nesto zeznuo sa update-om, pa se nisam ni mesao u temu....kada ono nas dobri Google :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Odlična zadnja verzija SerJo sa Žiletovim podešavanjima. Kolorit vrlo ispravan (identičan sa mojom omiljenom MGC_5.1.018_FinalMOD_All_Inc) te je istu zamenila (kod SerJo nema pucanja app). [emoji106]
 
Poslednja izmena:
Samo sto nazalost na R5+ ne radi prednja kamera.

Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk
 
Moram da pohvalim DotOS u kombinaciji sa stormguard kernelom na 2.2ghz. Em lepo izgleda em radi izuzetno fluidno. Nema stuttera koji sam cesto primecivao recimo na LOS 15.1.


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Taj ROM ima UI glitch kada se spušta notification bar.

A LOS15.1 je dosta brži sa onim Feather kernelom i podešavanjima što sam podelio. Bež' od tog indijskog ****** dok još možeš, napraviše od stock AOSP Oreo skina, Oreo-P-MIUI wannabe UI :D

Dobar je StormGuard.

Samo sto nazalost na R5+ ne radi prednja kamera.

Sent from my Redmi 5 plus using Tapatalk

Ko zna do čega je. Znam samo da SerJo optimizuje Gcam za A1.
 
Poslednja izmena:
Da li je skoro ko probao Mokee MK81.0 nightly na RN4 i kako radi? MK71.2 release fercera odlicno (ponekad ga i ja probam) vec nekoliko meseci uz povremeni apdejt istog.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Sredjen je glitch u zadnjem apdejtu, zato sam i probao. Morao sam da menjam svakako rom pa rekoh da probam nesto drugo. UI za sada mogu da svarim.

Imaju sansu indijci neku nedelju, ali za sada mi je ovo skroz ok.

@zile I koja setovanja za LMK koristis ako nije default?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno