Šta je novo?

PS Now za PC

Pa logično ne? Ovakvi servisi ne mogu imati istovremeno igranje. To samo streaming servisi poput HBO, EON imaju istovremeno. Neki servisi poput MotoGP Videopass-a imaju istovremeno gledanje ali samo u okviru jedne IP adrese.
ali može se na dvije ps4 koliko ja znam, na jednoj normalno sa tog akaunta, a na drugoj samo igre koje skines

tako da mislim da može i ps4 i pc, gdje ovaj na ps4 samo skine igru i igra sa svog profila

bar u teoriji trebalo bi da moze

e sad ovaj na ps4 koliko gubi igara ne znam stvarno tj. one koje su samo online igra bi izgubio a koliko je takvih ne znam

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Logicno je i da na soniju ne mogu dvojica da igraju u isto vreme pa mogu...

Takodje, i PC i ps4 mogu da budu u isto vreme na nalogu, mislio sam da podelim troskove sa nekim i taman da vidimo kako ce da se ponasa u igrama, sto se tice save file-ova ali to cu ovih dana da testiram pa cu da vam javim rezultate.


Preduhitrio si me :)
 
Poslednja izmena:
Evo ga apdejt.

Ne moze u isto vreme da se igra, dakle, kada sam pokrenuo na PC aplikaciju pc now nije me izlogovalo sa sonija. Ali kad pokrenem igru na pc ne mogu i na ps4...

Otpada eksperiment ;) (mislio sam na 3 dela da podelim, 2 na soniju i 1 na pc) ovako ostaje da jedan moze na pc a drugi na ps4 istovremeno ali taj sto igra na PS4 moze da igra samo igre koje moze da skine iz downloadable sekcije. Dakle ne sve igre.

Javicu vam da li su usaglaseni save fajlovi (npr igram na pc pa nastavis na ps4)
 
Spider-Man dodat na PS Now i biće dostupan do 7-og jula.

Druge dve su Just Cause 4 (do 6-og oktobra) i The Golf Club 2019 koji je izgleda trajno.
 
Jel su popravili kvalitet slike kada se strimuje na PC-u? Kad sam probao pre par godina sam se baš razočarao, pokušao sam da igram TLOS i nakon sat vremena batalio.
 
Ne znam za PC, na ps4 je osetno losija grafika kad strimujes u odnosu na to kada skines igru. Na ps4 je prednost sto igre koje su za ps4 mozes i da skines i igras u punoj rezoluciji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel su popravili kvalitet slike kada se strimuje na PC-u? Kad sam probao pre par godina sam se baš razočarao, pokušao sam da igram TLOS i nakon sat vremena batalio.

Zavisi od vise faktora ali ce razlika biti ogromna i dalje. Streaming vs local play. Je ti zapravo gledas video koji je kompresovan. 4K streaming bi vec bila druga prica ali ode "promet". Za cas nabiti 300GB prometa kojio je kod vecine operatera fair use.
 
i mene zanima..
gledao sam dosta klipova radi lepo,zanimaju me last of us igre,ali da li postoji podrska za mis i tastaturu
 
Bolje opici Last of Us preko emulatora, radi pristojno.
Mozda tu moze sa tast i misem.
 
na pc rade xinput kontroleri, ds3 i ds4 nativno kablom, dok za bežično treba instalirati xinput emulator za sony gamepade.
dualsense nisam imao priliku da probam.

inače, strim je od pre mesec dva daleko poboljšan , sad je 1080p. potreban je mnogo manji protok za kvalitetniju rezoluciju.
takođe i pomoćno renderovanje koje GPU radi, je daleko efikasnije nego pre.
 
Poslednja izmena:
na pc rade xinput kontroleri, ds3 i ds4 nativno kablom, dok za bežično treba instalirati xinput emulator za sony gamepade.
dualsense nisam imao priliku da probam.

inače, strim je od pre mesec dva daleko poboljšan , sad je 1080p. potreban je mnogo manji protok za kvalitetniju rezoluciju.
takođe i pomoćno renderovanje koje GPU radi, je daleko efikasnije nego pre.
Ja imam Dualsense kontroler nego samo treba da skontam kako da dođem do pretplate. :ROFLMAO: Treba da pređem ovu temu ponovo neko je napisao kako šta podesiti da to radi. Jer jelte, nije zvanično podržana Srbija pa to pravi problem. Jedva čekam TLOU1 i 2 da pređem!
 
kupiš gift card (respektabilno za US, UK, ili gde si već otvorio nalog) na ebay, cdkeys...itd,
i ukucaš kod na "redeem code". ćao
 
Pozdrav svima

Koristi li ovo neko na PC-ju za streamovanje ps3/ps4 igara u 2023/2024 i kako ga kupiti?

Valjda ga sony spojio sa playstation plus i to onaj najskuplji.
Mora da se kupi za US/UK i pravi akaunt za te zemlje ili kako?
 
Ajde da te ne spamujemo privatnim porukama, napiši bar jel u pitanju klasičan Playstation + Premium (koji nije jeVtin, dole nato)
Ili postoji neko zaobilazno, pristupačnije rešenje.
 
ja sam juce aktivirao Premium za UK, i radi ps+ stream sa clouda i to jako dobro.
Jedino nemogu da provalim katalog igara, u ovoj aplikaciji na PC ih ima dosta, ali neke od pre koje sam imao na PS+ dok sam koristio, na webu preko browsera kad se ulogujem, vidim i h i dalje na svom nalogu, a na tom istom nalogu u PS+ app ih nema?
e jos nesto, imam xbox pad povezan kablom, i cini mi se da on isto radi bio onaj DS4 emulator ukljucen ili ne?
 
Nazad
Vrh Dno