Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

@spaxon

odradio sam ti backup, pa probaj da li ce ti raditi...

https://app.box.com/s/eb9zms090pmuv3693ex957b5ktlbjxg9
Može li ovo na neroot telefonima sa MIUI 9, iz Themes izbaci grešku 4000 ili 40000 a ovaj MTZ fajl kad skinem, nemam čime da ga otvorim?

Import u themes izbaci ovo.


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
e5e57beb4387392d251ac156978eba42.jpg
 
Poslednja izmena:
Mora xiaomi.eu ili neki na toj bazi... ima fora da se provuce kroz MIUI theme editor, ali zasto bi se mucio kada imas tu temu na Themes store-u zvanicno.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Pa nece zvanicno, to je problem. Izbacuje grešku 40000. Ima veze što mi je region China?

EDIT: Uspeo, prebacio region na Germany i onda nemam Themes app :D prebacio na India i instaliralo bez problema. Hvala na pomoći :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel i vama sporo ucitava TT aplikaciju? Cak sam instalirao i pro verziju i opet mu treba oko 6-7 sec da otvori...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Oko 2 sec traje otvaranje app i učitavanje promena u praćenim temama. Verzija TT 6.5.6. MiracleDroid ROM od HnT-a.
 
Nesto me onda zeza,bas dugo ucitava. Prvo sam mislio da je do verzije pa sam zato skinuo zadnju pro verziju alii isto se desava. Da nije do roma,ja sam trenutno na zadnjem RR-u.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Nesto me onda zeza,bas dugo ucitava. Prvo sam mislio da je do verzije pa sam zato skinuo zadnju pro verziju alii isto se desava. Da nije do roma,ja sam trenutno na zadnjem RR-u.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
Probaj magisk hide (ako imas magisk naravno) pa stikliraj tt, mozda nije resenje, ali probaj ...
411aa8c7b2881c7283e53080a9d9c6c4.jpg
998844749e09b01663263e79b3ee71ac.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@Zile995 ..10ka moze da se rootuje?
upravo skidam tvoj link..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nesto me onda zeza,bas dugo ucitava. Prvo sam mislio da je do verzije pa sam zato skinuo zadnju pro verziju alii isto se desava. Da nije do roma,ja sam trenutno na zadnjem RR-u.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
Jako lose radi

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
@spaxon probao i nece,do verzije TT je,evo sad skinu neku crekovanu i otvara ok. Dzaba sam platio ovu pro verziju zbog reklama... [emoji23][emoji23]

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Uspešno kompajliran Feather kernel :D

IMG_20180622_141400.jpg

Dev izbacio CPU Boost opciju.

@zile I koja setovanja za LMK koristis ako nije default?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Koristim ona default.

Screenshot_Kernel_Adiutor_20180622-141148.png

@Zile995 ..10ka moze da se rootuje?
upravo skidam tvoj link..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Nisam probao, ali mislim da može Magisk-om.
Nova alpha miui_HMNote4XAlpha_8.6.22_2f54d1bd08_7.0.zip
 
Isprobao..moze da se rutuje..ne prolazi safety net,zbog nedostatka Google paketa..cekamo global verziju

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da li je moguće nekako naterati MIUI da sync-uje par aplikacija dok je na mobile data. Čim se povežem na wifi, eto meni 30 notifikacija. Najčešće me samo whatsapp i mesanger ne izdaju, ali npr. gmail - ne daj Bože. Setio sam se zaključavanja u RAM-u, pomaže li to ili mora i još nešto?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Sudeci po glasinama, RN4 zvanicno ostaje na Android N i sa MIUI 10.


uploadfromtaptalk1529707440307.png

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Ništa čudno za redmi note seriju :)
 
Dobio je sa M na N, Šomi ispostovao svoje i to je to... Sta vas briga, ima O custom rom-ova koliko hocete ...Neverovatno popularan fon...Jos sada @Zile995 kada se zaleti(mnogo voli ovaj fon, nece da ga menja)... imacete top rom i kernel :) Respect ;D

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Dobio je sa M na N, Šomi ispostovao svoje i to je to... Sta vas briga, ima O custom rom-ova koliko hocete ...Neverovatno popularan fon...Jos sada @Zile995 kada se zaleti(mnogo voli ovaj fon, nece da ga menja)... imacete top rom i kernel :) Respect ;D

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
Tacno tako!
 
Kako instalirati MiGlobe rom?
Skinem za mido i pokrenem instalaciju preko twrp medjutim krene da instalira i zabode. Prvi put sam restartovao, a drugi put rekoh da sacekam malo duze i corak.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Skini opet rom, verovatno da ga nije skinuo kako treba, moguce da je ostecen fajl.

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10
 
Proverite md5 uvek pre flešovanja.

Dobio je sa M na N, Šomi ispostovao svoje i to je to... Sta vas briga, ima O custom rom-ova koliko hocete ...Neverovatno popularan fon...Jos sada @Zile995 kada se zaleti(mnogo voli ovaj fon, nece da ga menja)... imacete top rom i kernel :) Respect ;D

Sent from my MI MIX 2 @MIUI 10

Hvala [emoji23] Gde da ga menjam, telefon radi vrhunski i dalje.

Sve si tačno napisao za update i popularnost. Neverovatno da još uvek dobru podršku, uz unofficial treble sigurno dobijamo Android P. Sa druge strane tu je MIUI 10 sa redovnim security update-ovima. Bolje i to sa starijom Android bazom nego HTC sa neredovnim security update-ovima. Kome smeta, bolje da promeni telefon.
 
Ja sam i sa Miui zadovoljan, samo uradim root zbog par aplikacija i nema greške. U jednom momentu ga nisam restrtovao 60 dana i radio je odlično. Šteta što neće dobiti nadogradnju na Oreo ali sve dok ram i procesor zadovoljavaju zahtevnost aplikacija koje koristim i baterija bude držala dobro, ne menjam ga. Kad sam video na oglasima 4x 3/32 za 100€, pa mislim da bolja kupovina ne postoji.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da, ako ne izbace novu alpha verziju danas.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno