Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Na AOSiP-u GPS razvaljuje...
d82a214ef40dcfc7fdc4503cff8bf75f.jpg
 
*mjau**mjau**mjau* imamo trenutno ponudu za mido
aosip official by adesh15,
aosip derpfest by rev31one,
aosip derpfest by arixelo,
aosip by xerx_k0,
aosip derpfest homemade by czynot.

Jel imao neko živaca da proba sve verzije?
R!sc! koja je tvoja verzija?
 
Ko ce ga znati, a moze da bude i do magisk modula vezanih za gcam, ja koristim neke...
 
*mjau**mjau**mjau* imamo trenutno ponudu za mido
aosip official by adesh15,
aosip derpfest by rev31one,
aosip derpfest by arixelo,
aosip by xerx_k0,
aosip derpfest homemade by czynot.

Jel imao neko živaca da proba sve verzije?
R!sc! koja je tvoja verzija?

official od adesha.

ostale verzije su natrpane opcijama. official je jaaaako dobro optimizovan. radi gore pomenuta kamera bez problema.
 
Derpfest je unofficial verzija AOSiP-a. Ima više dodataka. Išao bih na official AOSiP.
 
Uuu hvala, radi odlično. Night je vrhunski, posebno na prednjoj. Koja podešavanja koristiš?
Koristim ova podešavanja:
e77d8a20dc3b8913cc99fbf28853bec1.jpg
i u zavisnosti od scene menjam shutter speed duplim klikom pored dugmeta za fotkanje.

Elem, vidim da si prešao na AOSiP. Kakav je po opcijama i stabilnosti u odnosu na RR?
Razmišljam i ja da pređem, ali sve danas-sutra i nikako da flešnem [emoji2]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima manje opcija i čistiji je. Na Superior-u sam i nikako da predjem na AOSiP. :D
 
Ko što reče Žile, manje opcija i čistiji. U radu se oseća da je lakši rom. Stabilan, brz, lepo odrađen. Probaj svakako. Ova kamera nije ni jednom štucnula. Odradi twrp backup postojećeg pa ćeš se lako vratiti.
 
Nešto nije u redu sa ovim aosip official. Kad tapnem na home treba mu skoro dve sekunde da ode na home screen.
Edit: da napomenem da mi nije podešeno ništa na doble tap ili long tap home button.
 
Poslednja izmena:
Nisam probao, ali izašao je novi build gde su možda sredili taj problem?

Carbon je lakši i čistiji, a vidim da hvale i XenonHD, samo jedino što enkriptuje data posle instalacije.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
I od LilBlinx-a su.
 
Ima li neka gcam za mi-globe 10.2, android 7 da radi?
Probao sam ovu par postova (i jos neke) iznad i nece. Ubacio sam persist.camera.HAL3.enabled=1 u editor.
 
Za 7 idu starije gerzije ako se ne varam, 5,x i možda neka od prvih v6.
 
Možda pomogne donji screen nekom ko krene u kupovinu ove zveri :D .... (Današnji info na Telegram grupi)

50a746bdf8897c8b42475080e0d0457d.jpg
 
Poslednja izmena:
@r!sc!
Kako resavas burn in na AOSiP-u? Na RR nisam imao problema jer sam koristio ona podesavanja koja ima LOS(drzao sam boje na 90%), a ovde na AOSiP-u se to radi preko Advanced Controls aplikacije i nije bas isto, ne uspevam lepo da namestim.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Na carbon romu sam? Sta treba?

@vlado3399 Podesi RGB slajdere na 230
 
ROM je malo brži od Superior-a i kao što sam napisao dosta čistiji. Fali mi LiveDisplay i jos neke opcije.
 
Onda Havoc, cenim da ima sve :D

Ja sam ga kratko probao. Zanto vreme je takođe bio jako brz. Nedostaje mi samo pomenuti LD i poseban audio kanal za notifikacije.
 
Poslednja izmena:
Malo sam češljao po temi u nadi da ću otprilike naći informacije koji je najbolji ROM za ovaj telefon ali sad sam se samo više zbunio.. Koji ROM sada preporučujete? MIUI ili neki AOSP based? Potrebno je da radi GCAM. Ja na svom RN5 koristim xeu ali ne znam kakva je situacija sa RN4. Hvala! :)
 
Nazad
Vrh Dno