Šta je novo?

PS Now za PC

Pa pre mesec i kusur dana sam postavio ovo. ;)
 
jel ja da bi ovo koristio na PC moram da placam, iako imam vazeci nalog na PSN+ i dalje?
 
Koja je fora sa ovim PS Now, imam sredstva u wallet-u, us nalog, hoću da kupim ps now na mesec dana i playstation service mi trazi da dodam karticu ili paypal? Zar nije moglo bez toga ako imam sredstva na nalogu?
 
Samo kartica, ni sa paypal ne moze...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neaktivna tema već neko vreme.

Da li mi neko može objasniti kako koristiti PS Now iz Srbije? Promenilo se šta u međuvremenu?

Na brzinu sam preleteo temu, spominje se ona Gift kartica za PS Now, znam gde se mogu naći to nije problem.

Te Gift kartice treba da se poklapaju sa regionom PS naloga jel tako? A šta je sa geografskim ograničenjem? VPN?

Molio bih da mi neko objasni način ili načine za korišćenje PS Now usluge. Treba mi na svega par meseci, da se pređu PS ekskluzive. :)

I zašto već jednom nije dostupna i ovde?
 
Pročitao detaljno.

Dakle PS nalog sa regionom US + Gift kartica za PSN US sa G2A, Kinguin ili odakle god, aktivira se na taj US PSN nalog, plati se PS Now sa Wallet-om i to je to? Odlično onda.

Vidim da su se ljudi ovde opasno pokačili pre par godina. :D Kladim se da se svi ti pametnjakovići sad igraju džabe na GeForce NOW na svojim tosterima a tako su bili protiv Cloud gaming-a. :D

Elem, što se tiče adrese naloga, samo treba lupiti adresu? Ni u jednom trenutku ne treba upaliti VPN? Rek'o i ja da najzad pređem te ekskluzive. Bolje da čekam PS5 nego da u ovom trenutku uzimam PS4, poslužiće PS Now.
 
Stavi neki grad iz drzava koje nemaju porez, tipa Oregon...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stavi neki grad iz drzava koje nemaju porez, tipa Oregon...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hvala puno na ovoj sugestiji!!!

Dakle da potvrdim: PS Account US (Oregon) + US PSN CARD ##$ + Aktivacija Wallet Card-a na tom nalogu bez VPN-a + Kupovina PS Now usluge iz Wallet-a na US PS Store-u.
 
Poslednja izmena:
Koliko se sećam, neće tako raditi, tražiće ti broj USA platne kartice.

Moraš da kupiš psnow card, imaš je na offgames.com, cdkeys.com i sličnim. Onda taj kod aktiviraš preko web browsera, znaci ne preko samog ps4, jer će u tom slučaju opet tražiti da uneses platnu karticu.

I to je to.
 
napraviš nalog uk, ideš na offgamers i kupis za manje od 9 eura ps now mjesec pretplate i vratiš se na nalog i ukucas kod i imas na nalogu ps now

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Koliko se sećam, neće tako raditi, tražiće ti broj USA platne kartice.

Moraš da kupiš psnow card, imaš je na offgames.com, cdkeys.com i sličnim. Onda taj kod aktiviraš preko web browsera, znaci ne preko samog ps4, jer će u tom slučaju opet tražiti da uneses platnu karticu.

I to je to.
To sam i napisao zar ne? Napravim nalog ali ništa ne kupujem njim nego aktiviram PS Card od ##$ koji kupim sa tih spomenutih 3rd party sajtova.
 
napraviš nalog uk, ideš na offgamers i kupis za manje od 9 eura ps now mjesec pretplate i vratiš se na nalog i ukucas kod i imas na nalogu ps now

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Pisano je ranije da UK nalog forsira dodavanje kartice koja mora biti iz UK dok PS nalog napravljen kao US ne traži karticu. Ti imaš UK nalog? Ni UK nalog više ne traži CC/PP?

Ovo je pisano ranije:

"PSN US - kupis PSN gift card (Amazon, G2A, itd..), i dodas ga u PSN Wallet, pa preko njega kupis PSN Now pretplatu.

PSN UK - mora UK kreditna, ili ta šema uz pomoc entropay/paypal, što ja nisam ni pokušavao jer sam dobio PSN UK account od drugara iz UK, on napravio account, i aktivirao PS Now sa svojom karticom."

- - - - -

"Da, na PSN US kada imas u Wallet sredstva (dovoljno za pretplatu), onda po defaultu koristi Wallet, i ne traži CC/PayPal, kada odeš da kupiš PS Now. To je provereno, tako sam aktivirao jedan PS Now US account."
 
Da ali kupi odmah PS NOW karticu nemoj dopunu za pare jer mislim da tako sa parama neće raditi tražiće karticu barem je tako bilo pre,ovako sa PS NOW karticom ti je sigurnije.Ovde imaš za UK mesec dana i godinu https://www.cdkeys.com/playstation-...plus/playstation-now-12-month-subscription-uk
Aha, razumem, dakle odmah PS Now kartica umesto cimanja sa kupovinom Wallet kartice pa onda kupovine PS Now.

U tom slučaju može i UK PS nalog da se napravi? Ili je svejedno US/UK?
 
ja koliko sam čitao i us traži sad karticu ali sa direktnim kodom nevažno koji region bi trebalo automatski da prodje

samo eto sekundu jeftiniji uk od us na offgamersu, ali i us bi sa direktnim kodom trebao moci

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
ja koliko sam čitao i us traži sad karticu ali sa direktnim kodom nevažno koji region bi trebalo automatski da prodje

samo eto sekundu jeftiniji uk od us na offgamersu, ali i us bi sa direktnim kodom trebao moci

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
Hvala na pomoći. Koja im je to fora da dodaš platnu karticu da bi koristio novce iz Wallet-a? Npr. ja na Steam-u nikad karticu ili PP nisam dodao niti koristio, sve preko Wallet-a.

Hvala na ovoj informaciji. Ja bih se ispalio sa Wallet Card-om, ovako sa PS Now Gift Card-om nema greške.
 
Poslednja izmena:
Ako je neko zainteresovan da eksperimentisemo sa ps now deljenjem, ja uzimam danas ps now - godinu dana pa mogu da ponudim nekome na 7 dana da proba na PC i da plati kasnije samo deo pretplate...
Na pp neka mi se jave zainteresovani
 
Ok, testirao si?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sa kodom za PS NOW ne treba kartica ja sam uzeo u decembru mesec dana na taj način. Inače izgleda da će u aprilu dodati Spider Man igru u ponudu
Iskopao sam negde podatak da je The Last of Us PS3 verzija a u listi igara ne vidim God of War (najnoviji), ne vidim Uncharted 4 a Horizon Zero Dawn se briše sa platforme danas 7. Aprila. :D

Pfff, ovo je malo razočarenje, možda sačekam neko vreme da vidim hoće li vratiti Horizon i da li će ubaciti najzad Uncharted 4 i TLOU Remastered. Bukvalno sam baš zbog ovih 4 igara hteo da probam ovaj servis. I da, RDR takođe.
 
Nećete moći igrati u isto vreme ako misliš ti na ps4 a neko drugi na PC
Pa logično ne? Ovakvi servisi ne mogu imati istovremeno igranje. To samo streaming servisi poput HBO, EON imaju istovremeno. Neki servisi poput MotoGP Videopass-a imaju istovremeno gledanje ali samo u okviru jedne IP adrese.
 
Nazad
Vrh Dno