Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

evo Serjo87
7a0a0ea7692414d421db0ca703851458.jpg


Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Znaju oni da daju 4g sim ali da isti ne aktiviraju... Zovi ih i pitaj da li ti je 4g aktiviran

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Zvao sad i izgleda da stvarno nisu aktivirali... I kaže treba im 24h za to.
Dal su normalni [emoji41]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da vam malo razbijem monotoniju sa pitanjem koje nije vezano za gcam

Dobio sam juče mts 4g karticu, ali mi prikazuje 4g signal samo kada sam vezan na wi-fi, čim iskljucim wi-fi predje na 3g, H+ i sl, ne bude 4g signal...

Zbog čega je to?
Jel to nešto vezano za one bendove?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Isto bilo i meni na MTS-u, samo od sebe se namestilo, nisam ni zvao da aktiviraju jer imam 500mb mesecno, bolje na 3g, sporije se trose :D
Inace MTS ima najgoru pokrivenost signalom, jedva cekam da istekne ugovor...
 
Žile, svaka čast za podešavanja, radi ova SerJožina k'o sat!
 
bolja je v2d od serjo..samo sto meni sporo radi na Mi Globe romu..zato ubacio Serjo..i da puca i Serjo..ali manje nego spomenuta v2d

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Obavezno u Headset aktiviraj dynamic system, stavi Monter headphones i 20%.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

kupio slusalice rock zircon posle malo istrazivanja...nasao na kp, ostale zelje su bile na aliexp sto nism mogao da cekam. Sluske su super, na prvi pogled mi se svidja kvalitet...bas mi je super, al evk naisla mi neka pesm na yt diplo revolution (sean&dobo.... nesto tako...i tu zenski glas u visokim tonovkma gore mozak probija..
jel moze pomoc oko vipera sta i kako menjati, uopste se ne snalazim, samo sam promenip ono sto si mi rekao..
i jel treba odmah da se cuju promene kad neeto menjam ili tek gasenje paljenje to odradi? posto ja ne cujem nista, i nisam siguran da radi.



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
kupio slusalice rock zircon posle malo istrazivanja...nasao na kp, ostale zelje su bile na aliexp sto nism mogao da cekam. Sluske su super, na prvi pogled mi se svidja kvalitet...bas mi je super, al evk naisla mi neka pesm na yt diplo revolution (sean&dobo.... nesto tako...i tu zenski glas u visokim tonovkma gore mozak probija..
jel moze pomoc oko vipera sta i kako menjati, uopste se ne snalazim, samo sam promenip ono sto si mi rekao..
i jel treba odmah da se cuju promene kad neeto menjam ili tek gasenje paljenje to odradi? posto ja ne cujem nista, i nisam siguran da radi.



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


Pod uslovom da si odradio viper kako treba, predlazem profil koji si trebao instalirati kad si birao sta sve hoces (iz onog zip fajla), sonophile headphones. Pusti pesmu neku,idi u ciper i klikni na driver status. Ako pise tamo nesto yes i normal i processing ,onda sve radi. U suprotnom, nešto si zeznuo.
 
kupio slusalice rock zircon posle malo istrazivanja...nasao na kp, ostale zelje su bile na aliexp sto nism mogao da cekam. Sluske su super, na prvi pogled mi se svidja kvalitet...bas mi je super, al evk naisla mi neka pesm na yt diplo revolution (sean&dobo.... nesto tako...i tu zenski glas u visokim tonovkma gore mozak probija..
jel moze pomoc oko vipera sta i kako menjati, uopste se ne snalazim, samo sam promenip ono sto si mi rekao..
i jel treba odmah da se cuju promene kad neeto menjam ili tek gasenje paljenje to odradi? posto ja ne cujem nista, i nisam siguran da radi.



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Probaj ovu pesmu, https://youtu.be/yzTuBuRdAyA
5fe597df66a0801d77b9f0b2856d1a84.jpg
0004bb16b22e688e6b67966ee859057e.jpg
cd2fb90aa225bf2629d1bae788711d0d.jpg


Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Кола је ово верзија випер апликације?
Она што долази уз магиск изгледа очајно

Послато са МИА1.
 
Ova je iz magisk
Кола је ово верзија випер апликације?
Она што долази уз магиск изгледа очајно

Послато са МИА1.
a3c1ebbed93eaae3c9fe394cd4177e88.jpg


Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
@MikiSRB, to je opcija na stakama :) Radi se 5 slika 32 llm pa posle ako na telefonu - u programu photo mate se kombinuju te slike sa average (noise reduction). Dobije se jedna sa "llm160". U istom programu moze i hdr da se pravi, ma da bolje na racunaru (photomatix naprimer). Onda isto rade se slike sa raznom ekspozicijom, uz breketing do llm15, ili rucno moze i llm32. Ko ima stativ i zivce - eto.
 
@MikiSRB, to je opcija na stakama :) Radi se 5 slika 32 llm pa posle ako na telefonu - u programu photo mate se kombinuju te slike sa average (noise reduction). Dobije se jedna sa "llm160". U istom programu moze i hdr da se pravi, ma da bolje na racunaru (photomatix naprimer). Onda isto rade se slike sa raznom ekspozicijom, uz breketing do llm15, ili rucno moze i llm32. Ko ima stativ i zivce - eto.

Hvala mnogo. :)
 
ne znam sta se desava ovo bas nmg da odradim i ne snalazim se...def nesto ne valja, normalno sam instal preko magkska,trebalo bi da je ok...npr udjem fireeq ukljucim ga i hocu da smanjim visoke al prosto nema razlike dal sam spustio sve ili podigao 0 razlike..def nesto ne radi, cak sam i probao da restar tel misleci da ga to aktivira..al isto..a sad nznm ni da obrisem viper :D hteo opey da ga instal

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
izbaci magisk modul,zatim ubaci busybox for android koji je takodje magisj modul..reboot..pa viper ponovo..tokom flasha izaberi stare drivere za viper..reboot..i to je to

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
odradio bas tako, promenim eq i cak restartujem tel, nista nije promenjeno u zvuku, podesavanja su ostala ukljucena al nista..kad idem na status driver pise yes yes supported al za proccesing je no? jel to treba yes i zasto nije yes :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
bolja je v2d od serjo..samo sto meni sporo radi na Mi Globe romu..zato ubacio Serjo..i da puca i Serjo..ali manje nego spomenuta v2d

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
Meni do sada nijednom nije pukla. Može SerJo bolje da se podesi.

Sjajno, ne puca kamera uopste (probao i na dnevnom svetlu) i ova druga podesavanja su mnogo bolja i ostrija, ona prva podesavanja je stvarno nekako mutila slike...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Da, ne puca. Mada vidim da su se pojavile i verzije na kojima je isključena rotacija.

Ovo su moja poslednja podešavanja

Inače 60-90FPS mod u attachment-u.
b495b5f3defc79912a309d8f71009a6e.jpg
 

Prilozi

  • Magisk_Pack_NoNTreble.zip
    365.6 KB · Pregleda: 15
  • Magisk_Pack_Treble.zip
    364.6 KB · Pregleda: 13
Može SerJo bolje da se podesi.
I ja instalirao SerJo, ni meni nije nijednom pukla, ali kao da nije dobro parametrizovana, nijednom nisam video HDR+ working poruku posle fotkanja i odmah je slika dostupna za gledanje, a ni portrait mode na prednjoj mi ne radi.
Default setovanja (osim enable portrait), aex nougat rom.
 
Meni su fotke ludilo sa serJo ali mi i dalje puca na dnevnom svijetlu miui 9.5.9.0 i omnivision senzor [emoji849][emoji19]
 
@Zile995 reci mi druze da li i ti planiras prelazak na RN5 ili nemas jos nista u planu i nisi trenutno zainteresovan za apgrejd?
 
I ja instalirao SerJo, ni meni nije nijednom pukla, ali kao da nije dobro parametrizovana, nijednom nisam video HDR+ working poruku posle fotkanja i odmah je slika dostupna za gledanje, a ni portrait mode na prednjoj mi ne radi.
Default setovanja (osim enable portrait), aex nougat rom.
I meni se dešavalo da okine bez HDR-a.
 
Meni puca i serjo sa ziletovim podesavanjima. Los 14.1

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
odradio bas tako, promenim eq i cak restartujem tel, nista nije promenjeno u zvuku, podesavanja su ostala ukljucena al nista..kad idem na status driver pise yes yes supported al za proccesing je no? jel to treba yes i zasto nije yes :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Dok slusas muziku idi na Master power, ugasi pa upali. Nekad se zakuca

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Greškom dobijena maska preko aliexpressa, čini mi se da ja za ovaj telefon, dajem za džabe ako nekom treba. Javite se na pm, ne čitam baš ovu temu. Preuzimanje u Žarkovu.
9e2f9cc4dc3a3df2c78615df469fab4a.jpg


Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno